Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ikona serwera

serwer server problem ikona minecraft enderchest

Najlepsza odpowiedź Katniss , 16 August 2016 - 18:22

Ok naprawiłem okazało się że błąd był spowodowany tym że miałem plik w rozszerzeniu .PNG zamiast .png

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 16 August 2016 - 16:39

Witam, nie sadziłem że o to kiedykolwiek zapytam.

 

Otóż gdy wrzucam przez FTP do głównego folderu z serwerem pliczek z ikoną w formacie .png(64x64, nazywa się "server-icon").

To wydaję się jakby serwer jej nie chciał odczytać i nie wyświetla się obok nazwy i MOTD.

Serwer to PaperSpigot 1.9

Jeśli ma to jakiekolwiek znaczenie to serwer jest na enderchest.pl.

 
Proszę o szybką pomoc, to bardzo ważne.

 

Gdy robię tak na prywatnym serwerze na własnym komputerze wszystko jest ok i ikona się wyświetla.


Użytkownik Katniss edytował ten post 16 August 2016 - 18:21

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 16 August 2016 - 18:22   Najlepsza odpowiedź

Ok naprawiłem okazało się że błąd był spowodowany tym że miałem plik w rozszerzeniu .PNG zamiast .png


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: serwer, server, problem, ikona, minecraft, enderchest