Skocz do zawartości


Oceń moje akwarium od 1 do 10


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 czapek

czapek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 02 August 2016 - 15:27

Niech Ci będzie.. daję 3,5



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 saizen31

saizen31

    Pan nocy

  • Użytkownik+
  • 346 postów
  • Senessim

Napisano 23 August 2016 - 18:03

Bardzo ładne akwarium. Sam też kiedyś miałem 2 gupiki i bojownika, raz wrzuciłem je do jednego akwarium... Gupiki stały się obiadem dla bojownika... xD



#23 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 23 August 2016 - 19:00

Miałem dwie malutkie rybki i złotego welona. Niestety, gdy kupiłem sb drugiego, nieco chorego i garbatego (nie wyglądał tak w tamtym akwarium), a od niego umarł pierwszy welon. Te najmniejsze przeżyły jeszcze dwa miesiące, no ale tak: jeden wpierdzielał drugiemu jedzenie, aż stał się gruby i garbaty, przez co umarł pierwszy, a ten drugi, któremu jedzenia brakowało, nagle stał się normalny (tylko on przeżył ze wszystkich) i przeżył jeszcze dziesięć miesięcy, po czym zmarł leżąc bokiem do powierzchni. Spuściłem go do kibla xD.

 

@topic

 

Szczerze, to muszę Cię pochwalić, bo akwarium jest szczególnie zadbane:

 

- filtr powietrza 

- niechemiczne ozdoby

- sztuczne glony i struktury, np. zamek

- przejrzyste (chodzi, że nie jest matowe) szkło

 

Nie jest specjalne, ani ,,egzotycznie wystrojone" dlatego dam ci 9/10. bo przecież cena nie ma zawsze znaczenia, jednak w tym przypadku ma, ale załóżmy, że małe.


Użytkownik Egzequtor edytował ten post 23 August 2016 - 19:01

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#24 saizen31

saizen31

    Pan nocy

  • Użytkownik+
  • 346 postów
  • Senessim

Napisano 01 September 2016 - 14:27

W moim akwarium nie było żadnego filtru powietrza itp. Moje akwarium było... biedne xD