Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

wersja 1.9 Custom Npc nie mogę spawnować więcej niż jednego NPC


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Himeko94

Himeko94

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 01 August 2016 - 12:26

Witam, jestem tu nowy, więc witam wszystkich. Jak w temacie, kiedy tworzę rycerza, zapisuję go w różdżce spawnowania, i tu zaczyna się problem, mogę spawnować tylko jednego, ale drugiego już nie. Dodam, że zwierzaki mogę spawnować bez końca, ale jeżeli chodzi o mojego stworzonego NPC-a rycerza, to jeżeli raz go zespawnowałem, to już go powielić nie mogę, a chcę zrobić oblężenie. Proszę o pomoc, gdyż jest to bardzo uciążliwy problem. Pozdrawiam!


Użytkownik Himeko94 edytował ten post 01 August 2016 - 13:19


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 01 August 2016 - 16:51

A nie możesz stworzyć drugiego, takiego samego i spróbować go sklonować?


"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#3 Himeko94

Himeko94

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 01 August 2016 - 19:33

A nie możesz stworzyć drugiego, takiego samego i spróbować go sklonować?

próbowałem, i nic.



#4 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 01 August 2016 - 19:35

Polecam napisać w temacie autora tego moda, ludzie tam udzielający się często pomagają w tego typu problemach.


"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#5 Himeko94

Himeko94

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 01 August 2016 - 20:16

Polecam napisać w temacie autora tego moda, ludzie tam udzielający się często pomagają w tego typu problemach.

spróbuję sam to rozkminić. Dzięki za odpowiedź!