Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kanał "News"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 krzychu86

krzychu86

    Nowy

  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 19 July 2016 - 16:15

Witam,
Chciałbym troszkę opowiedzieć o swoim kanale. Mój kanał jak sama nazwa jego brzmi "news" jest właśnie o takich newsach ze świata. Umieszczam filmiki z dziedzin takich jak sport, technologie/gry,polityka,motoryzacja i wiele innych. Pragnę aby to było coś szybko dostępnego. Wiem, że jest wiele osób które wola obejrzeć krótki filmik niż czytać kilka stron danego tematu. Postanowiłem coś takiego rozpocząć. Oczywiście liczę się z tym, że to jest daleko oj bardzo daleko od  perfekcjonistycznego filmu ale staram się. Samo to, że stworzyłem kanał i rozpocząłem na nim swoją przygodę jest dla mnie pewnym przełamaniem gdyż jestem osobą raczej spokojną można powiedzieć wstydliwą co można stwierdzić po moich pierwszych filmach jak głos mimo tego, że chciałem aby był normalne to podczas tego stresu zmienił się w trochę inny. Mam nadzieję, że chociaż jednej, dwóm, czy kilku osobom ten kanał pomoże dowiadywać się czegoś więcej co aktualnie dzieje się w naszym świecie. Proszę zrozumieć moje podejście do tego i nie krytykować mnie za to wszystko. Postanowiłem czegoś takiego spróbować i mam nadzieję, że z dobrym skutkiem. Dziękuję bardzo jeśli dotrwałeś do tego momentu. Niżej masz podany link do mojego kanału. Zapraszam Cię do zaglądnięcia. 
 
Miłego dnia:)

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Kacprus

Kacprus

    hypixel vet

  • Senior Moderator
  • 1644 postów
  • Kacprus#1551
  • Kacprus

Napisano 19 July 2016 - 17:30

Trochę obszerna tematyka, trudno mówić o wszystkim będąc sam, nie mając ekipy, redaktorów, działów i odpowiedzialnych ludzi.