Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam mapy- BedWars


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 VenQs

VenQs

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 131 postów

Napisano 27 June 2016 - 17:45

Witam, szukam map na serwer BedWars.  Proszę o podesłanie linków do map.

Wymagania:

 

- Mapa nie może być płatna

- Musi posiadać pozwolenie na używanie jej na serwerze publicznym serwerze

- Musi mieć 4 drużyny 

- Reszta świata, musi być pusta. (Nie może być tak że np. 100 kratek od wysp znajduje się zwykły świat Minecraft)

- Mapa nie może być typu "Simple" (np. Dwie platformy z dirtu o wymiarach 10 x 10), mapa musi być duża i ładna (powinny się znaleźć na nie elementy dekoracyjne)

 

I to na co do wymagań, przypominam że mapa nie musi być waszego autorstwa.

 

Liczę na dobre propozycję  :)

 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 27 June 2016 - 18:01

Wpisz se w internet i znajdź, a nie, że inni będą ci szukać. Jak chcesz mieć na serwerze mapki z neta to chociaż sam rusz 4 litery.

 

@down a co to zmienia, że trudno ją znaleźć? Po prostu ci się chyba nie chce. Jakbys chciał, to bys poszukał i znalazł. TAk więc, to ty nabijasz temat, a nie ja posty.


Użytkownik benio1394 edytował ten post 27 June 2016 - 18:22


#3 VenQs

VenQs

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 131 postów

Napisano 27 June 2016 - 18:15

Wpisz se w internet i znajdź, a nie, że inni będą ci szukać. Jak chcesz mieć na serwerze mapki z neta to chociaż sam rusz 4 litery.

 

Ale nie chodzi mi o pierwszą mapkę z google. Bo takie mapki, to pierwszy lepszy NOOB może sobie ściągnąć. Chodzi mi o jakieś mapki trudne do znalezienia. A z  twoimi komentarzami "po to by se liczbę postów nabić" to idź se do innego tematu.


Użytkownik KoxPlayGames edytował ten post 27 June 2016 - 18:15


#4 MrCubica

MrCubica

    Minecrafter

  • Użytkownik+
  • 751 postów

Napisano 27 June 2016 - 18:34

Ale nie chodzi mi o pierwszą mapkę z google. Bo takie mapki, to pierwszy lepszy NOOB może sobie ściągnąć. Chodzi mi o jakieś mapki trudne do znalezienia. A z  twoimi komentarzami "po to by se liczbę postów nabić" to idź se do innego tematu.

To że szukasz trudnej do znalezienia, to jeszcze bardziej cię pogrąża. Nikt za ciebie nie znajdzie mapki.


1hmwSZ8.gif

 

 

 

kknISD8.png

 

 

 

KACARE - 131  :diament: Chcę do sygnaturki. Dzięki i pozdrawiam

 

adrianCK - 25  :diament:Chcę do sygnatury  :P

 

FunnyCraft1998 - 15  :diament: Pozdrawia ekipa CreativeCast

 

krfcm - 11  :diament: -  For candy - opinia w prezentacji mypixel.pl  :)

 

KrychuPolska - 10  :diament: - 10 

 

Krzysiu2121 - 7 :diament: - daj mnie do dotacji

 

Rohen Tahir  -  6 :diament: - ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

HelloDoggo -  3   :diament: - Dodgo pozdrawia


#5 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 28 June 2016 - 00:08

1. Jaka wersja?
2. Jaki poziom trudności? (Tzn. trudności dostania się do łóżka)
3. Czemu sam sobie tego nie zrobisz?
4. Jakisz czas przygotowania czy coś takiego?
5. Do jakiego tieru mają być dostępne surowce?

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"