Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.7.2][WF][SB][S][PvP]Serwer BlockShakersCraft

1.7.2 PvP Parkour SkyBlock Frakcje NoPremium

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 CraftSiter223

CraftSiter223

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 05 June 2016 - 21:32

                                      Serwer BlockShakersCraft!

 

                             serwer dla ciebie lub dla was zobaczcie!

 

                                                1.Dobra Administracja :D

                                                                                 2.Różne minigry! :lol:

                                                                                 3. Działki plus Ekonomia :o

                                                                                 4.Wysłuchane prośby graczy! ^_^

                                                                                 5.IP:NowyLepszyPolska.ench.pl :) 

                                                                                 6.Pierwszy gracz dostaje range viper :huh:

                                                                                           A dalsi dwaj range VIP

                                                                                 7.Serwer tworzony przez BlockMasta4k! :3

                                                                                

                                                                 Opis serwera:

Witajcie prezentujemy wam dziś serwer BlockShakerCraft serwer stworzony pod wersje gry 1.7.2 może też nawet pod inne wersje 1.7 serwer ma ambicje plusy serwera to dobra administracja prawie cały czas na serwerze i aż się pali do pomocy ! na serwerze są tryby takie jak Działki z ekonomiom SkyBlock Pvp Parkour z nagrodami a teraz pracujemy nad trybami jak SlenderMan , MineZ , GTA , Survival (Prawie skończone !) no i nad innymi miastami na działki a właśnie co to te miasta zakładają je gracze za pieniądze zależ od wielkości w tych miastach mogą zamieszkać inni gracze za wynajęcie działki za opłatami uzgodnimy z właścicielem miasta to łatwy sposób na zarobek duży za miasto właściciel nic nie płaci tylko gdy kupuje teren to jedna wpłata działki pełnią funkcje domu na serwerze można w miastach stworzyć Hotel mieszkaniec też na swojej działce może zarobić budując na niej Hotele sklepy czy tym podobne dobra nagadałem się a i pierwszy gracz na serwerze dostaje range VIPER a dalsi trzej gracze VIP na miesiąc no to tak serdecznie was zapraszamy już teraz wbijajcie :D 

                                                          Serwer jest drugą edycją serwera NowyLepszyPolska

 

 

                                                                          

                                                                          Jak się podoba to dajcie te :diament:

                                                                          

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Użytkownik CraftSiter223 edytował ten post 09 June 2016 - 16:19


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 CraftSiter223

CraftSiter223

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 09 June 2016 - 14:14

Administracja już jest skyblock naprawiony !



#3 CraftSiter223

CraftSiter223

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 09 June 2016 - 14:48

Bardzo was przepraszamy ale teraz serwer już na prawde działa widzieliśmy wasze rozmowy na temat bardzo was przepraszamy ja już jestem na serwerze !!!!


Tutaj macie wynagrodzenia za czekanie wszystkie 5 osób dostaje viper!



#4 Romek2121

Romek2121

    Znawca

  • Użytkownik
  • 328 postów

Napisano 09 June 2016 - 14:50

Witam !

Zapraszam na odlotowy serwer IslandWorld !

Po co mi ban,wystarczą dwa creepery !

Creepery to atut ttego serwera ,zapraszam naiwnych !


Użytkownik Romek2121 edytował ten post 09 June 2016 - 16:34


#5 CraftSiter223

CraftSiter223

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 09 June 2016 - 15:06

Wbijać wszystko działa !!!


Roman już działa ! jestem na serwerze !


Schematy już działają i premisje są zapraszamy



#6 CraftSiter223

CraftSiter223

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 09 June 2016 - 16:13

Wbijajcie poprawiliśmy wszystko zapraszamy wszystkich mega fun !



#7 CraftSiter223

CraftSiter223

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 09 June 2016 - 16:27

Witam !

 

Creepery to atut ttego serwera ,zapraszam naiwnych !

@Romek2121 Ten pan nie grał na serwerze nawet dnia nie słuchać go serwer jest bardzo dobry ale ten pan dostał bana i już zniechęca odradzam słuchania go ! a tak w sumie o co mu chodzi z creeperami niech se to zgłasza do twórców minecrafta żeby usunięto creepery z minecraft hehehe.....  No dobra skoro nie chcecie grać na moim serwerze to nie musicie ludzie po co mi wystawiacie opinie do tego z nie prawdą tak jak to zrobił Romek2121 bez wytłumaczenia o co chodzi to by to naprawił a tak to nic..


Użytkownik CraftSiter223 edytował ten post 09 June 2016 - 16:47


#8 CraftSiter223

CraftSiter223

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 09 June 2016 - 16:42

Witam !

Zapraszam na odlotowy serwer IslandWorld !

Po co mi ban,wystarczą dwa creepery !

Creepery to atut ttego serwera ,zapraszam naiwnych !

@Romek2121 Ha sam się pan ośmiesza mój serwer nie opiera się tylko na SkyBlock tak jak ty byś to zrobił to nie jest serwer easy ha ale się rże z ciebie... ale tak ogólnie to na spawnie nie ma creeperów na innych minigames też tylko na skyblock na wyspie mu się pojawił hahahahahahahaah.... żenada wiesz !


Użytkownik CraftSiter223 edytował ten post 09 June 2016 - 16:47


#9 Romek2121

Romek2121

    Znawca

  • Użytkownik
  • 328 postów

Napisano 09 June 2016 - 16:47

Zyczę ci aby ten serwer był oblegany przez graczy ,ale to nie moja bajka !

Nie osmieszam  serwera tylko stwierdzam fakty !



#10 CraftSiter223

CraftSiter223

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 09 June 2016 - 16:53

@up Ale co creepery ci przeszkadzają to normalny serwer a nie easy ! nie podoba się wychodzisz i idziesz na inny a na creepery skarz się u support mojang 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Użytkownik CraftSiter223 edytował ten post 09 June 2016 - 16:53


#11 Romek2121

Romek2121

    Znawca

  • Użytkownik
  • 328 postów

Napisano 09 June 2016 - 17:05

Synuś opanuj emocje , zrób pożądnie serwer to i gracze się znajdą !

Prawidłowy opis serwera to podstawa ,bo w konsekwencji dochodzi własnie do takiej wymiany zdań !

Pisz co tylko chcesz ja się tak łatwo nie dam sprowokować !!

 

Pozdrawiam !



#12 Libter

Libter

    Legenda

  • Zbanowany
  • 3502 postów

Napisano 09 June 2016 - 17:07

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
kosza







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 1.7.2, PvP, Parkour, SkyBlock, Frakcje, NoPremium