Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Administrator][Moderator][Technik]Opiekun Serwera Poszukuję

Admin Serwer Administrator Moderator Technik Opiekun Serwera Ekipa Szukam

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kaiser

Kaiser

    Nowy

  • Użytkownik
  • 34 postów
  • Kaiserooo

Napisano 17 May 2016 - 13:58

Postanowiłem założyc serwer 1.7.X gildie i potrzebna mi jest  dobra ekipa :D ważne, żeby miedzy nami panowała fajna atmosfera.Nie chce żadnych spinek

 

Opiekun:Odpowiedzialny za wszystkich, może usuwać dane osoby ze stanowisk i przyjmować nowe.Musi koordynować pracę innych osób i opiekować się serwerem.
 

Technik:Ogarnie serwer od sprawy technicznej ;D.

 

Moderator: Tutaj nie wymagam zbyt dużo. Ma być czujny aby w razie większego kłopotu poinformować opiekuna o sprawie oraz zajmować rzeczami, które będą działy się na serwerze

Admin: Ogarnia pluginy, ma dużo fajnych pomysłów do wprowadzenia na serwer, rzetelny i kompetentny

 

Youtuber: Minimum 100 subów będzie się on także zajmował reklamą serwera.
 

Przede wszystkim przyjmę także osoby które będą chciały wesprzeć finansowo serwer.

 

Oferuję: Rangi, kulturę oraz poświęcenie włożone w serwer w miarę moich możliwości.

 

Oto wzór podania:

 

O jakie stanowisko się ubiegasz:

Twój wiek:

Doświadczenie:

Parę słów o sobie:

Nick w grze:

Kontakt steam/mail:

Dlaczego ty:
 


Użytkownik Kaiser edytował ten post 17 May 2016 - 16:32


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Maniek666

Maniek666

    Znawca

  • Użytkownik
  • 290 postów

Napisano 17 May 2016 - 14:06

Ale się pytam czemu wszyscy grają na 1.7?! To jest po prostu fascynujące. Może mi to ktoś wyjaśnić?


"Only one command block" - drzewko umiejętności: http://craftsite.pl/...o-umiejętności/


#3 Snowrip

Snowrip

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 597 postów

Napisano 17 May 2016 - 15:15

Ale się pytam czemu wszyscy grają na 1.7?! To jest po prostu fascynujące. Może mi to ktoś wyjaśnić?

Bo tak chcą 



#4 koloksk1

koloksk1

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 71 postów
  • koloksk

Napisano 17 May 2016 - 16:53

-


Użytkownik koloksk1 edytował ten post 30 April 2023 - 10:45


#5 Rumcyk

Rumcyk

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • MarionetkA

Napisano 22 May 2016 - 22:36

O jakie stanowisko się ubiegasz:  Admin/Opiekun

Twój wiek:16

Doświadczenie: Byłem administratorem na dwóch serwerach i zawsze byłem jak gracze potrzebowali pomocy, do tego dodam ze jestem otwarty i mam dużo pomysłów jak by były potrzebne :)

Parę słów o sobie: Chodzę na siłownie, lubię grać w piłkę noża/koszykówkę i w ping-ponga :P

Nick w grze: MarionetkA

Kontakt steam/mail:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Dlaczego ty: Dogaduje się z ludźmi i lubię pomagać innym graczom.

p.s ostatnio nie mam w co grać i nudzi mi się wiec pomyślałem ze mógł bym wrócić na stare śmieci :P 
 



#6 Macieko120

Macieko120

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • Pako1337

Napisano 24 May 2016 - 09:19

Wymagania technika dokładniejsze?

#7 hugos

hugos

    Nowy

  • Użytkownik
  • 21 postów
  • hugos

Napisano 30 May 2016 - 11:00

O jakie stanowisko się ubiegasz:Admin/Moderator

Wiek:14 lat

Doświadczenie:Miałem Admina na 4 serwach na 2 byłem modem i nadal jestem mam już 4 letnie doświadczenie w minecraft ogarniam pluginy i mam fajne pomysły.

Pare słów o sobie:Lubie grać w mc oraz w piłke nożną.

Nick w grze:hugos

Kontakt:Skype: craft hugos XD

Dlaczego ty:Nie biore pieniędzy za pomoc dobrze sie dogaduje, jestem miły dla graczy i mam dużo fajnych pomysłów.


Użytkownik hugos edytował ten post 30 May 2016 - 11:03


#8 Mrexpections

Mrexpections

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Mrexpections

Napisano 07 June 2016 - 14:37


 

O jakie stanowisko się ubiegasz: Technik

Twój wiek: 13 a W lipcy 14

Doświadczenie: Umie wgrywać własne pluginy robić rangi oraz wiel innych rzeczy ktore ułatwią życie graczom

Parę słów o sobie: Jestem pomocny mam poczucie czasu i lubię sie śmiać

Nick w grze: Mrexpections

Kontakt steam/mail: [email protected] Skype: Shepard851

Dlaczego ty: Troche dziwne pytanko ale da sie odpowiedzieć. Byłem kilka razy  Adminem technikiem mialem kilka serwerów. Jestem doświaczony


Użytkownik Mrexpections edytował ten post 07 June 2016 - 14:46


#9 Touch of Death

Touch of Death

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Touch Of Death

Napisano 07 June 2016 - 15:15

Twój wiek

 

 

O jakie stanowisko się ubiegasz: Admin/Moderator/Opiekun

Twój wiek:13 (W grudniu 14)

Doświadczenie:Byłem około 9 razy moderatorem i adminem,dodatkowo posiadałem swój własny serwer.

Parę słów o sobie: Lubię pogrywać w cs:go i minecrafta ale jeżeli zachodzi potrzeba potrafię być online cały dzień na serwie.

Nick w grze: Touch Of Death

Kontakt steam/mail: [email protected]   GG:53029148

Dlaczego ty:Nie zachowuję się jak przysłowiowe dziecko,staram się zwracać uwagę na moją ortografię.Jestem ogarnięty , a o graczy dbam jak o siebie samego :).

 

Pozdrawiam.
 

 

 

 


Użytkownik Touch of Death edytował ten post 07 June 2016 - 15:16


#10 Crafter544

Crafter544

    Nowy

  • Użytkownik
  • 21 postów
  • Crafter544

Napisano 09 June 2016 - 14:38

O jakie stanowisko się ubiegasz:Opiekun/Admin

Twój wiek:12

Doświadczenie: Admin na kilku mniejszych większych serwerach. Niestety wszystkie upadły.

Parę słów o sobie:

Jestem Mateusz, pochodzę z Łodzi. Kocham śpiewać, mam już w tym jakieś sukcesy. Lubie grać.

Interesuje się też informatyką. Mam zamiar iść do gimnazjum z profilowaną klasą z rozszerzoną matmą i infą. Pózniej do technikum informatycznego. Moim marzeniem jest praca w Microsofcie lub Valvie oraz wystąpienie na scenie Eurowizji ;)

Nick w grze: Crafter544

Kontakt steam/mail: [email protected]

Dlaczego ty:

Jestem kompetenty, otwarty i lubie poznawać nowych ludzi. Jestem dyspozycyjny (nie potrzebuje czasu poświęcać na nauke i tp.). Mam poczucie humoru i jestem optymistą. Jestem wyrozumiały ale też konsekwetny. Nie mam problemu z ogarnięciem mniejszej czy większej grupi ludzi. Zazwyczaj nie podejmuję decyzji sam, jeżeli sądze że może jednak warto by kogoś się zapytać. Znam podstawowe komendy WorldEdita i trochę więcej tych innych ;)

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji ;)

Pozdrawiam Crafter


Użytkownik Crafter544 edytował ten post 09 June 2016 - 14:39


#11 httpnke

httpnke

    fan sportów ekstremalnych głównie szachów xD

  • Użytkownik+
  • 99 postów

Napisano 09 June 2016 - 19:50

Ale się pytam czemu wszyscy grają na 1.7?! To jest po prostu fascynujące. Może mi to ktoś wyjaśnić?

 

ludzie grają na 1.7 bo najwięcej serwerów a serwery są na 1.7 bo najwięcej graczy


Użytkownik httpnke edytował ten post 09 June 2016 - 19:51

280px-Discord_logo_svg.svg.png
najlepszy serwer głosowy


#12 koweq

koweq

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • koweq

Napisano 16 June 2016 - 16:16

O jakie stanowisko się ubiegasz: Moderator, Administrator bądz Opiekun

Twój wiek: 13 lat (w pazdzierniku 14)

Doświadczenie: Byłem wiele razy pomocnikiem, moderatorem, administratorem i wpółwłaścielem

Parę słów o sobie: Nie jestem typowym "dzieciakiem" czyli nie gadam cały czas "TWOJA STARA!!! XDXDXDXDXDXD" i w sumie tyle

Nick w grze:koweq

Kontakt steam/mail: [email protected]

Dlaczego ty: Bo idealnie się nadaje do tych spraw, znam pluginy i szanuje graczy



#13 GredziaPL

GredziaPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • GredziaPL

Napisano 20 June 2016 - 17:55

Rekrutacja opiekun/admin Imie:Emilia Wiek:12 Kontakt: poczta-wp, skype aktualnie mam mikro wbudowany w laptop, ts3 Dlaczego ty:Ponieważ byłam moderatorem na 2 serwerach, Jestem miła uprzejma i nie wyzywam graczy , a także rozwiązuje konflikty /kickuje /mutuje i /banuje kickuje jak ktoś się baguje lub wyzywa graczy, mutuje jak ktoś wyzywa-przeklina na czacie i banuje jeślik ktoś ma cheaty Pare słów o sobie:Bardzo lubię jeździć konno, jestem niska, myślę że mam dobrą ortografię, nie lubię wścibskich i bardzo ciekawskich, nie zdradzam tajemnic. Podstawowe komendy essentials bez których ani rusz: /ban [nick] (Zbanowanie Gracza) /banip [IP] (Banuje permanentnie adres IP) /tempban [nick] (Zbanowanie Gracza na dany czas) /unban [nick] (Odbanowanie danego Gracza) /kick [nick] (Wyrzucenie Gracza z serwera) /kickall (Wyrzucenie wszystkich Graczy z serwera) /mute [nick] [czas] (Wyciszenie danego Gracza) /invsee [nick] (Sprawdzanie ekwipunku Gracza) /bc [Treść] (Pisanie ogłoszenia) /setwarp [Nazwa] (Tworzenie warpu) /delwarp [Nazwa] (Usuwanie warpu) /sethome (Ustawianie domu) /home (Teleportacja do domu) /eco (Uniwersalna komenda ekonomicza, pozwalająca nasmile.gif -Danie graczowi pieniędzy. -Odebranie graczowi pieniędzy. -Zresetowanie konta Gracza. /nick [nick] (Pozwala na zmianę nicku) /feed [nick] (Regeneruje pasek głodu danemu Graczu) /heal [nick] (Leczy danego Gracza) /help (Pokazuje listę dostępnych komend) /vanish (Niewidzialność + brak dostępności na liście zalogowanych) /tp [nick] (Teleportacja do danego Gracza) /tpa [nick] (komenda do teleportacji, na którą obie osoby muszą /tpaccept się zgodzić, albo i nie /tpdeny) /tpall (Teleportacja wszystkich Graczy znajdujących się na serwerze) /tphere [nick] (Teleportowanie Gracza do siebie) /weather (Ustawianie pogody)Oczywiście znam ich więcej


Użytkownik GredziaPL edytował ten post 20 June 2016 - 18:29


#14 nissq

nissq

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • nissq

Napisano 21 June 2016 - 17:37

 


 

O jakie stanowisko się ubiegasz: Ubiegam się o Admina ;)

Twój wiek: 14

Doświadczenie: 9/10  - naprawdę uwierz mi mam w tym doświadczenie. Byłem adminem na wielu wielu serwerach.

Parę słów o sobie: Mam 14 lat, bardzo dobrze ogarniam wszelkie pluginy ;3

Nick w grze: nissq

Kontakt steam/mail:  steam: nissq3 gmail: [email protected]

Dlaczego ty: Tak jak wyżej napisałem, poprostu jestem ogarnięty i mam w tym doświadczenie.

Podstawowe komendy: /ban (banowanie gracza)  /kick (wyrzucanie gracza) /banip (banowanie gracza na ip) /unban (odbanowanie gracza) /mute (zmutowanie gracza) unmute (unmutowanie gracza) /tpa (nick) prośba o teleportacje /tpaccept (akceptacja teleportacji) /tpdeny (odrzucenie teleportacji) /tphere (nick) (teleportacja danego gracza do siebie) znam wiele wiele innych komend ale nie chce mi się więcej pisać :)

Pozdrawiam.
 



#15 Aquatic

Aquatic

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Aquatic

Napisano 21 June 2016 - 18:00

1)Moderator

 

2)13 zaraz 14 ;P

 

3)Pare razy juz pomagałem na roznych serwerach w likwidowaniu cheaterow

 

4)Interesuje sie informatyka 

 

5)Aquatic

 

6)Aquatic

 

7)Lubie spedzac czas przy grach wideo (ogólnie) od zawsze lubiłem pełnic takie stanowiska i wgl wtedy człowiek czuje sie owiele ważniejszy

 umiem czuwac nad cheaterami to chciałbym głownie robic na serwerze ale jak trzeba to pomoge budowniczemu czy zrobie cos innego ;)



#16 patrikoo128

patrikoo128

    Nowy

  • Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 22 June 2016 - 13:31

tgfdd


Użytkownik patrikoo128 edytował ten post 23 July 2017 - 13:02


#17 kurxpvtwv

kurxpvtwv

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • kurxpvtwv

Napisano 22 June 2016 - 14:48

O jakie stanowisko się ubiegasz: Technik/Opiekun

Twój wiek: 16

Doświadczenie: Zarządzanie serwerami - 3 lata + admin na kilku dużych serwerach

Parę słów o sobie: Mam 16 lat, interesuję się pisaniem skryptów, bawiłem się kiedyś w pisanie pluginów lecz już dużo zapomniałem i lubię często grać

Nick w grze: kurxpvtwv

Kontakt steam/mail: skype ci podam bo nie mam steama a mail prywatny - progam3rpl.skype

Dlaczego ty: WYżej już wymieniłem



#18 IraG

IraG

    Szczwany

  • Użytkownik
  • 43 postów
  • Kaefes

Napisano 23 June 2016 - 19:06

Jeśli oferta nadal aktualna, to się zgłaszam.

 

O jakie stanowisko się ubiegasz: Ranga Opiekun

Twój wiek: 11 Lat, wiek nie gra tu roli, lecz doświadczenie i ogarnięcie.

Doświadczenie: Bardzo dobre, gram w minecraft juz prawie piec lat.

Parę słów o sobie: Co tu pisać, dobrze buduje, nawet bardzo dobrze.

Nick w grze: IraG

Kontakt steam/mail: A nie moze byc Skype?: SkypeIraGa -  Oczywiście mam e-mile, lecz nie podaję.

Dlaczego ty: Ponieważ chcę aby był chociaż jeden dobry serwer gildie, (NIE IZIHACE)

 

Jeśli jesteś chętny, napisz na PW.


@GredziaPL Skopiowałaś to z jakiejś strony poświęconej tematyce Minecrafta?

 

@Keiser Opiekun inaczej HeadAdmin (H@) Lub, jak ja tą rangę nazywam, OverAdmin


Użytkownik IraG edytował ten post 23 June 2016 - 19:10

Dlaczego życie jest takie smutne? Mnie nigdy jeszcze nie przytrafiła się szczęśliwa chwila, oprócz jednej...

 

 


#19 qwery5

qwery5

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów
  • Gitt

Napisano 13 July 2016 - 20:19

Chcę być kozakiem totalnym.

Użytkownik qwery5 edytował ten post 29 October 2019 - 23:26


#20 PsychiQu

PsychiQu

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • PsychiQu

Napisano 16 July 2016 - 21:20

O jakie stanowisko się ubiegasz: Admin/Moderator

Twój wiek: 14 lat.

Doświadczenie: Byłem na wielu serwerach Moderatorem i Adminem. Na jednym 3 miesiące lecz, serwer zamknięty. 

Parę słów o sobie: Mam na imię Krystian mam 14 lat. Mam poczucie humoru. Mieszkam w Województwie Pomorskim. 

Nick w grze: PsychiQu

Kontakt steam/mail: Mail: [email protected]

Dlaczego ty: Jestem miłym i sympatycznym chłopakiem. Mam poczucie humoru. Gdy zrobię coś źle to się do tego przyznaję. Jestem uczciwy i zaangażowany w swoją pracę. 







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Admin Serwer Administrator, Moderator, Technik, Opiekun Serwera, Ekipa, Szukam