Skocz do zawartości


Zdjęcie

BlueStacks - problem z uwierzytelnianiem w Sklepie Play


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pan Nikt

Pan Nikt

    SAY MY NAME!

  • Użytkownik+
  • 429 postów
  • zatormuzgu

Napisano 27 April 2016 - 17:20

Witam. Niedawno zainstalowałem sobie emulator Androida - BlueStacks (może ktoś słyszał...). Ściągnąłem go po to by móc zainstalować sobie na moim (uwaga: ten fragment możesz pominąć)

komputerze grę PvZ 2 (kto by pomyślał... ;__; ). Jako, że nie mam smartfona (ewentualnie dumbfona) tylko starą, ceglaną Nokię, więc nie mogę mieć tej gry na komórce. Wszystko byłoby dobrze: Bluestacks jest, konto Google jest, wszystko jest, ale gdy próbuję pobrać grę wyskakuje mi taki błąd:

A przecież jestem zalogowany! Czy ktoś wie co zrobić?

 

PS. Próbowałem z usuwaniem i dodawaniem konta, ale nie działa :(


Użytkownik PanLisz edytował ten post 28 April 2016 - 13:37

...


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 KtośNos

KtośNos

    Nowy

  • Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 27 April 2016 - 17:52

Mam pomysł: Zaloguj się na konto -,-



#3 tomangelo

tomangelo

    Ekspert

  • Weteran
  • 1795 postów
  • tomangelo

Napisano 27 April 2016 - 21:35

Mam pomysł: Zaloguj się na konto -,-

 
Spało się w szkole? Bo widzę tu problemy z czytaniem ze zrozumieniem:
 

A przecież jestem zalogowany! Czy ktoś wie co zrobić?
 
PS. Próbowałem z usuwaniem i dodawaniem konta, ale nie działa


Dołączona grafika <- dołącz do projektu Colobot: Gold Edition.

#4 Paffcio

Paffcio

    null

  • Użytkownik+
  • 459 postów

Napisano 27 April 2016 - 23:31

Wiele razy już używałem BlueStacks i z takim problemem się nie spotkałem, coś musi być nie tak z Twoim kontem. Czy dodawałeś weryfikację dwuetapową do konta Google? Zazwyczaj to jest problemem, zawsze też możesz zainstalować inny Sklep od Googla przez aplikację Lucky Patcher (funkcja "Zainstaluj zmodowany sklep Google Play") i tam wybierz inną wersję. Domyślnie root na BlueStacks powinien być. Jak to nie pomoże to pobierz grę ze strony apkpure.com. Bezpieczna stronka która pobiera bezpośrednio z Google Play bez posiadania konta Google. Pobierze APK + OBB jeśli będzie trzeba. Ostatecznie odinstaluj BlueStacks'a i zainstaluj ponownie.


.Paffcio94-Siema.png

.


#5 Pan Nikt

Pan Nikt

    SAY MY NAME!

  • Użytkownik+
  • 429 postów
  • zatormuzgu

Napisano 28 April 2016 - 13:25

@up spróbuję coś porobić, tak jak mi poradziłeś. Jeszcze nie dziękuję, bo nie wiem czy zadziała XD

 

@edit tylko jak mam to otworzyć?


Użytkownik PanLisz edytował ten post 28 April 2016 - 13:36

...


#6 Paffcio

Paffcio

    null

  • Użytkownik+
  • 459 postów

Napisano 28 April 2016 - 13:54

Apk otworzysz dopiero jak zaznaczysz nieznane źródła w ustawieniach zabezpieczeń. Możesz też pobrać apk na swój komp i otworzyć plik jako blue stacks.

Pamiętaj że jest to nieoficjalny port androida więc nie licz na fajerwerki i że wszystko będzie działać jak konto Google. Polecam Ci wgrać na pendrive androida x86.

Użytkownik PaffcioPL edytował ten post 28 April 2016 - 13:57

.Paffcio94-Siema.png

.


#7 Pan Nikt

Pan Nikt

    SAY MY NAME!

  • Użytkownik+
  • 429 postów
  • zatormuzgu

Napisano 28 April 2016 - 18:58

Czy dodawałeś weryfikację dwuetapową do konta Google? 

Tzn?

 

 

zawsze też możesz zainstalować inny Sklep od Googla przez aplikację Lucky Patcher (funkcja "Zainstaluj zmodowany sklep Google Play")

Gdzie to...

 

 

 Jak to nie pomoże to pobierz grę ze strony apkpure.com. Bezpieczna stronka która pobiera bezpośrednio z Google Play bez posiadania konta Google.

Eee? Niby jest ale nie działa

 

Pamiętaj że jest to nieoficjalny port androida więc nie licz na fajerwerki i że wszystko będzie działać jak konto Google.

Spoko, nie działa...

 

Polecam Ci wgrać na pendrive androida x86.

Eee?

 

 

Ostatecznie odinstaluj BlueStacks'a i zainstaluj ponownie.

Dopiero w ostateczności...


...


#8 Paffcio

Paffcio

    null

  • Użytkownik+
  • 459 postów

Napisano 28 April 2016 - 20:46

To był test czy jesteś obeznany w te pingwiny. Weryfikacja dwuetapowa polega na tym że aby się zalogować do konta musisz podać swój numer telefonu po czym dostajesz sms i tym weryfikujesz swoją tożsamość. Na androida powstała aplikacja Autenticator która wyświetla Ci kod w telefonie. Jeśli włączałeś takie zabezpieczenie to możliwe że nie możesz się zalogować bo BlueStacks może nie współpracować z takim czymś.

Android x86 to android przeznaczony na komputery jak laptopy czy stancjonarne, jest szybszy i stabilniejszy oraz ma opcję persistent czyli to co zrobisz na nim zostaje nawet po wyłączeniu kompa i możesz to mieć na pendrive. Wygoogluj sobie tą nazwę (android x86).

Spróbuj może pobrać starszą wersję BlueStacks'a, a próbowałeś pobrać z przeglądarki na Windowsie jakąś aplikację lub grę APK? Pobierz ją i zainstaluj, jak klikniesz dwukrotnie lewym przyciskiem myszki na ikonce z rozszerzeniem APK to appka zainstaluje się w BlueStacks.


.Paffcio94-Siema.png

.


#9 Pan Nikt

Pan Nikt

    SAY MY NAME!

  • Użytkownik+
  • 429 postów
  • zatormuzgu

Napisano 29 April 2016 - 16:27

To był test czy jesteś obeznany w te pingwiny. Weryfikacja dwuetapowa polega na tym że aby się zalogować do konta musisz podać swój numer telefonu po czym dostajesz sms i tym weryfikujesz swoją tożsamość. Na androida powstała aplikacja Autenticator która wyświetla Ci kod w telefonie. Jeśli włączałeś takie zabezpieczenie to możliwe że nie możesz się zalogować bo BlueStacks może nie współpracować z takim czymś.

Nie włączałem, gdzie to się włącza?

 

Android x86 to android przeznaczony na komputery jak laptopy czy stancjonarne, jest szybszy i stabilniejszy oraz ma opcję persistent czyli to co zrobisz na nim zostaje nawet po wyłączeniu kompa i możesz to mieć na pendrive. Wygoogluj sobie tą nazwę (android x86).

Da się to gdzieś dałnlołdnąć?

 

Spróbuj może pobrać starszą wersję BlueStacks'a, a próbowałeś pobrać z przeglądarki na Windowsie jakąś aplikację lub grę APK? Pobierz ją i zainstaluj, jak klikniesz dwukrotnie lewym przyciskiem myszki na ikonce z rozszerzeniem APK to appka zainstaluje się w BlueStacks.

pliki .APK same mi się instalują w BLS.


...


#10 Paffcio

Paffcio

    null

  • Użytkownik+
  • 459 postów

Napisano 29 April 2016 - 16:42

Jak tworzysz konto w Google po raz pierwszy to oni Ci proponują byś dodał dodatkowy adres e-mail i numer telefonu w razie kradzieży konta czy coś w tym stylu. Jak to podasz to wyskakuje propozycja odnośnie weryfikacji dwuetapowej. Więcej tutaj:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Android x86 pobierzesz z linku:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

osobiście polecam wybrać KitKata pfu co ja gadam, KitKat to 4.4 a 4.0 to chyba Jelly Bean ;p 4.0 rc2 gdyż on był jako jedyny który nie sprawiał mi problemów. W programie Unetbootin tworzysz obraz ISO na pendrive. Wystarczy w tym programie wskazać pendrive, obraz ISO a reszta się zrobi sama.


Użytkownik PaffcioPL edytował ten post 29 April 2016 - 16:43

.Paffcio94-Siema.png

.


#11 Pan Nikt

Pan Nikt

    SAY MY NAME!

  • Użytkownik+
  • 429 postów
  • zatormuzgu

Napisano 29 April 2016 - 16:43

@up zrób mi jakiś poradnik (obrazkowy lub wideo), bo tak w 1 poście to ciężko mi zrozumieć :P


...


#12 Paffcio

Paffcio

    null

  • Użytkownik+
  • 459 postów

Napisano 29 April 2016 - 17:05

Niestety nie mam możliwości nagrywania, używam linuxa a nie Windowsa a o dobry program ciężko ;P Mogę kroczek po kroczku opisać. Wchodzisz na

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

i pobierasz program na swój system czyli Windows. Na tej samej stronie masz screenshota programu, po pobraniu będzie w języku polskim. W każdym razie u mnie był.

Na screenie masz opcję do zaznaczenia o Diskimage więc klikasz tam gdzie trzy kropki i w okienku wybierasz plik ISO z androidem który pobierasz ze stronki co podałem wcześniej. Nie wskaże Ci konkretnie którego bo nie wiem jaki masz komputer lub laptop. Czy to Lenovo, czy Asus czy jakieś AMD. Więc wybierz ten android:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

. Jak pobierzesz plik z rozszerzeniem ISO to zaznaczasz go w okienku z trzema kropkami. Na dole Unetbootin masz Type: USB Drive to zostaw jak jest natomiast gdzie Drive: wybierz literkę napędu, jeśli pendrive w Moim Komputerze jest np jako G:/ to wybierz G:/. Pamiętaj by go sformatować do FAT32 w jakimś programie np GParted (znajdziesz go na dobreprogramy lub instalki). Pendrive 1 GB starczy na wersję przenośną a jeśli chcesz mieć system który będzie zapisywał ustawienia i dane po wyłączeniu Androida to musisz ogarnąc pena 4 GB lub więcej. Nie pomyl się i nie wskaż dysku twardego (C:/ lub D:/) tam gdzie masz Drive: na dole programu bo bez płytki instalacyjnej Windows będzie lipa. Na końcu klikasz OK i po paru chwilach masz "smartphone" w pendrive. Przy włączaniu kompa wybierz uruchamianie z pendrive, klawisz F7 lub F8 lub F12 w zależności od biosu. Pokaże Ci się takie fajne okienko:

 

zaznacz dokładnie to pierwsze na samej górze dzięki czemu przetestujesz go bez instalacji. Jak Ci coś nie będzie pasować zawsze możesz zrestartować kompa i z głowy. Jak wybierzesz to ostatnie to zainstalujesz go na pendrivie. Android ma tylko język angielski podczas instalowania oraz w tym menu rozruchowym. Po uruchomieniu już go będziesz miał język polski.


.Paffcio94-Siema.png

.


#13 Pan Nikt

Pan Nikt

    SAY MY NAME!

  • Użytkownik+
  • 429 postów
  • zatormuzgu

Napisano 30 April 2016 - 10:34

Przy włączaniu kompa wybierz uruchamianie z pendrive, klawisz F7 lub F8 lub F12 w zależności od biosu.

???


...


#14 Pan Nikt

Pan Nikt

    SAY MY NAME!

  • Użytkownik+
  • 429 postów
  • zatormuzgu

Napisano 08 May 2016 - 10:58

@ref


...


#15 Pan Nikt

Pan Nikt

    SAY MY NAME!

  • Użytkownik+
  • 429 postów
  • zatormuzgu

Napisano 18 May 2016 - 17:03

@ref


...


#16 2Jamalo

2Jamalo

    The Don Killuminati

  • Użytkownik+
  • 147 postów
  • CTSG

Napisano 05 June 2016 - 18:21

A nie lepiej stworzyć nowe konto i sprawdzić na nim?

Jeżeli nie podziała to zainstaluj inny emulator. 

Na przykład ten:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


"Po wielu latach, z twarzą przez zmarszczki zoraną,
Opowiem to, z westchnieniem i mglistym morałem:
Zdarzyło mi się niegdyś ujrzeć w lesie rano
Dwie drogi; pojechałem tą mniej uczęszczaną -
Reszta wzięła się z tego, że to ja wybrałem."

- Robert Frost "Droga nie wybrana"


#17 Pan Nikt

Pan Nikt

    SAY MY NAME!

  • Użytkownik+
  • 429 postów
  • zatormuzgu

Napisano 07 June 2016 - 16:59

@up inne konto nie działa :/
dzięki za odkop ;)

...