Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z serverem prywatnym

Minecraft Server Prywatny Hamachi Żółtodziób

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
28 odpowiedzi w tym temacie

#21 EndOfYourGame

EndOfYourGame

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów
  • EndOfYourGame

Napisano 23 April 2016 - 15:11

Ok, więc mogę włączyć serwer, ale nikt poza mną nie może wbić. Gdy ustawie online mode false to z 2 PC mogę wbić. Przez cały czas mam wyłączoną zaporę.


Zaliczyłem niezłego faila XD wpisałem sobie IPv4 sieci lokalnej XD Więc tak naprawdę wracamy do punktu wyjścia :C

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 Paffcio

Paffcio

    null

  • Użytkownik+
  • 459 postów

Napisano 23 April 2016 - 18:49

Mi już kończą się pomysły, skomplikowana sytuacja. Próbowałeś kiedyś program no-ip? Banalny w konfiguracji i sporo zalet. A na drugim kompie masz taką samą sytuację? Czy jak to tam jest?

@edit:
dobrze kolega niżej główkuje ;p a jeśli autor tematu chce aby proces java został zabijany z końcem serwera wystarczy odpalić go przez plik BAT albo terminal (CMD) i w przypadku zamknięcia terminala proces java się wyłączy ;p


Użytkownik PaffcioPL edytował ten post 23 April 2016 - 18:57

.Paffcio94-Siema.png

.


#23 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 23 April 2016 - 18:53

Mam jeszcze 1 pomysł. Na starym kompie miałem tak, że gdy raz uruchomiłem serwer, a potem go wyłączyłem to dalej był jego proces. Poszukaj w Menadżerze zadań, czy jest jakiś proces Javy ew. Zrestartuj komputer.


  • Paffcio lubi to

e

 

 


#24 EndOfYourGame

EndOfYourGame

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów
  • EndOfYourGame

Napisano 24 April 2016 - 13:05

W menedżerze zadań był tylko proces Java Update Scheduler, jednak i tak go zakończyłem i zrestartowałem komputer. Nic to nie dało :/ Gdy próbuje odpalić serwer przez plik .bat Dzieję się to samo, włącza się i od razu wyłącza, jednak gdy wpisuje w server.properties local host, też nie chcę się włączyć.


Użytkownik EndOfYourGame edytował ten post 24 April 2016 - 13:05


#25 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 24 April 2016 - 13:15

W menedżerze zadań był tylko proces Java Update Scheduler, jednak i tak go zakończyłem i zrestartowałem komputer. Nic to nie dało :/ Gdy próbuje odpalić serwer przez plik .bat Dzieję się to samo, włącza się i od razu wyłącza, jednak gdy wpisuje w server.properties local host, też nie chcę się włączyć.

 

Nie wpisuj localhost, usuń wszystko z pola z IP i spróbuj odpalić. Jeżeli ruszy to spróbuj dać kolegom IP z hamachi. Tak samo jest z serwerem na maszynie VPS. Nie dajesz tam IP, ale wiadomo będzie, że IP będzie takie, jakie ma maszyna, ponieważ serwer bez podanego IP daje (nie wiem czy w 100% mam rację) lokalne IP, a Hamachi to taki tunel łączący inne komputery, a  IP z hamachi to takie zastępcze IP lokalne. 

 

Nie wiem czy skumałeś :v


Użytkownik SherbYY edytował ten post 24 April 2016 - 13:15

e

 

 


#26 EndOfYourGame

EndOfYourGame

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów
  • EndOfYourGame

Napisano 24 April 2016 - 13:32

Skumałem skumałem :P Ale gdy zostawiam pole z IP puste też nie odpala. 



#27 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 24 April 2016 - 14:06

To ja nie mam pomysłów :v Wybacz.


Użytkownik SherbYY edytował ten post 24 April 2016 - 14:07

e

 

 


#28 EndOfYourGame

EndOfYourGame

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów
  • EndOfYourGame

Napisano 24 April 2016 - 14:15

Ok w takim razie temat do zamknięcia, ale myślę żeby go zostawić, możliwe że kiedyś zobaczy to jakiś proelo informatyk który może coś pomoże. Ale morał z tego taki, że jeśli twój router nie ma opcji Port forwarding to sobie nie pograsz :/ Czy coś XD



#29 PanCake

PanCake

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 1980 postów
  • PanCake#1071

Napisano 25 April 2016 - 16:03

Zamykam

2AyfJ3g.png






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Minecraft, Server, Prywatny, Hamachi, Żółtodziób