Skocz do zawartości


Zdjęcie

Twoim zdaniem przydałoby się usunąć minecrafta non-premium?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#41 Theo

Theo

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1131 postów
  • TheoMarque

Napisano 01 May 2016 - 13:57

3. Gdyby w mc był czat głosowy źle by sie to skończyło (darcie ryja, ruchanie matek itp)

No ale gdzie jest admin? I czy teraz tego nie ma na zwykłym czacie? To zmiana formy. Jak ktoś był burakiem na czacie to i na głosie będzie.

1. Każdy inteligętny człowiek robi backupy swoich save, więc taka ,,chmura" nie bardzo ma sens.

Uwierz mi, ma. Zwłaszcza jeśli gra robiłaby to za Ciebie bez konieczności pamietania kiedy ostatni raz robiles kopie i czy nie masz archiwalnych kopii.

4. W 1.8 jest opcja streamowania na twitchu bezpośrednio z gry

Od 1.8.6 już jej nie ma. Microsoft rozwiązał umowe na streamowanie nowszych części gry.

5. Czyli jaki?

Większa szczegółowość, większa rozdzielczość skina postaci.

6. Więcej treści pochodzącej wylacznie z autoryzowanych serwerów Mojang.

nie rozumiesz, byłby to kontent wyłącznie dostępy po autoryzacji na serwerze Mojang. Takim czymś mogły by być przedmioty które można by przenosić między serwerami które autoryzowały by sie u Mojangu (zgodnezlicencjaEULA)

A po co Statystyki? Wiele osob cieszy porównywanie - masz tu olbrzymi przykład różnych aplikacji mierzących bieganie, przebyte kroki, odwiedzone miejca na świecie itd itd.Ludzie chca pokazywac to co zrobili sami. Naprawde sa ludzie których to cieszy i przechowywanie tego w jednym meijscu dawało by poprostu taki mini prestiż.Dzs Twj prestiż polega na...? Tak poza tym to ze jeden Temmie niekorzysta i ma to gdzieś nie znaczy że inni tego nie potrzebują. Ja np nie ma snapchata ale czy hejtuję jego istnienie? Sa ludzie którym potrzeba takiej formy wyrażania treści i sięw takim środowisku czują dobrze.
exRYBP0.png

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 RupSon

RupSon

    Znawca

  • Użytkownik
  • 269 postów
  • Rupson

Napisano 01 May 2016 - 17:43

No ale gdzie jest admin? I czy teraz tego nie ma na zwykłym czacie? To zmiana formy. Jak ktoś był burakiem na czacie to i na głosie będzie.
Uwierz mi, ma. Zwłaszcza jeśli gra robiłaby to za Ciebie bez konieczności pamietania kiedy ostatni raz robiles kopie i czy nie masz archiwalnych kopii.
Od 1.8.6 już jej nie ma. Microsoft rozwiązał umowe na streamowanie nowszych części gry.
Większa szczegółowość, większa rozdzielczość skina postaci.
nie rozumiesz, byłby to kontent wyłącznie dostępy po autoryzacji na serwerze Mojang. Takim czymś mogły by być przedmioty które można by przenosić między serwerami które autoryzowały by sie u Mojangu (zgodnezlicencjaEULA)

A po co Statystyki? Wiele osob cieszy porównywanie - masz tu olbrzymi przykład różnych aplikacji mierzących bieganie, przebyte kroki, odwiedzone miejca na świecie itd itd.Ludzie chca pokazywac to co zrobili sami. Naprawde sa ludzie których to cieszy i przechowywanie tego w jednym meijscu dawało by poprostu taki mini prestiż.Dzs Twj prestiż polega na...? Tak poza tym to ze jeden Temmie niekorzysta i ma to gdzieś nie znaczy że inni tego nie potrzebują. Ja np nie ma snapchata ale czy hejtuję jego istnienie? Sa ludzie którym potrzeba takiej formy wyrażania treści i sięw takim środowisku czują dobrze.

Nie tylko taki Temmie ale też taki RupSon. Problem w tym że plik statystyk można łatwo zedytować i nie da się odróżnić oszusta od uczciwego gracza.
Myślisz że administracja kontroluje czat 24/7 zwłaszcza gdy serwer jest podzielony na wiele oddzielnych czatów?
Po za tym osmiolatki to zuooo

#43 Libter

Libter

    Legenda

  • Zbanowany
  • 3502 postów

Napisano 01 May 2016 - 18:07

Myślisz że administracja kontroluje czat 24/7 zwłaszcza gdy serwer jest podzielony na wiele oddzielnych czatów?

Wiele serwerów Minecraft ma serwery TS3, więc chat głosowy bezpośrednio w grze nie stanowi żadnego problemu.



#44 CichyCreeper

CichyCreeper

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 301 postów
  • (Zmieniany)

Napisano 02 May 2016 - 07:36

A sama nazwa "premium" jak dla mnie pozwala na non-premke tyle że jest to zwykłe konto.

choinka-sterowana-z-minecrafta-1.8-2014.


#45 Grewest

Grewest

    Znawca

  • Użytkownik
  • 233 postów

Napisano 02 May 2016 - 11:24

Premium to wymysł graczy nie mojangu. 



#46 8-bit

8-bit

    Ten od Gothica

  • Użytkownik+
  • 317 postów
  • polski8bit

Napisano 02 May 2016 - 15:19

Jak dla mnie największym problemem Premium jest, jak to zostało kilka razy wymienione, bieda jeśli chodzi o korzyści. Kawałek teksturki i dostęp do kilku porządnych serwerów to za mało. Oczywiście, gdybym miał wolne 100 zł od tak, kupiłbym, bo to kwestia mojego poczucia komfortu z rozgrywki. Jednak przeciętny nastolatek nie będzie zbierał stówy na klocki (jest sporo gier, które w tej cenie oferują więcej zabawy).

g5Lab.gifZsmTS.gifVETXY.gifc3Kii.gifzAkLl.gif

 

 hUCPQ.gif
Jak chcesz to klikaj smoki, nie to nie. ¯\_(ツ)_/¯

ouruGVt.jpg
Jestem pixelludem.

 
 

#47 httpnke

httpnke

    fan sportów ekstremalnych głównie szachów xD

  • Użytkownik+
  • 99 postów

Napisano 30 May 2016 - 11:27

powinno nie być no premium ponieważ autor zrobił dobrą grę i powinien na niej zarabiać, ale piractwo ciężko zwalczyć.


280px-Discord_logo_svg.svg.png
najlepszy serwer głosowy


#48 Sepris

Sepris

    Hodowca Dinozaurów.

  • Użytkownik
  • 122 postów
  • Antycypator

Napisano 08 June 2016 - 11:42

Tacy typowi gracze, wiek: szkoła podstawowa, nick a'la "krzychu73202" lub "Xxwojtas2003xD".

Generalnie to mi to wisi, czy ktoś ma premium czy nie, chociaż nie uważam tego za dobre. No owszem, ktoś chce sprawdzić czy Minecraft to fajna gra to najpierw pogra na piracie, ja też bym nie chciał wydać 100zł aby stwierdzić, że to jednak nudne i nie dla mnie. Ale jak ktoś dwa lata ciśnie na piracie i dalej cieszy się jak dziecko no to coś jest nie tak.

 

Ja zainwestowałem w premium, warto było, przynajmniej nie mam problemów "minecraft by zyczu nie działa, co robić???!!!"  i nie mam wiecznych błędów z uruchomieniem gry. No ale jesteśmy Polakami, dla nas 100zł na ulicy nie leży a dla reszty świata to tylko 3 dychy. Dla nich 25euro to jest jak dla ciebie 25 złotych, i oni za to mają grę.

Ale z drugiej strony nie tylko my jesteśmy winni, bo winni są ci, co udostępniają nielegalną wersję gry za darmo, albo co gorsza - za opłatą.

 

Przynajmniej dzięki tym non-premium jest więcej graczy, chociaż paradoksalnie znaleźć dobry serwer to jak trafić szóstkę w totka... Co to za zabawa kiedy ze stone'a lecą diaxy, budujesz dom i jedyne co ci zostaje do pvp z kimś, kto zamiast kupić premium wydał 24 zł na VIPa i nie da się go zniszczyć.

Tego też nie ogarniam. Sam byłem świadkiem - gracz bez premium kupuje VIPa na serwerze za 24zł.


  • httpnke lubi to

Peace is a lie, there is only passion.

Through passion, I gain strength.

Through strength, I gain power.

Through power, I gain victory.

Through victory, my chains are broken.

The Force shall free me.

 

 


#49 Theo

Theo

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1131 postów
  • TheoMarque

Napisano 11 June 2016 - 13:31

Niektórzy na "vipy" wydali 2-3x więcej niż na samą grę. No ale wiesz, cebulobiznes ;) Przypadek zakupu Windowsa: Kupuje sprzęt warty 6000 ale nie kupi Windowsa "bo ma za darmo". Kij ze Windows stanowi niecałe 7% wartości zestawu.
exRYBP0.png

#50 Megumin

Megumin

    ten od robienia zadym

  • Użytkownik+
  • 199 postów

Napisano 11 June 2016 - 13:54

Nie wiem czy już tutaj to pisałem, ale najwyżej się powtórzę - nie.


Użytkownik TypicalUser edytował ten post 11 June 2016 - 13:56

Loli to nie pedofilia.


#51 Cubixor

Cubixor

    Ciasteczkowy Potwór

  • Użytkownik+
  • 766 postów

Napisano 26 July 2016 - 15:31

Ja nie mam nic do non-premium sam kiedyś grałem na non-premium ale i tak teraz wolę grać na serwerach premium


  • Olkowiak lubi to
1fyIFXE.png

#52 Olkowiak

Olkowiak

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Olkowiak

Napisano 28 October 2021 - 19:07

Oczywiście, że nie, głupie pytanie.

 



#53 Murshtin

Murshtin

    Nowy

  • Użytkownik
  • 68 postów

Napisano 16 August 2022 - 12:04

Oczywiście, że nie, głupie pytanie.

Dlaczego nie? Tak