Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poszukuję chętnych do gry na serwerze survival


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 jackamer

jackamer

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 22 March 2016 - 19:17

 

Witam Was serdecznie. 

Chciałbym Was zaprosić do wpólnej gry w na wykopowym serwerze minecrafta. 
Na początek kilka informacji o serwerze:
Serwer z założenia to czysta podstawka, bez zbędnych pluginów(taki single player tylko mulit ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
Na serwer nie dostaniecie się że tak powiem z biegu, gdyż jest whitelist(co by nam się trolli nie namnożyło).
Jak się domyślacie komendy typu /tp, sethome itd. nie zadziałają :)
Na serwerze jest zainstalowny lwc więc o zawartość skrzynek się nie martwcie.
Cuboidy:
Narazie postanowiłem wprowadzić cuboidy, ale... no właśnie ale każdy taki cuboid może sobie zrobić  :)
ale żeby nie było syfu i nadużywania tej możliwości każdy robi cuboidy podpisany swoim nickiem i nr cuboida. Np. stawiam sobie cuboid i nazywam go Jackamerr1, stawiam kolejny i nazywam go Jackamerr2 itd.
Cuboidy nazwane inaczej będą usuwane, jeśli ktoś nagminnie będzie nie stosował do tej zasady to sajonara:)
Podobnie tyczy się osób które będą napieprzały cuboidy bez liku i namysłu.
Jest anty-grief, jak ktoś będzie niszczył prace innych też może pożegnać się z serwerem,

Na serwerze trzeba jeszcze dużo zrobić, poprawić ulepszyć, więc czekam na Wasze sugestie, gdy już zaznajomicię się z serwerem. Oczywiście chodzi o rozważne sugestie, jak ktoś będzie chciał napieprzyć rolplaye teleporty srorty, to macie multum publicow gdzie się odnajdziecie:)

Nie wiem co zrobić z creeperami i ich niszczycielską mocą?

Jeśli jesteście zainteresowani grą w takiej formie, śmiało piszcie w komentarzach, a odezwę się na pw:)

 

 

 

 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Ironia

Ironia

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Herbacia

Napisano 23 March 2016 - 13:54

chętnie bym sobie pograła na multiplayer w survival, ale tyle ile ja w minecarfta grałam to na singlu przesiedziałam, ale chętnie bym się przyłączyła, cociaż mnie nikt nie weźmie bo na multi nie ogarniam, a nie nie ogarniam bo mnie na multi nigdy nie było. O Ironio ;)



#3 Szyszka108

Szyszka108

    Hardkorowa Finusia

  • Użytkownik+
  • 44 postów
  • rtcKF

Napisano 23 March 2016 - 13:55

Zgłaszam się!



#4 jackamer

jackamer

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 23 March 2016 - 14:50

chętnie bym sobie pograła na multiplayer w survival, ale tyle ile ja w minecarfta grałam to na singlu przesiedziałam, ale chętnie bym się przyłączyła, cociaż mnie nikt nie weźmie bo na multi nie ogarniam, a nie nie ogarniam bo mnie na multi nigdy nie było. O Ironio ;)

podaj nick w grze, wyślę Ci prywatną wiadomość z adresem ip


Zgłaszam się!

 Podaj nick w grze, j.w. na pw dostaniesz ip.



#5 Szyszka108

Szyszka108

    Hardkorowa Finusia

  • Użytkownik+
  • 44 postów
  • rtcKF

Napisano 23 March 2016 - 14:50

Mój nick to: phinuca13



#6 jackamer

jackamer

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 23 March 2016 - 15:54

Mój nick to: phinuca13

zostałaś dodany/a ip masz na pw



#7 sasza149

sasza149

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 24 March 2016 - 19:16

Halo halo, chetnie sobie z wami pogram, daj jakis kontakt do Cb, lub pisz pw, bede wieczorem :)



#8 me3q

me3q

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 91 postów

Napisano 29 March 2016 - 15:27

zglaszam sie

CreeperHord


e1bK4VT.gif


#9 adrianCK

adrianCK

    Geniusz

  • Użytkownik+
  • 318 postów
  • guomb

Napisano 31 March 2016 - 11:34

Zgłaszam się! mam 2 nicki, ale będę grał na jednym: PanNudaPL mam skype, ale mało lat, i mam swój serwer pod wersję 1.6.2