Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.8][RPG][NP] MaRPG

1.8 NoPremium RolePlay

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 patryx

patryx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 21 March 2016 - 14:43

CvTx3wo.jpg


Użytkownik patryx edytował ten post 21 March 2016 - 16:41


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Dziobax

Dziobax

    Dziobak

  • Użytkownik+
  • 503 postów
  • FlyingSpoon#0363
  • dziobax

Napisano 21 March 2016 - 15:36

Dodajcie klase Mag proszę. :(



#3 patryx

patryx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 21 March 2016 - 16:33

Dodajcie klase Mag proszę. :(

Niestety temat dotyczący klas postaci jest już zamknięty - każda z postaci została starannie zbalansowana względem siebie, tak samo, jak zostały ustalone specjalne bonusy. Spokojnie jednak, gwarantuję Ci, że każda z tych klas zapewni Ci większą różnorodność, niż mógłbyś sobie wyobrazić :)



#4 Megumin

Megumin

    ten od robienia zadym

  • Użytkownik+
  • 199 postów

Napisano 21 March 2016 - 17:45

Szkoda, że serwer jeszcze nie wystartował. Swoją drogą interpunkcja na początku leży...

Jak już wystartuje to jedna rzecz będzie najważniejsza - reklama = gracze = rywalizacja = gracze są dłużej online.

To co zaprezentowaliście jest ok, ale pamiętajcie o reklamie, żeby liczba osób na serwerze nie była jednocyfrowa.

Mam nadzieję, że liczba expowisk jest dopasowana, by występowały walki o spoty.


Użytkownik TypicalUser edytował ten post 21 March 2016 - 17:48

Loli to nie pedofilia.


#5 patryx

patryx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 21 March 2016 - 18:11

Szkoda, że serwer jeszcze nie wystartował. Swoją drogą interpunkcja na początku leży...

Jak już wystartuje to jedna rzecz będzie najważniejsza - reklama = gracze = rywalizacja = gracze są dłużej online.

To co zaprezentowaliście jest ok, ale pamiętajcie o reklamie, żeby liczba osób na serwerze nie była jednocyfrowa.

Mam nadzieję, że liczba expowisk jest dopasowana, by występowały walki o spoty.

Mógłbyś podać fragment, w którym "interpunkcja leży"? Zgodzę się z Tobą, że w serwerach RPG to gracze są siłą napędową, która podtrzymuje jego żywotność. Reklama w obecnej formie ma na celu tylko przyciągnięcie uwagi potencjalnych budowniczych, bo to ich w tej chwili potrzebujemy najbardziej. Co do liczby expowisk ciężko jest na razie wypowiadać mi się w tym temacie, jako, że nie jestem w stanie określić ilu tych graczy może być. Ale po zainteresowaniu, którym cieszy się serwer mogę raczej zapewnić, że nie będzie to liczba jednocyfrowa. Dzięki za odpowiedź ;)



#6 Dziobax

Dziobax

    Dziobak

  • Użytkownik+
  • 503 postów
  • FlyingSpoon#0363
  • dziobax

Napisano 21 March 2016 - 18:30

Na większości serwerów RPG na jakich grałem rozgrywka polegala na wchodzeniu na expowisko nabijaniu levela, wchodzeniu na następne expowisko, nabijaniu levela... I tak cały czas. Były też questy polegające na dropieniu ogromnych ilości itemow z mobow. Mam OGROMNĄ nadzieje, że ten serwer będzie inny. Wtedy na pewno będę na nim grał.

#7 Megumin

Megumin

    ten od robienia zadym

  • Użytkownik+
  • 199 postów

Napisano 21 March 2016 - 19:45

Mógłbyś podać fragment, w którym "interpunkcja leży"? Zgodzę się z Tobą, że w serwerach RPG to gracze są siłą napędową, która podtrzymuje jego żywotność. Reklama w obecnej formie ma na celu tylko przyciągnięcie uwagi potencjalnych budowniczych, bo to ich w tej chwili potrzebujemy najbardziej. Co do liczby expowisk ciężko jest na razie wypowiadać mi się w tym temacie, jako, że nie jestem w stanie określić ilu tych graczy może być. Ale po zainteresowaniu, którym cieszy się serwer mogę raczej zapewnić, że nie będzie to liczba jednocyfrowa. Dzięki za odpowiedź ;)

,,Nie sposób, nie zgodzić się, iż mimo, że (...)" 

,Na MaRPG (..) różnią się, wyglądem, stylem''

,,(...) podjemij wędrówkę w poszukiwaniu bogactwa, chwały i, przede wszystkim - przygody!" -> ,,podejmij wędrówkę w poszukiwaniu bogactwa, chwały, i przede wszystkim - przygody! (przecinek po drugim 'i', i tam jeszcze ktoś zjadł 'e').

 

 

Ano, zapomniałem wspomnieć, że prezentacja jest dużo lepsza od innych typowych reklam serwerów. :)


Użytkownik TypicalUser edytował ten post 21 March 2016 - 19:48

Loli to nie pedofilia.


#8 patryx

patryx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 21 March 2016 - 20:29

Zwracam honor, rzeczywiście w prezentacji znalazło się kilka drobnych błędów, które pozwolę sobie usprawiedliwić ogólnym zmęczeniem przy tworzeniu :D
Nie zgodzę się jednak co do przecinka przy tym przede wszystkim. Zauważ, że po "przede wszystkim" również znajduje się przecinek, a więc zwrot ten pełni tu rolę zdania wtrąconego, przed którym stawiamy przecinki z obu stron. Dziękuję również za ciepłe słowa, aczkolwiek przyznam nieskromnie, że porównanie do reklam typowych serwerów jest tutaj delikatnie nie na miejscu o czym mam nadzieję przekonacie się wkrótce. Pozdrawiam :)



#9 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 21 March 2016 - 20:58

Patrząc na prezentacje na pewno wbije, mam tylko nadzieję że serwer nie ograniczy sie do tego co wcześniej widziałem jako ,,rpg" - grindowania tych samych mobów by wbić level i odblokować inną lokacie z innymi mobami do grindowania.
Pare pytań:
Kiedy otwarcie i jakie IP? (bo w poście nie ma chyba że jestem ślepym idiotą)
Czy serwer posiada otwarty świat? (taki jak np. na wynncrafcie)
Klasy są na pluginie heroes, czy jakimś innym?
Czy nazwa ,,kraina Karhan" to przypadek czy jakiś chory easter egg?
Średnia wieku administracji?


#10 patryx

patryx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 21 March 2016 - 21:18

Patrząc na prezentacje na pewno wbije, mam tylko nadzieję że serwer nie ograniczy sie do tego co wcześniej widziałem jako ,,rpg" - grindowania tych samych mobów by wbić level i odblokować inną lokacie z innymi mobami do grindowania.
Pare pytań:
Kiedy otwarcie i jakie IP? (bo w poście nie ma chyba że jestem ślepym idiotą)
Czy serwer posiada otwarty świat? (taki jak np. na wynncrafcie)
Klasy są na pluginie heroes, czy jakimś innym?
Czy nazwa ,,kraina Karhan" to przypadek czy jakiś chory easter egg?
Średnia wieku administracji?

 Mogę Cię uspokoić, że różnorodność zadań (tutaj też uspokajam - nie będzie to "zabij, przynieś, odejdź") nie pozwoli Ci się nudzić. Nie jestem w stanie podać Ci dokładnej daty otwarcia ze względu na brak ustabilizowanej sytuacji zarówno finansowej jak i ekipy - z tego powodu szukamy właśnie budowniczych - to od nich w dużej mierze zależy kiedy serwer zostanie otwarty. Serwer nie posiada otwartego świata, jednak cała mapa była robiona ręcznie. Mógłbyś przybliżyć mi co najbardziej podobało Ci się w "otwartoświatości" Wynncraafta? Jestem otwarty na sugestie. Serwer stoi praktycznie całkowicie na skryptach pisanych własnoręcznie, gwarantuję, że to, co spotkasz na MaRPG zaskoczy Cię niesamowicie pozytywnie. Klasy postaci również są częścią skryptu - pozwala to na olbrzymią integrację z każdym innym elementem serwera przez co np. każda klasa postaci ma własnego skina (jak w prezentacji) jak i masę innych. To nie zwykła formułka - po prostu za dużo by wymieniać! Kraina Karhan nie jest żadnym nawiązaniem do "tego je*****o karakana", spokojnie :D
Średnia wieku administracji to 19 lat



#11 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 21 March 2016 - 21:26

@up ,,Otwarty świat" rozumiem jako wolne w eksploracji pola, lasy, łąki, pustynię, góry, doliny, jaskinie i inne takie bez żadnych wytyczonych granic - nie poszczególne mapy w osobnych ,,pokojach" z teleportami do kolejnych lub świat będący w rzeczywistości jednym wielkim korytarzem.
ps. Jeżeli start odbędzie sie dalej niż za 3 dni to... po prostu przeczytaj regulamin działu.


#12 patryx

patryx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 21 March 2016 - 21:49

@up ,,Otwarty świat" rozumiem jako wolne w eksploracji pola, lasy, łąki, pustynię, góry, doliny, jaskinie i inne takie bez żadnych wytyczonych granic - nie poszczególne mapy w osobnych ,,pokojach" z teleportami do kolejnych lub świat będący w rzeczywistości jednym wielkim korytarzem.
ps. Jeżeli start odbędzie sie dalej niż za 3 dni to... po prostu przeczytaj regulamin działu.

Co miałeś z eksploracji takiego otwartego świata? Opierał się na domyślnym minecraftowym generatorze?



#13 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 21 March 2016 - 21:51

Start za X dni.. Możemy tworzyć zapowiedź max 3 dni przed startem 

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
kosza


e

 

 






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 1.8, NoPremium, RolePlay