Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co z Craftures.com?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 23wojtas

23wojtas

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 103 postów

Napisano 15 March 2016 - 19:08

Jak w temacie, co z tą stroną? 

W dzień w którym padła, wrzuciłem swoją pierwszą mapę. Przy pierwszej próbie uruchomienia mojej mapy, strona padła;]

Popsułem Craftures.com ;]]

 

A tak serio, co się dzieje z tą stroną i czy wróci do internetu i kiedy?


Zapraszam do obejrzenia moich budowli w wątku:

 

http://craftsite.pl/...ektów-update-5/


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 15 March 2016 - 19:13

Też ubolewam nad brakiem craftures, nie mam pojęcia kiedy (i czy) wróci. Nie wiem czy strona nie miała jakiegoś fanpage czy czegoś takiego, jeżeli miała to mogą tam być informacje na ten temat.


#3 kuvuś

kuvuś

    Niebieski potforek

  • Użytkownik+
  • 476 postów
  • kuvuś#1337
  • kuvus

Napisano 15 March 2016 - 19:22

Strona miała fanpage, ale wszystkie posty zostały ukryte. Trochę szkoda, bo było troszkę dobrych map na tej stronie.


Użytkownik kuba17ism edytował ten post 15 March 2016 - 19:22

HB_sygn.png

Podpisy:

Ersan

Libter

 


#4 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 23 March 2016 - 17:13

Strona padła. A dokładniej ją zamknięto, prawdopodobnie dlatego, że zaczęły się pojawiać mapy po polsku, komentarze po polsku i opisy po polsku na angielskiej stronie. To tak, jakby na CraftPortal nagle pojawiło się 500 tworzących wszędzie wątki w swym języku Rosjan. Dla twórców strony był to zwykły spam (zresztą dzieciarnia od Enzziego rzeczywiście takowy robiła). Strona straciła sens dla twórców, bo ,,Polska przejmuje ten serwis!1111111!!!!!!!!1!!1!!1!1!"
  • karawaniarz lubi to

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#5 pingwinek809

pingwinek809

    Legendarny

  • Użytkownik+
  • 94 postów

Napisano 15 October 2016 - 23:50

@up dokładnie.


2.png

 

 

 

Moje itemy na serwerze: EvolutionCraft/Metin2-RPG

Mój nick: Pan_Diament_kox

Konto VIP

 

Bronie:

Pancerz:

Inne:

Skille:

 

 


#6 Kacprus

Kacprus

    hypixel vet

  • Senior Moderator
  • 1644 postów
  • Kacprus#1551
  • Kacprus

Napisano 15 October 2016 - 23:57

Nie wróci.



#7 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 16 October 2016 - 00:05

Ta strona nie działa od dawna, a sam adres należy teraz do kogoś innego. Czy nie należałoby przenieść tego tematu do archiwum? 

 

@Rohen

Tyle że to była strona Cubixa lol.


Użytkownik Hevbis edytował ten post 16 October 2016 - 00:06

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#8 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 16 October 2016 - 01:06

@up
Co nie zmienia faktu, że język w którym była strona nie był językiem polskim, a i domena nie była polska. Więc raczej to nie byla ,,sztrona tlyko tla polakuf".

Użytkownik Rohen Tahir edytował ten post 16 October 2016 - 01:07


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#9 oiu

oiu

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 48 postów
  • oiu

Napisano 22 January 2017 - 14:09

Niestety, przez to, że Enzzi ją nagrał miliony dzieci rzuciły się żeby "Byci takjim iak on!!!11!oneoneone!!! ". W wyniku tego strone zalał spam i po prostu to nie miało już sensu.


Naczelny Noobek minecrafta. bywam tu rzadko, ale jak jestem, to 24h :D. Jak chcesz podaruj diaxika na pocieszenia

 

Tutaj pykam: 1.png

 

GIF_149221_70057f6ce3ff4aa888d434f8f9355