Skocz do zawartości


Zdjęcie

White-Lista nie działa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 spiders321

spiders321

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 14 March 2016 - 11:27

Witam . Mam taki problem ze nie działa mi white lista . Gdy ja jestem na serwerze i jest włączona white lista i jestem dodany wszystko jest ok. Ale gdy mój też dodany kolega chce wejść na serwer ona nie pozwala mu wejść ... mimo resetu serwera (wykupiony host) . Pozatym gdy wyłącze whiteliste i mój kolega wejdzie . Nie może używać komend typu sethome. Tylko ja mogę . Wie ktoś jak to naprawić ? Pozdrawiam ;)

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Libter

Libter

    Legenda

  • Zbanowany
  • 3502 postów

Napisano 14 March 2016 - 11:54

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat przeniesiony z forum
MinecraftProblemy i pytania
do
Serwery Minecraft - KopalniaPluginyProblemy z konfiguracją



#3 klipbun1234

klipbun1234

    Expert

  • Użytkownik+
  • 951 postów
  • klipbun

Napisano 14 March 2016 - 15:16

Weź usuń plik "whitelist" i włącz serwer , potem dodaj kogo chcesz do whitelisty (najlepiej jak byś to dodał komendą) i potem se włącz whiteliste. Jeżeli chodzi o to że ty możesz sethome a on nie to weź może do rang permission po dodawaj.


  • Mataka lubi to
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
POMOGŁEM WIESZ CO ROBIĆ...

 


#4 mich100

mich100

    Znawca

  • Użytkownik
  • 255 postów
  • ShinjuHoshi

Napisano 14 March 2016 - 15:28

Tak jak UP. Usuń White-list, włącz serwer dodaj komendami nicki osób do listy, włącz ją i powinno śmigać.

Co do tego, że kolega nie może pisać komend. Zgaduje, że silnik to bukkit z dodanymi pluginami. Zgaduje iż masz dodane sobie uprawnienia administratora /op <nick>. Twój kolega nie może w takim przypadku używać komend ponieważ nie ma do nich permissji. Polecam dodać na serwer plugin permissionsex, po czym dodać odpowiednie uprawnienia.


Precyzja odpowiedzi zależy przede wszystkim od precyzji zadanego pytania.