Skocz do zawartości


Zdjęcie

Powieści z Minecrafta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 manderomc

manderomc

    Nowy

  • Użytkownik
  • 54 postów

Napisano 22 January 2011 - 21:20

Aczkolwiek regulamin się zmienił, postanowiłem zareklamować swoją własną serię. Już nie muszę robić oddzielnego tematu dla każdego filmu, zatem będzie dużo prościej. Poprzednie tematy mogą polecieć do usunięcia.

No cóż, chcę zaprezentować swoje nieprofesjonalne, często dziwne i mylne filmy z serii "Powieści z Minecrafta". Cała seria liczy na dzień dzisiejszy ponad #10 odcinków, będą powstawać nowe, lepsze. Niedługo ruszy seria "Minecraft4Beginners", oraz jedna w formie niespodzianki, której każdy odcinek będzie miał ponad godzinę.

Link do playlisty:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Uwaga. Nie polecam fanboyom Niezapominajki :]. Oszczędźcie sobie nerwów.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 ztee6

ztee6

    Nowy

  • Użytkownik
  • 50 postów

Napisano 23 January 2011 - 03:13

Uwaga. Nie polecam fanboyom Niezapominajki :]. Oszczędźcie sobie nerwów.


Ale Niezapominajka nie robi filmów z minecrafta, ma tylko 2 filmiki. jeden to prezentuje swoje budowle, a drugi jak wysadza dynamitem pół mapy.


#3 manderomc

manderomc

    Nowy

  • Użytkownik
  • 54 postów

Napisano 23 January 2011 - 03:33

Nie chodzi tyle o jej Minecrafta (nie skomentuję strasznego problemu z redstonem), a o jej filmiki na rzecz rozgłosu, które parodiuje często używając z nich zwrotów typu "nie dam sobie grozić" :D!
13 odcinek już jest:




#4 robino

robino

    Nowy

  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 23 January 2011 - 10:43

Paraodiujesz, chociaż nie jesteś wcale ani troszkę lepszy. Sam kasujesz wszystkie krytyczne komentarze z twojego kanału. Ponad to twoje filmiki są po prostu mdłe.


#5 Kruger123

Kruger123

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 23 January 2011 - 11:26

Jak dla mnie słaba podróbka Coe's Quest...

#6 MaszWarna

MaszWarna

    Nowy

  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 23 January 2011 - 11:49

A ja uważam, że troche przynudzasz. Prawdziwe Powieści to wyobrażam sobie, jak Przygody z Minecraft JJayJokera. On to poprostu robi idealnie. Nie jest nudno, zawsze jest ciekawie.

#7 manderomc

manderomc

    Nowy

  • Użytkownik
  • 54 postów

Napisano 23 January 2011 - 12:51

@Robino
ctrl+c ctrl+v i'm copying fag

@Kruger123
Pierwsze dwa odcinki na 100%, niestety takie wyszły. Dalej już porzuciłem pomysł wzorowania się Coe's Quest.

@MaszWarna
Mmm... postaram się w tych nowszych odcinkach nie przynudzać, bo teraz będę tylko budował. Musiałem znaleźć fajne miejsce, poszukać materiałów, jednak to nie wymówka. Postaram się uczynić Powieści ciekawszymi. Dzięki za krytykę.

#8 robino

robino

    Nowy

  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 23 January 2011 - 20:44

Ehh, takim ludziom jak Ty nie dociera nic sensownego do głowy. Przezywasz ją, bo myślisz, że fajniejszy będziesz i "na topie"? Niestety, to nie poprawia mizernej jakości twoich filmików, ani kiepskich rad, którymi mącisz w głowach widzów. Nie będę już dalej polemizował, jałowe dyskusje i twoje przezwiska nie mają sensu. Moim zdaniem zachowujesz się jak dzieciak.
Pozdrawiam, i kończę.

#9 Likmo

Likmo

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 23 January 2011 - 21:02

Robino.
Zachowujesz się nad wyraz dziwnie, przedstawiając zarzuty bez dowodów, po czym po obronnej odpowiedzi (której pisać NIE musiał, bo nie przedstawiłeś ŻADNYCH dowodów) twierdzisz że dyskusja jest jałowa?To kto wprowadził tą jałowość?

#10 manderomc

manderomc

    Nowy

  • Użytkownik
  • 54 postów

Napisano 23 January 2011 - 21:59

@Likmo
Jak bardzo byłeś znudzony życiem, że cokolwiek tutaj napisałeś?

@Robin
Nie przedstawiłeś ani jednego argumentu. Nie potrafisz poprawnie sformułować swoich własnych przypuszczeń - przezywanie to obrażanie, a to co ja robię, to przedrzeźniam. Nie udowodniłeś w żadnym ze swoich "Look At Me, I'm Attetion Whore" postów, że masz jakąkolwiek rację w dwóch argumentach: mizernej jakości i kiepskich radach. Jałową dyskusję wprowadzasz ty, gdyż ona... nie istnieje? Moje przezwiska, które nie istnieją, rzeczywiście nie mają sensu, hmm, bo ich nie ma?

Nie kończ. Lubię dyskutować z animefagami.

#11 robino

robino

    Nowy

  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 24 January 2011 - 15:34

Ok, też mam ochotę się wyżyć. "@robcio150 Zniesienie jej śmiechu powyżej 10 sekund oznacza niezrównoważenie intelektualne. Zatem blok." Teraz się tłumacz. A, i jeszcze jedno! "Moje przezwiska, które nie istnieją" A więc co tu robi to: "animefagami". Mój drogi, zaprzeczasz sam sobie. Nie jestem żadnym fanboyem niezapominajki, aczkolwiek wkurzyło mnie twoje nabijanie się z niej. W ten sposób udowodniłem, że nie jesteś lepszy. Dzięki za umilanie mi czasu, i liczę, że ta dyskusja się nie skończy za szybko. Papa!


#12 manderomc

manderomc

    Nowy

  • Użytkownik
  • 54 postów

Napisano 24 January 2011 - 18:38

To jest moja odpowiedź. Szkoda, że nie chcesz zacytować swojej własnej wypowiedzi, która sugerowała, że ubóstwiasz Niezapominajkę i cenisz ją głównie za jej świetny śmiech, udowadniając jaki okropny ja nie jestem. Poza tym nabijanie się z osoby =/= nabijanie się z nawyków danej osoby. Poza tym animefag nie jest przezwiskiem a mówiłeś o przezwiskach skierowanych w stronę Niezapominajki666.

WYZYWAM CIEBIE
na debatę na TeamSpeak 3. Przy wszystkich. Ustalam datę na... hmm... daję wolność wyboru. Zaakceptujesz rzuconą rękawiczkę?

#13 Damien

Damien

    Lech Fan :)

  • Użytkownik
  • 144 postów

Napisano 24 January 2011 - 18:55

Uważaj, bo znów poleci tekst: "nie dam sobie grozić!" :P

#14 wojownik prus

wojownik prus

    Ten z głupią nazwą^^

  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 26 January 2011 - 16:13

Powieści z minecrafta,to pierwsza obejrzana przeze mnie taka seria i nie mogę porównywać z innymi,a więc jak dla mnie jest OK :)

#15 robino

robino

    Nowy

  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 26 January 2011 - 16:59

Debata tylko pisemna - nie mam mirofonu, i mój komputer nie akceptuje TS'a. Ale na pisemną debate na gg z chęcią się zgodzę. Chociaż, to nie ma większego sensu, to po prostu flamewar pomiędzy nami.

#16 manderomc

manderomc

    Nowy

  • Użytkownik
  • 54 postów

Napisano 26 January 2011 - 19:21

Robino ja z chęcią porozmawiam :]. 8629076. Pisz.

@Wojownik
Dzięki za opinię :).



Nowy odcinek.