Skocz do zawartości


Zdjęcie

1.9? Ciekawe jak z serwerami... No i jak tam z samą grą?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ZiomsonPL

ZiomsonPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • ZiomsonPL

Napisano 05 March 2016 - 18:15

Ostatnio jak wiecie doczekaliśmy się nowej wersji minecraft, tak, nasze wyczekiwane, trochę pohejtowane 1.9! No to jak już mamy te 1.9, to pewnie jest dużo osób takich jak ja, którzy siedzą na serwerach. No i teraz nadejdzie to wszystko, co mieliśmy przed chwilą, ale czy na pewno? Nie ma co ukrywać, minecraft się zmienił, i to strasznie, jednak nie jestem przekonany do tego w 100%, bo co z serwerami? I teraz chciałbym rozpocząć dyskusję na ten temat, według mnie, nie będzie to jakaś rewolucja w serwerach minecraft, znowu pojawią się izi-hace, z jeszcze bardziej dennymi skryptami z internetu, multum serwerów z końcówką ench.pl. Mniejsza już z serwerami... Niedługo każdy będzie już grał w to 1.9 (przynajmniej większość), i prawie nikt nie będzie już narzekał na samą grę, na zmianę, na dążenie do zmiany minecrafta w kwadratowego wiedźmina, nikogo to nie będzie obchodzić. To jest tak samo jak z klawiaturą, nie ważne czy za 50 złotych, czy za 200... i tak idzie się przyzwyczaić do swojej klawiatury po jakimś czasie. Chciałbym się teraz dowiedzieć, jaka jest wasza opinia na wasz temat, haj.



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Snowrip

Snowrip

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 597 postów

Napisano 05 March 2016 - 18:18

Są ludzie, którzy jeszcze grają na 1.7 a nawet cofają się do 1.5 ;p Jeśli komuś serwery eashhc się nie podobają  to niech tam nie gra i tyle.



#3 ZiomsonPL

ZiomsonPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • ZiomsonPL

Napisano 05 March 2016 - 18:23

Są ludzie, którzy jeszcze grają na 1.7 a nawet cofają się do 1.5 ;p Jeśli komuś serwery eashhc się nie podobają  to niech tam nie gra i tyle.

No dobra, ale mi chodzi o to, że niektórzy z tego 1.9 robią taką zajawkę, inni hejtują, a wyjdzie i tak samo, jak to było niedawno, nic się nie zmieni, tylko rozgrywka, i to tyle. Nie rozumiem ludzi którzy myślą że coś jeszcze się zmieni.



#4 Libter

Libter

    Legenda

  • Zbanowany
  • 3502 postów

Napisano 05 March 2016 - 18:36

Temat bardzo chaotycznie napisany.

*wstęp* *pisanie o serwerach*  I teraz chciałbym rozpocząć dyskusję na ten temat (na temat serwerów?) *pisanie o serwerach* Mniejsza już z serwerami... *pisanie o rozgrywce* *dziwne porównanie z klawiaturą* Chciałbym się teraz dowiedzieć, jaka jest wasza opinia na wasz temat, haj. (na temat serwerów? na temat rozgrywki? na "wasz" temat?)

 

a wyjdzie i tak samo, jak to było niedawno, nic się nie zmieni, tylko rozgrywka, i to tyle. Nie rozumiem ludzi którzy myślą że coś jeszcze się zmieni.

Zdecyduj się - nic się nie zmieni czy może zmieni się rozgrywka?

Nie rozumiem ludzi, którzy piszą o braku zmian z okazji zmian.


  • Serpico i Snowrip lubią to

#5 Snowrip

Snowrip

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 597 postów

Napisano 05 March 2016 - 18:49

No dobra, ale mi chodzi o to, że niektórzy z tego 1.9 robią taką zajawkę, inni hejtują, a wyjdzie i tak samo, jak to było niedawno, nic się nie zmieni, tylko rozgrywka, i to tyle. Nie rozumiem ludzi którzy myślą że coś jeszcze się zmieni.

A co się ma jeszcze zmienić? 



#6 Megumin

Megumin

    ten od robienia zadym

  • Użytkownik+
  • 199 postów

Napisano 05 March 2016 - 19:29

-> minecraft się zmienił

-> nic się nie zmieni, tylko rozgrywka

 

A co ma się niby zmienić przez aktualizacje? 


Loli to nie pedofilia.


#7 klipbun1234

klipbun1234

    Expert

  • Użytkownik+
  • 951 postów
  • klipbun

Napisano 05 March 2016 - 19:31

Według mnie też to nie jest żadna rewolucja, moim zdaniem to jest takie nie interesujące a nawet bym powiedział "dup... nie urywa" , 1.9 jest dla mnie taki "se" że ani razu tej wersji nie włączyłem :)


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
POMOGŁEM WIESZ CO ROBIĆ...

 


#8 Mcmarecki

Mcmarecki

    Znawca

  • Zbanowany
  • 206 postów
  • Mcmarecki

Napisano 28 April 2016 - 09:16

Gramatyka tego tematu powala :>

Ta wersja to rewolucja. Ludzie się ograniczają do przestarzałych wersji. Jak dzieci EasyHC odpalą 1.9, to od razu zaczynają tworzyć serwery z tym dennym trybem, modyfikując najnowszą wersję tak, aby była taka sama jak 1.7/1.8 i zmieniają system walki, dodają craftingi koxów -.-

WitajinternautoWłaśniczytaszawartość tesygnatury!