Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Sponsor][Administrator][Budowniczy][Youtuber] Szukam pomocy na serwer na modach

modyfikacje serwer pomoc mody zabawa ciekawy serwer

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 saizen31

saizen31

    Pan nocy

  • Użytkownik+
  • 346 postów
  • Senessim

Napisano 21 February 2016 - 20:04

  • Nazwa i opis projektu/serwera:  Potrzebuję pomocy na serwer SaiBlock, jest to serwer survival na 52 modach. Jest wiele ciekawych rzeczy do robienia na serwerze. Poszukiwane przeze mnie osoby to Sponsor, Administratorzy, Budowniczowie i Youtuberzy
  • Oczekuję: Oczekuję częstej możliwości gry na serwerze i pomocy. Chciałbym, żeby te osoby miały skypa i gg, choć to nie jest wymagane. Sponsor powinien utrzymywać serwer, jest to suma 28 złotych miesięcznie, zależna od tego, czy ktoś kupi range na serwerze. Administracja powinna być dobra, uczciwa, pomocna, miła i komunikatywna. Budowniczowie powinni budować spawn i inne rzeczy normalne i zabezpieczać je. Youtuberze powinni reklamować serwer na youtube i nie tylko. Chciałym żeby wszyscy w miare możliwości reklamowali serwer.
  • Oferuję: Oferuję bardzo ciekawy serwer idealnie nadający się do gry. Sponsor i administracja dostaną dostęp do większości komend. Budowniczy tryb kreatywny, możliwość budowania i zabezpieczanie terenu, a youtuber  ciekawe dodatki :)
  • O mnie:Jestem osobą młodą w robieniu serwerów, to mój pierwszy serwer, Jestem mądry, rozważny i choć mam 15 lat :) Bywam też zabawny i umiem komunikować się z ludźmi.
  • Kontakt: Proszę o kontakt na tym forum, na skype: saizen_31 gg: 57737108 lub na steamie i league of legends: saizen31

 

Niech wszyscy zainteresowani piszą, wszyscy są potrzebni ;)


  • SzaryWilk lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 SzaryWilk

SzaryWilk

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • _SzaryWilk_

Napisano 23 February 2016 - 18:49

Jakie wymagania są na stanowisko Administratora?


34eq3nr.jpg

 

Kosmos to labirynt zbudowany z labiryntów :D


#3 saizen31

saizen31

    Pan nocy

  • Użytkownik+
  • 346 postów
  • Senessim

Napisano 24 February 2016 - 14:54

Wymagania to bycie ogarniętym, nie griefowanie, nie rozdawanie wszystkiego i sprawiedliwość. Wiek nie ma znaczenia. Wszystkiego można się nauczyć



#4 NeedGames

NeedGames

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • NeedGames

Napisano 24 February 2016 - 18:40

Moge Zostac Administratorem. 

 

Wyslalem Zaproszenie na skype

 

Kontakt

 

Skype: n.jalowiecki

:)



#5 karass07

karass07

    Nowy

  • Użytkownik
  • 40 postów
  • Misieq

Napisano 26 February 2016 - 23:13

Zgłaszam się na Admistratora! 

Podwójny Moderator dwóch Serwerów które upadły!

Jestem doświadczony! 

Napisz na [email protected]



#6 VizzyRoll

VizzyRoll

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów
  • Rebellious

Napisano 27 February 2016 - 10:08

Emil 17 lat
Zgłaszam sie na Youtubera lub Admina
Kontakt skype:xxxemil (czerw. Aprilia na profilowym)

#7 Arbus

Arbus

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 27 February 2016 - 19:50

Zgłaszam się na supporta albo moderatora 

jeśli mam jakąś szanse możesz się ze mną skontaktować 

na:

Skype: noconek98

GG: 58158057

Nick: Arbus (zawsze)


Użytkownik Arbus edytował ten post 27 February 2016 - 19:51


#8 Mateoo65

Mateoo65

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • matimati65

Napisano 28 February 2016 - 18:50

 

  • Nazwa i opis projektu/serwera:  Potrzebuję pomocy na serwer SaiBlock, jest to serwer survival na 52 modach. Jest wiele ciekawych rzeczy do robienia na serwerze. Poszukiwane przeze mnie osoby to Sponsor, Administratorzy, Budowniczowie i Youtuberzy
  • Oczekuję: Oczekuję częstej możliwości gry na serwerze i pomocy. Chciałbym, żeby te osoby miały skypa i gg, choć to nie jest wymagane. Sponsor powinien utrzymywać serwer, jest to suma 28 złotych miesięcznie, zależna od tego, czy ktoś kupi range na serwerze. Administracja powinna być dobra, uczciwa, pomocna, miła i komunikatywna. Budowniczowie powinni budować spawn i inne rzeczy normalne i zabezpieczać je. Youtuberze powinni reklamować serwer na youtube i nie tylko. Chciałym żeby wszyscy w miare możliwości reklamowali serwer.
  • Oferuję: Oferuję bardzo ciekawy serwer idealnie nadający się do gry. Sponsor i administracja dostaną dostęp do większości komend. Budowniczy tryb kreatywny, możliwość budowania i zabezpieczanie terenu, a youtuber  ciekawe dodatki :)
  • O mnie:Jestem osobą młodą w robieniu serwerów, to mój pierwszy serwer, Jestem mądry, rozważny i choć mam 15 lat :) Bywam też zabawny i umiem komunikować się z ludźmi.
  • Kontakt: Proszę o kontakt na tym forum, na skype: saizen_31 gg: 57737108 lub na steamie i league of legends: saizen31

 

Niech wszyscy zainteresowani piszą, wszyscy są potrzebni ;)

 

Zgłaszam się na Admina mam lekkie doświadczenie co do komend itd. 12 lat kontakt:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 lub skype: [̲̅Y̲̅σ̲̅υ̲̅т̲̅υ̲̅b̲̅є̲̅я̲̅|MatZaja a jak nie działa to, to jeszcze taka nazwa na skype: Mateusz.ziaja.10 te M z małej

Pozdrawiam


Użytkownik Mateoo65 edytował ten post 28 February 2016 - 18:51


#9 Crymcambek

Crymcambek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 43 postów
  • Crymcambek

Napisano 29 February 2016 - 19:41

Zgłaszam się na Admina servera. Doświadczenie 2-3 lata.

Imię: Krzysiek

Wiek: 12 (wiem, za mało lat, ale myślę, że możemy się dogadać) :)

Skype: crymcambek42

TeamSpeak 3: chaotycznyts.gclan.pl Kanał Prywatny IternSVP hasło Relok999


Poszukujesz moderatora na

 

serwer lub redaktora?

 

Zgłoś się do mnie!

 

Skype:Krzysio Cichański

 

GG:53214611


#10 PanCake

PanCake

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 1980 postów
  • PanCake#1071

Napisano 30 March 2016 - 19:52

Wiadomość wygenerowana automatycznie<br /><br />Temat został przeniesiony do<br />archiwum<br />


2AyfJ3g.png






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: modyfikacje, serwer, pomoc, mody, zabawa, ciekawy serwer