Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Edycja shaderów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lana

Lana

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 179 postów

Napisano 19 February 2016 - 17:20

Hejka!

 

Mam od jakiegoś czasu shadery SEUS, są fajne, nie powiem, tylko drażni mnie jedna rzecz, dwie właściwie, ale tej drugiej chyba się nie da poprawić. Chodzi mi o to, że tam poruszają się liście drzew, kwiaty, zboże i niskie trawy, a reszta roślin nie. Miałam przez krótki czas inną paczkę shaderów, w której poruszała się też marchew, ziemniaki i trzcina, ale za to inne rzeczy mi się nie podobały. Czy ewentualnie da się jakoś przeszczepić brakujące poruszające się rośliny z jednej paczki do drugiej? Seus normalnie jest ciemny i zastosowałam się do poradnika na yt, dzięki któremu rozjaśniłam sobie tą paczkę. Jakby dało się zmusić Seusa do ruszenia reszty roślin byłoby super.

 

Ta inna rzecz, która mnie drażni, to to, że brzydko się światło odbija na enchantowanych przedmiotach, ale tego się zmienić raczej nie da. Ogólnie, to na Seusie MC wygląda tak pięknie, że aż momentami nie wierzę, że to ta sama, kanciasta gra  ;)



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Gość_mateusz2015_5102_*

Gość_mateusz2015_5102_*
  • Gość

Napisano 18 September 2016 - 18:51

tego chyba nie da się zrobić chyba że programem jakimś



#3 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 18 September 2016 - 20:06

tego chyba nie da się zrobić chyba że programem jakimś



Mistrz informatyki 2016

@topic napisz pod tematem twórcy SEUSów na minecraft forum swoją propozycję