Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Budowniczy] Poszukuję Budowniczych

[Budowniczy]

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 TheReggae9797

TheReggae9797

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • TheReggae

Napisano 01 February 2016 - 12:52

CAŁOKSZTAŁT:

Potrzebuje dwóch budowniczych do pomocy przy projekcie o nazwie KingsWar. Serwer na zasadzie gry RPG posiadający skrawek fabuły oraz questy (nie muszę mówić że jest to także survival z działkami). Są cztery królestwa które toczą ze sobą walkę. Każde królestwo posiada swój zamek, a na mapie można będzie znaleźć wiele lokacji, do których budowy potrzebuje pomocników.


OCZEKUJĘ:

Budowniczy musi mieć jakieś pojęcie o budowaniu(preferowany styl średniowieczny). Wymagana jest także podstawowa znajomość WorldEdita oraz komend serwerowych. Jak wyżej wspomniałem potrzebne są osoby do budowy wiosek średniowiecznych itd, więc proszę o zgłaszanie się osób które mają o tym pojęcie.

 

OFERUJĘ:

Na początek oferujemy rangę, gdy serwer się rozwinie, a budowniczy sprawdzi to ustalimy coś więcej.

 

O MNIE:

Jestem budowniczym na serwerze i osoba która będzie was sprawdzała podczas rekrutacji.  Do nowych osób podchodzę optymistycznie, pod warunkiem że są to osoby pracowite i miłe. ;D

 

KONTAKT:

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt w wiadomości prywatnej lub pod tym postem z zamieszczonymi zdjęciami swojego projektu lub budowli. Przed otrzymaniem rangi budowniczego osoby zostaną sprawdzone pod względem budowania.


Użytkownik TheReggae9797 edytował ten post 02 February 2016 - 14:12


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 PanCake

PanCake

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 1980 postów
  • PanCake#1071

Napisano 01 February 2016 - 13:06

Uzupełnij temat o wzór podany niżej oraz o tagi w tytule.

2AyfJ3g.png


#3 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 02 February 2016 - 14:08

Dodałeś nieodpowiednie tagi, mają być dodane do tytułu o tak: 

 
[Budowniczy] Poszukuję Budowniczych

e

 

 


#4 zawcia26

zawcia26

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • zawcia26

Napisano 03 February 2016 - 17:12

 

CAŁOKSZTAŁT:

Potrzebuje dwóch budowniczych do pomocy przy projekcie o nazwie KingsWar. Serwer na zasadzie gry RPG posiadający skrawek fabuły oraz questy (nie muszę mówić że jest to także survival z działkami). Są cztery królestwa które toczą ze sobą walkę. Każde królestwo posiada swój zamek, a na mapie można będzie znaleźć wiele lokacji, do których budowy potrzebuje pomocników.


OCZEKUJĘ:

Budowniczy musi mieć jakieś pojęcie o budowaniu(preferowany styl średniowieczny). Wymagana jest także podstawowa znajomość WorldEdita oraz komend serwerowych. Jak wyżej wspomniałem potrzebne są osoby do budowy wiosek średniowiecznych itd, więc proszę o zgłaszanie się osób które mają o tym pojęcie.

 

OFERUJĘ:

Na początek oferujemy rangę, gdy serwer się rozwinie, a budowniczy sprawdzi to ustalimy coś więcej.

 

O MNIE:

Jestem budowniczym na serwerze i osoba która będzie was sprawdzała podczas rekrutacji.  Do nowych osób podchodzę optymistycznie, pod warunkiem że są to osoby pracowite i miłe. ;D

 

KONTAKT:

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt w wiadomości prywatnej lub pod tym postem z zamieszczonymi zdjęciami swojego projektu lub budowli. Przed otrzymaniem rangi budowniczego osoby zostaną sprawdzone pod względem budowania.

 

Chętnie zostanę budowniczym. Mam doświadczenie. Byłam budowniczym i moderatorem na serwerach. Ładnie buduje (nie na odpieprz) jestem chętna do pracy :D 

SKYPE: thezawcia . Mam ogarnięte pluginy ,15 lat (wróciłam do minecrafta xD ) 







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: [Budowniczy]