Skocz do zawartości


Zdjęcie

NEW PROJECT - [Tester][Programista][Technik][Sponsor ts3]

S4K REKRUTACJA TESTER PROGRAMISTA

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 TheRed1337

TheRed1337

    Architekt Architektów

  • Użytkownik+
  • 97 postów

Napisano 24 November 2015 - 17:16

33b283c0fca5.png
 
※ S4K - Sky4King’s ※
 
 
Miniportfolio
Cześć , nazywam się Adrian i mam 15 lat. Mieszkam w województwie Wielkopolskim. Moim hobby i pasją jest design i architektura. W środowisku minecraft’a działam od 4 lat , więc można powiedzieć że jestem doświadczonym graczem. Przez te lata przyglądałem się pracy administracji i innych graczy czyli , dawnego mnie.
Opis projektu
Czy , tylko ja mam dosyć serwerów hc i easyhc ? Czas to zmieńić ! Pamiętacie stare czasy kiedy grało się na FreeBuild’zie i ChestPvP ? Moim autorskim projektem , nazwanym - S4K - Sky4King’s - czyli połączenie tych dwóch odlshool’owych trybów ! Poniżej opisuje cały projekt:
 
Odradzamy się na bardzo ,ale to bardzo rozbudowanym spawn’ie na którym znajdowało by się :  sklep , kopalnia , tartak , strefa DIAMENT i wiele innych miejsc. Spawn leżał by, na koordynatach x0 z0 a , sama mapa miała by wymiary 1,5k x 1,5k. Mapa była by bardzo rozbudowana i zawierała by miasta ,zamki , cmentarzyska ,jaskinie i ukryte komnaty ! I tak po krótce wygladała by mapa CPVP-FB. Na mapie tej wykonywało by się questy, zabijało przeciwników i czerpało z tego dobrą zabawę. TZW. drugim światem był by świat działkowy ale robiony , inaczej niż zwykle. A mianowicie , otrzymywali byśmy latającą wyspę z początkowym rozmiarem który możemy zabudować 51 x 51 , i ulepszyć do 101 x 101. Owa wyspę można by było ulepszać wykupując za zarobione pieniądze (Serwerowa waluta to koron) ‘tematy’. Tematów było by 18 z czego 3 mamy dostępne na początku a resztę trzeba już wykupić. Poniżej opisuje główne dodatki i inne urozmaicenia :
 
jeżeli widzisz znak [N] oznacza to iż są to dodatki które będą tylko u nas.
 
<- Innowacyjny antycheat , antyfresh , cenzura , antyreklama - to własnie te pluginy uniemożliwią reklamowanie jakich kolwiek serwerów , nie pozwolą aby kultura graczy spadła i nie dadzą szans cheaterą
<- Tylko u nas , konto premium (serwerowe typu vip itd.) nie będzie miało dużej przewagi nad graczem !
<- [N] Brak systemu poziomów typu 1lvl , 2lvl itd. tylko system literowy ! Czyli : A-Z,A+-Z+ i PvP+ !
<- [N] ‘Scrolle’ czyli tajemnicze zaklęcia które możemy znaleźć na mapie i zcraftować ! Np ‘Krwawy dotyk’ czyli po otrzymaniu zaklęcią nasz przeciwnik zacznie ‘krwawić’ , oprócz particlesów i dzwięku będzie zostawiał za sobą wełne.
<- [N] Ponad 30 nowych receptur na różne przedmioty !
<- [N] Po założeniu swojego klanu , otrzymujemy malutki budynek gildyjny w którym będą skrzynki. Istnieć będą tak że trzy grody o które będą walczyć klany ! Grody te będą dawać dodatkowe korony i inne dodatki!
<- [N] Różne rudy porrożucane po mapie !
<- [N] Inntuicyjny panel dla gracza jak i administratora !
<- [N] Wiele nowych i jak dotąd nigdzie nie spotkanych eventów !
<- [N] Duża ilość różnorakich questów !
<- [N] Codzienne bonusy !
<- [N] Rozbudowany system rankingu !
<- [N] Prace na zasadzie ‘jobsów’ !
Na tą chwilę jest to wszystko , lecz cały czas myślę nad kolejnymi dodatkami !
Rekrutacja otwarta na :
- Programistę -
16+, Znajomość Javy/C/C++/C#/PHP/JS/Phyton , Umiejętność pisania pluginów
Oferuję : Dla osoby która w pełni będzie pomagała w serwerze i aktywnie się udzielała proponuje % z zysków.
- Grafika -
15+ , Możliwość wykonania Layout'a pod stronę,ikonek na tsa , bannerów , loga itd.
Oferuję : Zapłatę gdy serwer powstanie.
- Testera -
16+ , Umiejętność odnajdywania bugów , pomoc innym graczom
Oferuję : startową rangę KidModerator'a z możliwością awansu !
 
All rights reserved. Copyright by TheRed1337.
Zakazuje Kopiowania !

Użytkownik TheRed1337 edytował ten post 24 November 2015 - 17:17

uPPv1pd.png]


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 adamandrzej02

adamandrzej02

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 703 postów

Napisano 24 November 2015 - 19:16

Chyba znasz mię XDD Ten właściciel TWTS. Mogę ci tworzyć różne loga itp. jednak nie mam 15+ lat.



#3 TheRed1337

TheRed1337

    Architekt Architektów

  • Użytkownik+
  • 97 postów

Napisano 24 November 2015 - 19:27

TWTS? Nie zbyt.


uPPv1pd.png]


#4 adamandrzej02

adamandrzej02

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 703 postów

Napisano 24 November 2015 - 19:31

Twoja Wolność, twój świat.
Pytałeś na mpxxxxxx.pl o wersje serwera w wątku


#5 TheRed1337

TheRed1337

    Architekt Architektów

  • Użytkownik+
  • 97 postów

Napisano 25 November 2015 - 14:37

AA już rozumiem.


uPPv1pd.png]


#6 Emilian

Emilian

    Znawca

  • Użytkownik
  • 379 postów

Napisano 26 November 2015 - 23:45

 

 

16+, Znajomość Javy/C/C++/C#/PHP/JS/Phyton

Tak, bo przecież nie ma nic bardziej przydatnego dla technika serwera Minecraft niż znajomość Pythona, gratulacje Sherlocku za logiczne myślenie!

 

 

 

All rights reserved. Copyright by TheRed1337.

Tak, dodając Copyright na swój nickname jesteś taki profesjonalny, a zapewne z pomocą do roszczenia praw autorskich przyjdą wam ludzie z 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

(xd).

 

 

 

Prace na zasadzie ‘jobsów’ !

Masło maślane. Prace na zasadzie prac.

 

 

 

Tylko u nas , konto premium (serwerowe typu vip itd.) nie będzie miało dużej przewagi nad graczem !

Taaa, tylko u was.

 

 

 

<- [N] Ponad 30 nowych receptur na różne przedmioty !

Dodanych przy pomocy pluginy Slime Fun!

 

 

 

<- Innowacyjny antycheat , antyfresh , cenzura , antyreklama - to własnie te pluginy uniemożliwią reklamowanie jakich kolwiek serwerów , nie pozwolą aby kultura graczy spadła i nie dadzą szans cheaterą

Mam nadzieję, że dadzą szanse dla słowników.

 

 

 

<- [N] Brak systemu poziomów typu 1lvl , 2lvl itd. tylko system literowy ! Czyli : A-Z,A+-Z+ i PvP+ !

To akurat rozwiązanie na minus.

 

 

 

Cześć , nazywam się Adrian i mam 15 lat.

I zastrzegam prawa do czegoś, czego i tak nikt nie skopiuje ponieważ będę wtedy liczył na pomoc 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

!

 

 

 

Czy , tylko ja mam dosyć serwerów hc i easyhc ? Czas to zmieńić !

Czas zmienić twoją ortografię, interpunkcję i gramatykę.

 

 

 

jeżeli widzisz znak [N] oznacza to iż są to dodatki które będą tylko u nas.

Różne rudy na mapie są na każdym serwerze bez pluginów na drop ze stone. Te wasze 30+ receptur craftingu ma każdy serwer korzystający z Slime FUN. Wasze scrolle posiada hapel.pl i każdy inny serwer z pluginem Potter Spells. Konto VIP, które nie będzie miało przewagi nad graczem też jest podobno tylko u was, a jakoś do tego tego durnego tagu nie dodaliście. 


  • Ankator lubi to

p2iraWw.jpg


#7 Kroqus

Kroqus

    Nowy

  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 27 November 2015 - 18:04

<- [N] Różne rudy porrożucane po mapie !
particlesów i dzwięku będzie zostawiał za sobą wełne.
 
All rights reserved. Copyright by TheRed1337.
Zakazuje Kopiowania !

Zanim będziesz zakładał tematy o twoich maślanych serwerach: naucz się poprawnej polszczyzny...



#8 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 27 November 2015 - 19:11

Większość z rzeczy oznaczonych [N] już dawno była, wybacz, nie jesteś pierwszy w Ameryce. System literowych opisów zamiast po prostu lvl'i niepotrzebnie wszystko skomplikuje, a to copyright na końcu mnie odbiło. Może daj znaczek © przy temacie? BTW już biegne realizować te pomysły.
Nie będe sie rozwodził nad ortografią


#9 Ankator

Ankator

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Ankator

Napisano 29 November 2015 - 13:28

Tak, bo przecież nie ma nic bardziej przydatnego dla technika serwera Minecraft niż znajomość Pythona, gratulacje Sherlocku za logiczne myślenie!

 

Tak, dodając Copyright na swój nickname jesteś taki profesjonalny, a zapewne z pomocą do roszczenia praw autorskich przyjdą wam ludzie z 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

(xd).

 

Masło maślane. Prace na zasadzie prac.

 

Taaa, tylko u was.

 

Dodanych przy pomocy pluginy Slime Fun!

 

Mam nadzieję, że dadzą szanse dla słowników.

 

To akurat rozwiązanie na minus.

 

I zastrzegam prawa do czegoś, czego i tak nikt nie skopiuje ponieważ będę wtedy liczył na pomoc 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

!

 

Czas zmienić twoją ortografię, interpunkcję i gramatykę.

 

Różne rudy na mapie są na każdym serwerze bez pluginów na drop ze stone. Te wasze 30+ receptur craftingu ma każdy serwer korzystający z Slime FUN. Wasze scrolle posiada hapel.pl i każdy inny serwer z pluginem Potter Spells. Konto VIP, które nie będzie miało przewagi nad graczem też jest podobno tylko u was, a jakoś do tego tego durnego tagu nie dodaliście. 

Święte słowa :) Naucz się pierw na informatyce jak pisać, a na polaku naucz się zasad ortografii i interpunkcji.


Użytkownik Ankator edytował ten post 29 November 2015 - 13:29

----------

Patryk Wójcik, Ankator

Właściciel sieci serwerów zK

[email protected]

[email protected]

www.zkwadratem.pl


#10 TheRed1337

TheRed1337

    Architekt Architektów

  • Użytkownik+
  • 97 postów

Napisano 29 November 2015 - 17:44

Prowadzę rekrutację ,  a nie mam zamiaru słuchać waszych wypowiedzi. 


uPPv1pd.png]






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: S4K, REKRUTACJA, TESTER, PROGRAMISTA