Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najnowszy snapshot 15w44a ! Nowa generacja skrzyń i Ender Dragon w nowej odsłonie !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 janek044

janek044

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 131 postów
  • jachu044

Napisano 28 October 2015 - 21:23

Snaphshot 15w44a

 

Twórcy Minecraft ostatnio dużo pracowali i zbliżają się bliżej pełnej wersji 1.9 i ku końcu serii snapshot`ów związanymi z tą wersją gry. Oprócz kilku szczegółow które zostaną już wkrótce poprawione, Mojang oświadczył że wszystko co chcieli zaprezentować w nowej wersji gry, zostało już pokazanych w dotychczasowych snapshot`ach.

 

 

Dodano i poprawiono :

 

  • Wyrównanie ilości i częstotliwości występywania rzeczy znalezionych w skrzyniach w miejscach tj. dungeon`ach czy opuszczonych kopalniach.
  • Dodano nowy system i mechanizm sterowania smokiem (Ender Dragon) i jego ponownego spawnowania.
  • Dodano nowy item zwany 'kresowym kryształem', który gracz okazjonalnie otrzymuje po zabiciu szkieletowego konia (Skeletal Horse).
  • Wyrównano i polepszono efekty otrzymywane po zjedzeniu złotego jabłka.
  • 'Pasek siły' został dostosowany do innych efektów w grze.
  • Przygotowany nowy mechanizm nasycenia. System działa jedynie kiedy gracz jest w pełni najedzony.
  • Naprawiono wiele bugów i problemów, z poprzednich(ego) snapshot`ów(a)

Mojang apeluje o zgłaszanie problemów i bugów na tej stronie :

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

. Oświadczył że zgłaszanie bugów w ten sposób poprawi i przyśpieszy proces wprowadzania poprawek w kolejnych snapshot`ach.


Użytkownik janek044 edytował ten post 28 October 2015 - 21:24

Grid_Diamond.png

like-128.png

 

 

Pomogłem ?

 

Daj like`a i prześlij diaxy ;)

 

 


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 28 October 2015 - 21:27

A gra dalej idzie w pikselowe RPG w 3D zamiast zostać symulatorem budowania. Jedynym argumentem dla emigracji na 1.9 są nowe command blocki o których zapomniałeś napisać.


#3 janek044

janek044

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 131 postów
  • jachu044

Napisano 28 October 2015 - 21:28

@MrKisiel W najnowszym snapshot`cie nie zmieniono niczego związanego z command block`ami. Opisy nowych snapshot`ów, są w oparciu o poprzedni snaphsot i co zostało w porównaniu z poprzednim zmienione.


Użytkownik janek044 edytował ten post 28 October 2015 - 21:29

Grid_Diamond.png

like-128.png

 

 

Pomogłem ?

 

Daj like`a i prześlij diaxy ;)

 

 


#4 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 28 October 2015 - 21:54

@janek044 Wybacz, myślałem, że to opis całokształtu snapshotów 1.9. Myślenie nie jest moją mocną stroną.


#5 Regic

Regic

    Nowy

  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 01 November 2015 - 13:17

Zmiany bardzo mi się podobają, ale chciałbym żeby urozmajcili świat, jakieś nowe biomy niech dodadzą, jak np. w Terrarii. Nowe moby też by się przydały (ale takie które mają większą inteligencje niż blok dirta tzn. zerową, jak na przykład villagerzy. Mogli by ich trochę podrasować).


Cześć! Oto moja piękna sygnatura. Press "spoiler" button to continue.

Dotacje (autor: ProgrammerPeter. Link do tematu o tu tu o tu gdzie patrzysz, no klikaj)

 


#6 Delson

Delson

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 01 November 2015 - 13:51

Mogliby dodać nowe biomy, Nowe gatunki drzew itp. ale te zmiany nie są złe.

 

Mogliby się przyłożyć do tego, dodać właśnie coś nowego, nowy minerał...

Wyczekuję tego z niecierpliwością :D No i nowe zastosowanie szmaragdów, 

bo tak to nie opłaca się ich zbierać..


,,Między literą "R" a literą "U" na klawiaturze jest najpiękniejszy człowiek na świecie ♥.."

 

 

 

~TY!


#7 Serpico

Serpico

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 169 postów
  • Szabelan

Napisano 01 November 2015 - 15:17

Fajnie jak by dodali biom pod nazwą "Classic" albo coś na którym nowym minerałem byłyby Rubiny które zastąpiłyby Lapis w Enchantcie.

Biom miałby tekstury i wygląd biomów z bety/alphy.

Te jaskrawe liście i dirt :3  



#8 Delson

Delson

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 03 November 2015 - 18:59

@up

 

No właśnie, my chcemy rubinów :D 


,,Między literą "R" a literą "U" na klawiaturze jest najpiękniejszy człowiek na świecie ♥.."

 

 

 

~TY!


#9 Regic

Regic

    Nowy

  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 05 November 2015 - 10:52

@up oraz @2up też

Dokładnie, rubinki! Jeszcze niech wyhasioczą (efekt mego słowotwórstwa, wyraz bliskoznaczny do wyrzucą) emeraldy i będzie git. A z tym biomem classic...

Niech lepiej dodadzą classic ustawienie dla generatora w opcjach generowania świata.


Cześć! Oto moja piękna sygnatura. Press "spoiler" button to continue.

Dotacje (autor: ProgrammerPeter. Link do tematu o tu tu o tu gdzie patrzysz, no klikaj)