Skocz do zawartości


Zdjęcie

Housing na hypixel'u - dyskusja, wspólna gra

hypixel minecraft server housing dyskusja

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Runfis

Runfis

    Uczony

  • Weteran
  • 461 postów
  • Runfiss

Napisano 27 September 2015 - 08:40

Od jakiegoś czasu na serwerze hypixel - jednym z najpopularniejszych anglojęzycznych serwerów, dostępny jest nowy tryb gry - Housing w fazie Open Beta. Na czym ten tryb polega? Każdy gracz otrzymuje własną działkę, na której może sobie budować, rozszerzać ją itd. W dowolnym momencie może on wybrać, kto może wejść na jego świat - jest dostępny tryb dla wszystkich, znajomych, gildii i prywatny. Oczywiście można też odwiedzać domy innych i przyznawać punkty (ciastka), jeśli nam się spodobają.

W gruncie rzeczy zasady są proste i wydaje się, że nie jest to nic specjalnego, ale Housing cieszy się znaczną popularnością. Wielu przyciąga perspektywa posiadania własnego parkoura czy mapy RolePlay na serwerze, na którym w jednym momencie gra około 16 tysięcy graczy.

Więcej informacji: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Co Wy o tym myślicie? Podoba Wam się ten pomysł? Może zbierzemy CraftPortal'ową ekipę i zbudujemy razem jakiś projekt? Zapraszam do dyskusji. :)


  • kuvuś i Kościsty lubią to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Runfis

Runfis

    Uczony

  • Weteran
  • 461 postów
  • Runfiss

Napisano 30 September 2015 - 17:05

Refresz
Może jednak ktoś się wypowie :P

#3 Estralier

Estralier

    Uskrzydlony

  • Użytkownik+
  • 547 postów
  • Estralier

Napisano 30 September 2015 - 18:47

Mogę być chętny. Powiedz dokładniej, co planujesz zrobić.

onqVCqS.png


#4 Runfis

Runfis

    Uczony

  • Weteran
  • 461 postów
  • Runfiss

Napisano 02 October 2015 - 19:55

W sumie nie planowałem nic konkretnego, ale można by zrobić jakiś CraftPortal'owy dom - albo tylko dla użytkowników forum, albo jako wspólny projekt skierowany do wszystkich graczy serwera.



#5 Estralier

Estralier

    Uskrzydlony

  • Użytkownik+
  • 547 postów
  • Estralier

Napisano 02 October 2015 - 20:10

Mi pasuje. Oferuję domyślne bloki + jakąś jedną glinę i chyba brązowe szkło. Mogę urządzić wnętrze albo ogród czy coś.

onqVCqS.png


#6 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 02 October 2015 - 20:18

Mógłbym sie przyłożyć. Skrzynki z Cops&Crims nie dropią grotta tylko itemy housingu... I troche tego mam.


#7 Runfis

Runfis

    Uczony

  • Weteran
  • 461 postów
  • Runfiss

Napisano 02 October 2015 - 20:36

No to jest nas już trzech. :D

Nie wiem za bardzo jak to działa, ale chyba nie da się wejść do czyjegoś "domu" pod nieobecność właściciela, więc może być problem ze wspólną grą. :/







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: hypixel, minecraft, server, housing, dyskusja