Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dzieci Stuu XD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#41 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 17 November 2015 - 15:20

Polski YouTube to (niestety) gó**o. Ogladam tylko Elevena, Mandzia i Gimpera. Reszta to tylko banda klownów, ktorzy jaraja sie tym, ze dzieci chca ich numer czy cos..

 

Znam jeszcze kilku youtuberów wartych oglądania:

Mikrid, Sargetheplayer, Williextreme, JJayJoker, Yojii520 (jeśli dobrze piszę), Poszukiwacz, Brutal.

 

Ps. Zauważyłem, że kanały z lepszą jakością mają mniej subskrypcji od kanałów z gorszą jakością - np. Stuu nagrywa głupie filmy dla dzieci, a ma 1.5 miliona widzów, a kanał Mikrid? Co proszę?! Jedynie 50 widzów.

I taki wniosek -.-

 

Większość polskich ,,jutuperuff" leci na hajs i demoralizuje oglądające je dzieci. Większość, to nie znaczy wszyscy.

@SherbYY pjona

@Kroqus z listy znam tylko brutala, ale i tak pjona

A stuuł... eh, ten stuuł... Kiedyś jeszcze dało sie go oglądać. Dostał złoty przycisk youtube i mu odj*****o. Popularność niszczy youtuberów, sława uderza im do głowy i rodzą sie stoły, blołki i inne reźe.

Te dzieci z tego wyrosną. Nikomu się nigdy to tego nie przyznawałem, ale gdy miałem 12 lat też chciałem założyć kanał, nagrywać minecraft z wielkimi youtuberami... ,,Dorosłem" to może złe słowo, bo pełnoletni nie jestem, ale dojrzałem do tego by zrozumieć czym naprawde są fejmy. I tak założyłem kanał i nagrywam minecraft.



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 17 November 2015 - 15:35

Najlepsze: Stuuł rucha matki, hłe hłe (śmiech zajebistego) Daj lajka a będziesz fajny! :)


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#43 FireGhostPL+

FireGhostPL+

    Nie Ma Postów, Nie Jest Znany Ale Jest Bogiem Tego Forum!

  • Użytkownik+
  • 369 postów
  • FireGhostPL

Napisano 17 November 2015 - 15:42

@up2

Poszukiwacz, Brutal Is BEST :D 
 
Moja lista:
 

 

@up No Wiesz Bardzo aż normalnie dałem unsuba Stuu po raz 2!

 

@topic Poda ktoś adres tego co ma to bluzę odwiedził bym roztargał bluzę i wyszedł ciekawe co by zrobił :?


Użytkownik FireGhostPL+ edytował ten post 17 November 2015 - 15:49

≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

NIE Wchodź Tu!


╔═ Posty ══════╗

○○○○○○○

300 3000

╚═ Posty ══════╝


Sygnatura I Post na Forum Od 2014/2015. © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈


#44 Kroqus

Kroqus

    Nowy

  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 17 November 2015 - 16:16

JJayJoker jak wszyscy youtuberzy robili z pasji Minecrafta, ale potem łapki zaczęły być ważne ,,niby" więc potem suby a na końcu - kasa. JJayJoker jest lepszy od stuuła i innych idiotów tym, że wolałby zginąć, nie trując innych (tak sądze) niż hejtując, mówiąc, waląc i zaśmiecać Minecrafta i youtube'a.

 

Wniosek: Więcej subów - więcej debili

Mniej subów - oczyszczone suby, prawdziwe, żywe, nie kupione, realne, 1500000 subów gównianych = około 250 subom prawdziwym, jak czysta woda.

 

Co proszę? Blowek nagrywał dla pasji? o.o

A kto skończył nagrywać minecrafta jako pierwszy po osiągnięciu miliona subskrypcji?... Nie skończył tego nagrywać z powodu, iż mu się to "znudziło".

Po prostu stał się sztucznym youtuberem pod koniec 2012 roku i zaczął nagrywać filmy dla hajsu - czyli głupie.

 

Przedstawiam schemat z mojego punktu widzenia:

Skoro więcej jest dzieci 7-12 letnich na youtube, to;

Nagrywanie głupich filmów = więcej subskrypcji / za to nagrywanie filmów z poziomem - mniej subskrypcji.

 

Lepiej już mieć 100 widzów ogarniętych, niż 1.5 miliona i nieogarniętych...



#45 MrCubica

MrCubica

    Minecrafter

  • Użytkownik+
  • 751 postów

Napisano 29 November 2015 - 10:49

Co proszę? Blowek nagrywał dla pasji? o.o

A kto skończył nagrywać minecrafta jako pierwszy po osiągnięciu miliona subskrypcji?... Nie skończył tego nagrywać z powodu, iż mu się to "znudziło".

Po prostu stał się sztucznym youtuberem pod koniec 2012 roku i zaczął nagrywać filmy dla hajsu - czyli głupie.

Blowek nagrywal dla Hajsu juz przy Minecraft Hero.


  • Kroqus lubi to

1hmwSZ8.gif

 

 

 

kknISD8.png

 

 

 

KACARE - 131  :diament: Chcę do sygnaturki. Dzięki i pozdrawiam

 

adrianCK - 25  :diament:Chcę do sygnatury  :P

 

FunnyCraft1998 - 15  :diament: Pozdrawia ekipa CreativeCast

 

krfcm - 11  :diament: -  For candy - opinia w prezentacji mypixel.pl  :)

 

KrychuPolska - 10  :diament: - 10 

 

Krzysiu2121 - 7 :diament: - daj mnie do dotacji

 

Rohen Tahir  -  6 :diament: - ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

HelloDoggo -  3   :diament: - Dodgo pozdrawia


#46 KalkoPl

KalkoPl

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • KalkoPl

Napisano 30 November 2015 - 19:38

Ja tam się nie znam ale nie lubię stuu czy jak to kiedyś polskiego pingwina, ponieważ gdy się kiedyś nudziłem obejrzałem kilka odcinków PingwinPacka i innych filmów stuu z innych jego kanałów i nie uważam tego za normalne (tak samo jak filmików Rezigejusza). Podoba mi się że ktoś więcej niż ja uważa że niektórzy yt-berzy nie robią normalnych rzeczy z ludźmi którzy nie mają co robić i oglądają takie rzeczy.
Pozdrawiam tego który napisał o kuzynie z tabletem i tego co pisał o zabawach dzieci
Raz gdy szedłem do domu to spotkałem jakieś dzieci które o czymś rozmawiały a potem krzyknęły: Sp********j c***u (o co im chodziło?)
A potem jakiś "typowy 6-latek" wrzasnął- Zabije cię!!! A potem rzucił się na 3 razy starszego od siebie chłopaka (byłem akurat na boisku szkolnym i znałem tego na którego się rzucił(nazywał się Michał))a jakiś inny dzieciak wrzasnął- Michał to idiota i dlatego zginie. Inny wrzasnął- Pożałujesz! A inny- Michał to ruchacz matek!
Nikt nie próbował ich rozdzielić (mimo że w tej chwili na boisku było 12 nauczycieli) a po przerwie Michał ledwo poszedł do higienistki bo miał podbite oko 3 blizny na policzku złamany nos skręconą nogę i złamany palec a jego ubranie było strasznie podarte (a pobił go 6-latek)
Ta sprawa miała miejsce 3 lata temu ale do teraz Michał ma blizny na policzku
Ale dobra gadamy o stuu a nie o tym jak on był pobity
Ogólnie stuu pierze mózgi dzieci MC i
1. Podszywają się pod niego
2. Próbują go udawać
(nie napisałem za dużo w temacie ale opowiedziałem historię chłopca wychowanego na youtubie.

Edit: Przepraszam za to. (jakiś błąd telefonu)

Użytkownik KalkoPl edytował ten post 14 December 2015 - 18:11


#47 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 30 November 2015 - 19:47

@up
Nie wiem po co pisałeś to samo 3 razy, ale poszukał bym tych komentarzy ,,stuu jaki masz numer telefonu" gdybym nie był tak leniwy


#48 Kroqus

Kroqus

    Nowy

  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 08 December 2015 - 16:10

@up

Proszę bardzo. Nawet nie trzeba się wysilać, aby znaleźć w: *komentarzach pod filmami Stu* i *w internecie* jego 8 letnich fanatyków, analfabetów, dzieci minecrafta ;)

 

tw8r25.jpg

nt53i3.jpg

i135o5.jpg

kekbrb.jpg

1huch7.jpg

ao0f8a.jpg
vqcnqm.jpg


#49 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 08 December 2015 - 19:25

@up
Serio na zapytaj onet? Hahahahahahahahahaha pozdro z podłogi!!


#50 Gość_xgh69_*

Gość_xgh69_*
  • Gość

Napisano 08 December 2015 - 20:00

@up
Proszę bardzo. Nawet nietrzeba się wysilać, aby znaleźć w: *komentarzach pod filmami Stu* i *w internecie*jego 8 letnich fanatyków, analfabetów, dzieci minecrafta ;)



Po co to 'dzieci minecrafta' skoro na screenach tego nie widać? Gry są robione dla dzieci przede wszystkim, nie ma nic złego jeśli dzieciaki zachowują się dobrze. Grałem nawet i z takimi 8 latkami na swoim serwerze - nawet nie wiesz, jak niektóre dzieci potrafią dobrze grać w gry. :) Niestety z gimbazą trudniej się dogadać.

Użytkownik xgh69 edytował ten post 08 December 2015 - 20:01


#51 Kroqus

Kroqus

    Nowy

  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 09 December 2015 - 14:49

Dzieci minecrafta, ponieważ ciągle wypisują "kiedy majnkraft". I uwierzyli w Stu, który powiedział, że kwadratowa gierka będzie na jego kanale po Meet-Upie 2015. Ile minęło czasu po tej wiadomości? 7 czy 8 miesięcy ;__;



#52 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 01 January 2016 - 14:06

Ten post został usunięty przez autora.

Użytkownik Rohen Tahir edytował ten post 10 August 2016 - 22:38

  • Prince of Guinea Pigs lubi to

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#53 Qplu111

Qplu111

    Może sajgonkę?

  • Użytkownik+
  • 235 postów

Napisano 01 January 2016 - 20:44

@up2

Poszukiwacz, Brutal Is BEST :D

Moja lista:




Drollercaster to esencja śmiećtubera tzn. Uważa się za kogoś ważnego, Uważa się za najlepszego na świecie, Ma bezmózgich i bezgranicznie oddanych fanów (pod jednym zwiastumem widziałem komentarz "jak zwiastum trzeciego Hobbita tylko lepsze")
Podrabia coś co wszyscy znają (Harry Potter) i uważa że robi coś
oryginalego a odkąd zaczął się uważać za "studio" to przy intrze rzygam i wyłączam
<p>Lepszy dobry русский chomik dżungarski niż jakieś Suabe raki

#54 Kroqus

Kroqus

    Nowy

  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 02 January 2016 - 00:59

Niestety, ale w tym świecie istnieje coś takiego jak manipulacja. I tak wiele osób próbujących sobie załatwić pretekst jak Chrobry do najazdu na ruś tworzy multikonta, czasami nawet nazywające się np. ,,wJeLGje.Dxiegzgo:srajkraftakohan,mAjnGrAWd" z których spamują komentarzami typu: kiedy majnkraft, kiedy minkraft, jestem [ocenzurowane na potrzeby posta], stóó podań nr. telefonu, itp. Nie mówię, że wszystkie takie komentarze to manipulacja, ale sporą część tak.
Edit: PIS to dzieci stuu! :witch:



Nie wypowiadaj się już, obrońco minecrafta.



Stuu da się czasami oglądać - mam bekę z jego filmów, nawet chory psychicznie jest ten kanał i doprowadza mnie do łez :D
Wiem, że ten kanał to lvl. podstawówka w mario, ale się śmiać chce, jak on nieźle manipuluje swoje 8 letnie fanki xD





Polecam obejrzeć jego stare filmy z 2010-2012. Wtedy gościa dało się normalnie oglądać, a teraz sława go zmanipulowała :(

#55 Mcmarecki

Mcmarecki

    Znawca

  • Zbanowany
  • 206 postów
  • Mcmarecki

Napisano 12 June 2016 - 22:39

Stuułart

@up
Jego fanki piszą, że nagrywa teraz lepiej niż kiedyś. Więc wszystko jasne.
Kiedyś nie było manipulowania, że jak nie będzie ileś łapek w górę to nie będzie nowego filmu.
Gorsze > popularniejsze > upośledzone umysłowo fanki

WitajinternautoWłaśniczytaszawartość tesygnatury!


#56 NightFireDragon

NightFireDragon

    Wiecznie Smutny

  • Użytkownik+
  • 930 postów
  • NightFireDragon

Napisano 17 June 2016 - 07:11

Stju- Największy debil świata. Zakłada kondoma do głowę..

Ja nie przeklinam.... A jak już to BARDZO rzadko...- Co chwilkę leci przekleństwo.
Ja na yt nie zarabiam tak dużo.. parę złotych i tyle...  - ma 5 kanałów w każdym filmie sponsorking itp. Po obliczeniu innemu ytberowi wychodziło ok. 850 tys


9eeff5b4f0c6f38c.png