Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * - 4 głosy

[Amator] [1.6.2] MoreRealismMod

Minecraft Realism Mod Biomy Narzędzia Bloki Wymiar Amator

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
104 odpowiedzi w tym temacie

#101 DarkAlienRV

DarkAlienRV

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 136 postów
  • Kayt

Napisano 31 October 2015 - 13:44

Pamiętajcie, że punkty na dole posta ciągle są ważne i będą dodawane wraz z nowymi pomysłami! Kto wie, może kiedyś na zwycięzce czeka nagroda... :D

     Tak by the way, pomysły się przydadzą gdyż niedługo ten temat na craft-site zostanie zamknięty, ale pojawi się nowy w związku z nadchodzącym Halloween [YEEEEY :D].



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#102 kristos

kristos

    Nowy

  • Użytkownik
  • 18 postów
  • kristos1234

Napisano 31 October 2015 - 19:05

Kolejna sugestia : Zdrowe odżywianie

Często się zdarza że gracze MC robią 64 chlebki albo schabowe i to non-stop jedzą.

Moja sugestia polega na dodaniu 4 pasków zapotrzebowania które sprawdzało by się w inventory :

zapotrzebowanie na :

- białko

- witaminy

- tłuszcze

- węglowodany (cukry)

Poprzez jedzenie dawałoby to nam "mięska" ale i wyżej pisane statystyki np.

schabowy - 10 2 5 3 ( w kolejności)

chleb - 0 1 0 8

jabłko - 1 (robaczek :D ) 6 1 4

itp. itd.

Owe staty wahałyby się od 0 do 100. Posiadani ich na wysokim poziomie zwiększało by szybkość ruszania się i regeneracji zdrowia a zmniejszało by szybkość głodnienie . Posiadanie tłuszczu powyżej 20 dawało by żółtą otoczkę dookoła mięska i kiedy mięsko by znikało tłuszcz bu je zastępował . Posiadanie dużo tłuszczu wiązało by się z otyłością (wiesz o co chodzi) . Zaczynało by się  z 20 punktami każdej statystyki .



#103 DarkAlienRV

DarkAlienRV

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 136 postów
  • Kayt

Napisano 31 October 2015 - 22:11

Kolejna sugestia : Zdrowe odżywianie

Często się zdarza że gracze MC robią 64 chlebki albo schabowe i to non-stop jedzą.

Moja sugestia polega na dodaniu 4 pasków zapotrzebowania które sprawdzało by się w inventory :

zapotrzebowanie na :

- białko

- witaminy

- tłuszcze

- węglowodany (cukry)

Poprzez jedzenie dawałoby to nam "mięska" ale i wyżej pisane statystyki np.

schabowy - 10 2 5 3 ( w kolejności)

chleb - 0 1 0 8

jabłko - 1 (robaczek :D ) 6 1 4

itp. itd.

Owe staty wahałyby się od 0 do 100. Posiadani ich na wysokim poziomie zwiększało by szybkość ruszania się i regeneracji zdrowia a zmniejszało by szybkość głodnienie . Posiadanie tłuszczu powyżej 20 dawało by żółtą otoczkę dookoła mięska i kiedy mięsko by znikało tłuszcz bu je zastępował . Posiadanie dużo tłuszczu wiązało by się z otyłością (wiesz o co chodzi) . Zaczynało by się  z 20 punktami każdej statystyki .

Dzięki, jednak napisz ten post pod moim nowym tworem: [Amator] [1.6.2] MoreRealismMod-Beta. z tam tąd będę brał pomysły :)



#104 Qplu111

Qplu111

    Może sajgonkę?

  • Użytkownik+
  • 235 postów

Napisano 04 November 2015 - 15:20

@4up
O ten z broniami

Użytkownik Qplu111 edytował ten post 04 November 2015 - 15:20

<p>Lepszy dobry русский chomik dżungarski niż jakieś Suabe raki

#105 DarkAlienRV

DarkAlienRV

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 136 postów
  • Kayt

Napisano 03 January 2016 - 21:40

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Prace nad modyfikacją zostały wstrzymane. Nadal uczę się Javy, jednakże komputer na którym mam wszystkie pliki mi się popsuł i muszę go oddać do naprawy. Jak na razie zawieszam projekt, moim zdaniem mod nie wypali ;x

Na dodatek chciałbym Was zaprosić do mojego nowego tematu, w którym razem z wami tworzę mapę RPG!
https://craftportal....owie/?p=1079986







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Minecraft, Realism, Mod, Biomy, Narzędzia, Bloki, Wymiar, Amator