Skocz do zawartości


Zdjęcie

Reżyser filmu o Minecrafcie znany!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wojtek

Wojtek

    Ekspert

  • Użytkownik
  • 1707 postów

Napisano 21 July 2015 - 23:22

  Wczoraj (tj. 21 lipca) Vu Bui napisał równocześnie na oficjalnej stronie Mojangu oraz na swoim Twitterze (

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

)

o wybraniu reżysera do nadchodzącego filmu o tematyce Minecrafta - będzie nim Rob McElhenney, który pojawił się między innymi na tegorocznym Mineconie w Londynie. Rob jest amerykańskim reżyserem, a także aktorem i scenarzystą znanym głównie z sitcomu U nas w Filadelfii produkowanego od 2005 roku do dzisiaj, który wyreżyserował oraz zagrał w nim główną rolę. Również Lydia Winters napisała o wyborze na swoim Twitterze, a na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie całej trójki. Opinie na temat filmu są mieszane, na razie musimy cierpliwie oczekiwać samej produkcji, jak również większych informacji na jej temat.

 

 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 ShaKe

ShaKe

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • ShaKe

Napisano 22 July 2015 - 09:49

Chciałbym zobaczyć jak ten film będzie wyglądał. ;)



#3 kankan

kankan

    Znawca

  • Zbanowany
  • 211 postów

Napisano 29 July 2015 - 13:45

Film o Minikrafacie, nie mają już czego nagrywać. Ciekawe kto to w ogóle oglądnie.


o.t.genasis-coco.jpg


#4 zalogooJ

zalogooJ

    Old No.7

  • Weteran
  • 1279 postów

Napisano 12 August 2015 - 14:40

Miałem dodać ale się spóźniłem. Try next time ;) Pozdrawiam


Dołączona grafika

#5 Snowrip

Snowrip

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 597 postów

Napisano 13 August 2015 - 08:42

Film o Minikrafacie, nie mają już czego nagrywać. Ciekawe kto to w ogóle oglądnie.

Myślisz, że sale kinowe będą puste? Zawsze znajdzie się ktoś kto to obejrzy, a w Polsce na pewno dużo osób chce zobaczyć ten film(nie wspomnę o USA czy Wielkiej Brytanii).


  • Winderlook lubi to

#6 zalogooJ

zalogooJ

    Old No.7

  • Weteran
  • 1279 postów

Napisano 13 August 2015 - 12:40

Otóż to. Sam z czystej ciekawości się wybiorę.


Dołączona grafika

#7 Regic

Regic

    Nowy

  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 05 November 2015 - 10:55

Jeśli to będzie takie jak Minecraft: Story Mode, to cóż, czemu nie (słyszałem, że WB też będzie mieć coś z tym wspólnego. Królik Bugsowski humor będzie :) ).


Cześć! Oto moja piękna sygnatura. Press "spoiler" button to continue.

Dotacje (autor: ProgrammerPeter. Link do tematu o tu tu o tu gdzie patrzysz, no klikaj)

 


#8 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 19 November 2015 - 21:10

Chyba nie słyszeli o czymś takim jak youtube...