Skocz do zawartości


Zdjęcie

Klon Minecrafta na Nintendo Wii czy zwykła gra o klockach

News

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Drapierz

Drapierz

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • Drapierz

Napisano 21 July 2015 - 13:35

Ostatnio na Wii U powstała nowa gra podobna do Minecrafta - Cube Life. Jest tam możliwość craftingu (część z receptur jest taka sama jak w grze której poświęcona jest ta strona) ale gra, różni się czymś bardzo - ma fabułę.

  Dewolperem (jak i wydawcą) gry jest studio Cypronia, która zajmuje się produkcja gier na konsole xbox, playstation, nintendo jak i na smartfony i tablety.
W grze możemy zauważyć (raczej od razu to widać) shadery. Postać (gracz) ma do dyspozycji dwie ręce (przynajmniej tak było na trailerze). W grze możemy znaleźć jaskinie jak i różne struktury.
Coś o rozgrywce: spawnujemy się na wyspie. Przy wejściu pokazuje się nam coś w stylu (tłumaczę): Jestem głodny i spragniony itd. (autor wideo z którego korzystam przewinął, wiec nie mogłem przeczytać dalej), następnie tak samo jak poprzednio na czarnym tle, białymi literami napisane jest coś o kokosach, że mogę je otworzyć i napić się (my English is not very good). Na wyspie znajdują się palmy kokosowe (na których oczywiście rosną owoce które znajdują się w nazwie tych drzew). Później należy zrobić to co zwykle - zacząć craftować.
O craftingu: na początek crafting table. Craftujemy go z czterech bloków drewna. Deski i narzędzia robimy tak jak w Minecraft. Patyki są trochę tańsze (jedna deska na cztery patyki).
Ciekawe: Przy ładowaniu gry widać przepisy na jedzenie ( do stołu warsztatowego jak i pieca).
Jestem ciekawy co z tego wyjdzie.
Gra do nabycia w Nintendo Eshop w cenie 6.99$.

 

gameplay (po angielsku):

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

screeny e120WxZvUqpyJqB8BSTYLcsPKNJ-w9o7.jpg                               mAK258YchCX5C6DQcUW8jYQdqUHS366A.jpg            WfkOuqxS2SWls_3AgcF9rjrUJe3Ij3iG.jpg     2CDIex481JK8WORLt0JldShJaop21hvd.jpg    KOCVCNRVsclZHGKg8UEOTepz02L-pC1a.jpg

 

strona gry

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Użytkownik Drapierz edytował ten post 21 July 2015 - 19:09


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Libter

Libter

    Legenda

  • Zbanowany
  • 3502 postów

Napisano 21 July 2015 - 13:41

Zasady:

  1. Treść nie może składać się z dwóch zdań - To nie twitter!
  2. Nie możesz robić błędów językowych.

 

Artykuł słaby i krótki, wg. mnie nie nadaje się na stronę główną.

 

 

Jest tam możliwość craftingu  (część z nich jest taka sama jak w grze której poświęcona jest ta strona)

"nich", czyli czego? Pewnie chodziło Ci o receptury.

 

 

sheadery

Nie ma czegoś takiego jak "sheadery", najwyżej shadery.


Użytkownik programmerpeter edytował ten post 21 July 2015 - 13:41

  • Mydełko lubi to

#3 Wollek

Wollek

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 526 postów
  • PanWollek

Napisano 21 July 2015 - 14:16

Klonów majnklocka było już dziesiątki. Co z tego wyjdzie? Przepraszam za wyrażenie ale du*a. Fabuła? Hehe ale śmiesznie :D

Ja to widzę tak: nędzne ujęcia z gry + super ultra epicka muzyka=kał jak się patrzy

Sam artykuł nędzny. Żadnych informacji które zaciekawią. Takiego newsa to ja sobie mogę na kolanie napisać.



#4 Drapierz

Drapierz

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • Drapierz

Napisano 21 July 2015 - 15:16

Poprawiłem. Czy dobrze?



#5 Libter

Libter

    Legenda

  • Zbanowany
  • 3502 postów

Napisano 21 July 2015 - 15:17

Dalej jest to zwykła, nieciekawa informacja o kolejnym klonie Minecrafta (klonów Minecrafta są setki).



#6 Drapierz

Drapierz

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • Drapierz

Napisano 21 July 2015 - 15:21

Czyli ogólnie temat nie pasuje?



#7 Libter

Libter

    Legenda

  • Zbanowany
  • 3502 postów

Napisano 21 July 2015 - 15:23

Wg. mnie temat nie pasuje.



#8 ShaKe

ShaKe

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • ShaKe

Napisano 21 July 2015 - 16:39

Czy tylko mi się wydaje, że to Minecraft pomieszany z The Forestem? o.o



#9 AllMight

AllMight

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 282 postów

Napisano 21 July 2015 - 17:06

up, tez tak mysle najbardziej do takich przemyśleń sklonila mnie obecność kanibali jak w tym filmiku było.

 

"Przy wejściu pokazuje się nam coś w stylu" to było słabe jak większość zdań. Lepiej było tu zamieścić gameplay lub poczekać na jakiś.


Mam nadzieję, że docenisz moją prace i klikniesz "Lubię to" lub dasz mi diaxa to naprawdę motywuje do pomagania innym i siedzenia na tym forum.


#10 Drapierz

Drapierz

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • Drapierz

Napisano 21 July 2015 - 17:35

Czy coś mogę zmienić/dodać czy porzucić temat?



#11 AllMight

AllMight

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 282 postów

Napisano 21 July 2015 - 17:50

Dodać jakieś obrazki. Oddzielić tekst na różne temat, pokolorować i może wyśrodkować. Dopisać coś więcej np. kto stworzył tą gre, skąd wziął sie taki pomysł (takie informacje możesz wziąść z neta z for zagranicznych.


Mam nadzieję, że docenisz moją prace i klikniesz "Lubię to" lub dasz mi diaxa to naprawdę motywuje do pomagania innym i siedzenia na tym forum.


#12 Drapierz

Drapierz

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • Drapierz

Napisano 21 July 2015 - 18:16

Mam używać translatora? Jak pisałem: my English is not very good, postaram się coś zrobić.



#13 FireGhostPL+

FireGhostPL+

    Nie Ma Postów, Nie Jest Znany Ale Jest Bogiem Tego Forum!

  • Użytkownik+
  • 369 postów
  • FireGhostPL

Napisano 21 July 2015 - 18:39

Co do gry myślę że to raczej taka sobie gra i to raczej nie jest klon tylko raczej podobieństwa bo widzę inne receptury inne generatory moby nawet jacyś pseudo ludzie są i myślę że jak bym miał nintendo i była by wielka nuda(Brak Komputera i telefon się ładuje + Pada Deszcz) to bym zagrał ... 


≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

NIE Wchodź Tu!


╔═ Posty ══════╗

○○○○○○○

300 3000

╚═ Posty ══════╝


Sygnatura I Post na Forum Od 2014/2015. © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈


#14 RogalMAX

RogalMAX

    Nowy

  • Użytkownik
  • 62 postów
  • RogalMAX

Napisano 21 July 2015 - 18:44

Jak chcecie tworzyć hiciory które przyjmie dużo graczy, to zapraszam do wymyślenia orginalnej gry, nic to nie kosztuje o co zwłaszcza ulepszy twoją kreatywność. Tworzenie kopi/podróbek MC przez daną firmę świadczy o tym że firma nie powinna istnieć.


wExE7a3.gif


#15 Drapierz

Drapierz

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • Drapierz

Napisano 21 July 2015 - 19:16

Co do gry myślę że to raczej taka sobie gra i to raczej nie jest klon tylko raczej podobieństwa bo widzę inne receptury inne generatory moby nawet jacyś pseudo ludzie są i myślę że jak bym miał nintendo i była by wielka nuda(Brak Komputera i telefon się ładuje + Pada Deszcz) to bym zagrał ... 

Zgadzam się z tym. Szkoda że nie można zmienić tytułu (przynajmniej nie wiem jak) :D.

Nie zagrałbyś bo to na Wii U (szkoda, mam nintendo 3ds a Wii U nie. Ale na 3ds tez fajne gry, nie narzekam).



#16 MineMadrus

MineMadrus

    Znawca

  • Użytkownik
  • 263 postów
  • MineMadrus

Napisano 03 December 2015 - 15:55

Czy tylko mi się wydaje, że to Minecraft pomieszany z The Forestem? o.o

To the forest jest pomieszany z minecraft'em. Minecraft wyszedł pierwszy :)







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: News