Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

W posukiwaniu grzybów.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 kubasi

kubasi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 18 February 2010 - 11:42

Postanowiłem włączyć survivala z mapą z naszego projektu. Moja przygoda rozpoczęła się tak:
Zrespiłem się na szczycie ratusza a zejście było bardzo trudne. Po drodze zabiłem 3 świnki. Gdy zeszedłem za parter z wrzystkich stron zaczęło coś wybuchać, to były wacki które zapewne spadły i umarły. Pomślałem, że pójdę do starego miasta, bo tam są ruiny a w nich... Grzybki! Pomyślałem, że najbezpieczniejsza droga będzie przez ścieki no więc udało mi się uciec przed stadami pająków szkieletów itp. Wskoczyłem do brudnej wody i mknąłem w strone rzeki. Gdy się w niej znalazłem wyszedłem na górę. Było tam pełno jedzenia, lecz miałem mało życia. Potworki zagoniły mnie na dach domu szlachcica. Na dole było pełno świń i baranów, lecz podemną dromadziły się stada potworów więc zrzuciłem pare TNT. Zrobiłem sobie schody z klocków i pozbierałem grzyby i pozabijałem zwierzęta. Pomyślałem, że w chodowli marichuany będą grzybki, więc kierowałem się w tamtą stronę. Lecz wacki mnie zagoniły do ślepego zaułka, gdy je zabiłem chciałem się pozbyć zbędnego balastu, miałem pół serduszka. I oczywiście wpadły 3 wacki które mnie zabiły, bo nie zdążyłem wybrać grzybków.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Pesio

Pesio

    0.29_a

  • Użytkownik
  • 335 postów

Napisano 18 February 2010 - 12:18

Cóż za historia :P Ja nawet z ratusza nie mogę wyjść. Nie dość że zejście z spawna kosztuje 3/4 hp, to jeszcze na drugim piętrze ratusza jest masakra (cała sala tych szybkich i tych wybuchających)

EDIT Teraz zrobiłem to w stylu ninja
(Przy okazji dostaje pierwsze miejsce w rankingu)
Dołączona grafika

#3 ProTester

ProTester

    Nowy

  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 18 February 2010 - 13:25

Kubasi, w moim polu marychy było żarcie? A patrzyłeś w roślinkach koki? Tam jest dużo miejsca...

Ogółem historia fajna. :D

#4 kubasi

kubasi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 18 February 2010 - 13:34

to była najtrudniejsza mapa na survivala jaką grałem. PT właśnie nie byłem tam