Skocz do zawartości


Zdjęcie

[SZUKAM]Fajnego teksture Packa do modów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 GLanterHD

GLanterHD

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • GLanterHD

Napisano 09 July 2015 - 22:09

Witajcie ją jestem GLanterHD. Szukam jakiegoś fajnego texture pack'a do Minecraft'a w wersji 1.5.2 w roździelczości 32x32, które by dodatkowo optymilizowały Minecraft'a. Nie muszą być one wyłącznie do modów ;)

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Uziush

Uziush

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 476 postów
  • Uziush

Napisano 10 July 2015 - 23:34

A teraz wytłumacz mi jak niby paczka ma zoptymalizować minecrafta. Obojętnie czy będzie to bucketfill, misternie narysowana teksturka, czy nawet losowy szum w polu 32x32 piksele to gra będzie miała do przeliczenia 1024 piksele/teksturę. To samo tyczy się paczek 8x8 (poniżej standardowego 16x). Ze względu na ograniczenia silnika ich wydajność jest taka sama jak 16x. Zaufaj mi, jestem autorem tekstur inżynierę.

 

Możesz raczej szukać paczek z ubitymi animacjami (nie modelami, bo te są dopiero od 1.8) jeżeli na siłe szukasz w nich optymalizacji. Jeżeli masz problem z wydajnością sprzętu to sięgnij raczej po OptiFine, a nie placebo w postaci "zoptymalizowanych" tekstur.

 

I co w ogóle znaczy "coś fajnego"? Co lubisz? Średniowiecze, modern, vanilla... Ja na przykład lubię placki i zaprawę murarską, a ktoś stworzył kiedyś fajną paczkę gdzie wszędzie był Nichloas Cage, lub Matt Damon.


uziush_1221958_sig.jpg


#3 GLanterHD

GLanterHD

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • GLanterHD

Napisano 11 July 2015 - 15:23

@up taki który by pasował do techniczncyh modyfikacji, bp ją średnio lubię Defaoultowego TXT

#4 Cheri

Cheri

    Nowy

  • Użytkownik
  • 21 postów
  • Cheri

Napisano 11 July 2015 - 19:17

Takie fajne, troche realne: Faithul 32x32, takie staroświeckie: Halcyon Days.


Pozdrawiam

:|


#5 Zzak Blue Zzaker Studio

Zzak Blue Zzaker Studio

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 939 postów
  • MrZzaker

Napisano 12 July 2015 - 09:31

Do technicznych jest na pewno sphax pure bdcraft, tylko trzeba umieć szukać.


klik>>>>>>>>>>>>>|DARMOWE SERIALE ONLINE|<<<<<<<<<<<<<klik
Hyv.png