Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowe problemy na łódce!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 szymuś

szymuś

    50 punktów ostrzeżeń

  • Użytkownik+
  • 165 postów
  • szymek934

Napisano 20 June 2015 - 18:55

Witam, otóż @Bopogamel dodał post na twitterze w którym zostało napisane iż można będzie
mieć wiosła i przewozić oswojonego wilka na łódce a w dodatku łowić ryby!
Te oto rzeczy pojawią się w wersji na telefony. Oto screen z postem na twitterze.


Także widzimy w oddali drzewo, które upadło! Świadczy to o tym, że mogą być dodane drzewa,
które spadają. Także dodane zostaną nowe skiny na wersje Pocket Edition, które będą trochę kosztowały...
Zostanie dodany nowy model, czyli Alex. Alex jeszcze nie został dodany na wersję PE i na wersję PS, i XBOX
Post o PE na mojang ;)

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



@EDIT 
Złe wyjaśnienie tematu >.<
______________________
Pomogłem? Zalajkuj!


Użytkownik Mydło edytował ten post 20 June 2015 - 18:55

  • EXINEX lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 EXINEX

EXINEX

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 384 postów
  • discord.gg/78Q6FwTE8Q

Napisano 20 June 2015 - 19:03

Dzięki za INFO :P

 

Ogólnie to gratuluję spostrzegawczości, ja szukałem 30 sek tego drzewa, ale nareszcie się dopatrzyłem :)

 

Również nie ma pewności 100%, ponieważ mógł to sam zrobić dla zabawy :D


50 > 100 > 150 > 200 > 250 > 300 > 350 > 400 > 450 > 500 > 600 > 650 > 700 > 750 > 800 > 850 > 900 > 950 > 1000

 

Pomogłem ? Kliknij (Lubię to) Nie bój się, nie ugryzę :D


#3 Payper Duck

Payper Duck

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 115 postów

Napisano 20 June 2015 - 19:04

Drzewa które spadają XD

#4 klipbun1234

klipbun1234

    Expert

  • Użytkownik+
  • 951 postów
  • klipbun

Napisano 20 June 2015 - 19:25

Wreszcie coś ciekawego się zaczyna dziać :) , tylko jestem ciekaw czy będzie to na normalnej wersji a nie tylko na cytuje: "Te oto rzeczy pojawią się w wersji na telefony".

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I powinieneś napisać: "Drzewa które upadają" a nie spadają , spadać to mogą w przepaść.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
POMOGŁEM WIESZ CO ROBIĆ...

 


#5 Swiezu

Swiezu

    "No i pyś pyś"

  • Użytkownik+
  • 120 postów
  • Swiezu

Napisano 21 June 2015 - 02:41

Moim zdaniem zostało to samo postawione. Upadanie drzew nie jest dla minecrafta, i dla jego fizyki.
Co do samej łódki, super sprawa. Szkoda, że ten wilk (jako jedna jednostka) przy dobrym eq już się na nic nie zdaje. Chyba że na modach, ale to też już różnie. Sama funkcja łowienia ryb dosyć ciekawa.


Użytkownik Swiezu edytował ten post 21 June 2015 - 02:43

  • Egzequtor i Serpico lubią to

swiezu.png


#6 Snowrip

Snowrip

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 597 postów

Napisano 21 June 2015 - 20:39

Moim zdaniem to nie są ,,upadające drzewa'' jeśli chodzi ci o to, że upada ono po ścięciu. Nie pasowało by to do minecraft. Mogą to być po prostu leżące pnie drzew.



#7 TheJedras

TheJedras

    Nowy

  • Użytkownik
  • 23 postów
  • PixelGGamer

Napisano 22 June 2015 - 08:39

"Nowe problemy na łódce" dlaczego "problemy"?

76561198088790894.png


#8 szymuś

szymuś

    50 punktów ostrzeżeń

  • Użytkownik+
  • 165 postów
  • szymek934

Napisano 29 June 2015 - 18:58

@up Źle napisałem. Nie umiałem tego wyjaśnić. xD


Namydlony Szymon < Mój autograf, Jeśli jesteś modem, to proszę, wpisz się do mojej sygnatury.

//Wpisuję się. ~Libter

. ~Ersan


#9 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 04 July 2015 - 13:27

Nice, łódki będą w końcu lepsze, bardziej realistyczne. Jeżeli chodzi o drzewa to sądze ,że jest to joke. Mi to śmierdzi właśnie joke'iem bo czemu nie napisali o tych drzewach? Tak czy owak sądzę ,że połowa z tych rzeczy które zapowiadają nie będzie dodana więc nie ma po co się tak cieszyć, na pewno nie będzie oburęczności itd. ale kto wie.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg