Skocz do zawartości


Zdjęcie

[DL][Autorski] NovaGuilds - nowy plugin na gildie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
75 odpowiedzi w tym temacie

#21 TheLoczekThe

TheLoczekThe

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 627 postów
  • Exet3r
  • Exet3r

Napisano 23 August 2015 - 15:21

Moim zdaniem głupi plugin. W jednej gildi nie ma ani 1 osoby, a inni ją podbiją, bo bedzie wrogów 2 osoby.


76561198265305542.png


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 CTRL

CTRL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 129 postów
  • CTRL

Napisano 30 August 2015 - 14:05

Wiesz że nie da się podbić gildii jeśli nie ma wymaganej ilości graczy online? Nie jestem głupi, przewidziałem to, inaczej byłoby bez sensu...


logo_cut.png


#23 CTRL

CTRL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 129 postów
  • CTRL

Napisano 07 September 2015 - 16:58

ref


logo_cut.png


#24 kozalec

kozalec

    Nowy

  • Użytkownik
  • 10 postów
  • kozalec

Napisano 10 September 2015 - 19:28

Biorę i testuje czekałem na takie coś jak sie spodoba i sobie poradzę to cos dofinansuje :)

 

Wrzuciłem plik .jar do folderu plugins i nic sie nie dzieje nie mam go na liście pluginów w grze?

Co robie nie tak


Użytkownik kozalec edytował ten post 10 September 2015 - 19:40


#25 RamzesII

RamzesII

    Znawca

  • Użytkownik
  • 251 postów
  • RamzesII

Napisano 11 September 2015 - 07:26

Plugin naprawdę super!
Wielkie ukłony dla autora :) No i oczywiście polecam wszystkim ściągnąć i przetestować, bo warto!

#26 kozalec

kozalec

    Nowy

  • Użytkownik
  • 10 postów
  • kozalec

Napisano 12 September 2015 - 06:09

  • Wyskakuje mi taki błąd w panelu hostingu 
  •  
  • Nie można przekazać zdarzenia PlayerQuitEvent do NovaGuilds v19. Czy plugin NovaGuilds v19 jest kompatybilny z wersją Spigot 1.7 - 1.8? Sprawdź to, i ewentualnie zaktualizuj plugin, możesz to zrobić pobierając z 

    By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

    . Czasem może zdarzyć się tak, że autor pluginu NovaGuilds v19 nie wydał aktualizacji na wersję Spigot 1.7 - 1.8, dlatego zalecamy w takich przypadkach usunięcie pluginu NovaGuilds v19 do czasu wydania przez autora aktualizacji.


#27 CTRL

CTRL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 129 postów
  • CTRL

Napisano 17 September 2015 - 22:59

Wybaczcie brak aktywności, ale nie zaglądam tutaj często, po prostu nie mam czasu. Dziękuję za komentarze.

 

@Kozalec

Taka informacja w żaden sposób mi nie pomaga. Musisz wysłać log z konsoli, najlepiej na githubie do zakładki Issues. Ewentualnie skontaktuj się ze mną za pośrednictwem gg (10779916) lub skype (evilinside99)


logo_cut.png


#28 kubixlol2

kubixlol2

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 174 postów

Napisano 20 September 2015 - 09:15

Fajny pomysł z tą ekonomią i przejmowaniem terenu. Moja ocena to 7,5/10.



#29 CTRL

CTRL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 129 postów
  • CTRL

Napisano 22 September 2015 - 17:54

Dzięki wielkie, zapraszam do korzystania z pluginu ;)

Niektórzy narzekali na ekonomię, dlatego można opcjonalnie używać itemów zamiast kasy przy większości funkcji.

 

Szukam programistów chętnych do rozwijania projektu ;)


Użytkownik CTRL edytował ten post 22 September 2015 - 17:55

logo_cut.png


#30 CTRL

CTRL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 129 postów
  • CTRL

Napisano 06 October 2015 - 00:45

Wersja #25 powinna działać dobrze na 1.7 jak i na 1.8 ;)

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


logo_cut.png


#31 CTRL

CTRL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 129 postów
  • CTRL

Napisano 17 October 2015 - 16:15

ref


logo_cut.png


#32 Steely

Steely

    Nowy

  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 18 October 2015 - 01:53

Da radę statystyki gildii i gracza dodać do tabu?
I prefiks przed nickiem?


stelserv.gif


#33 CTRL

CTRL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 129 postów
  • CTRL

Napisano 18 October 2015 - 19:13

A jaki problem masz z prefiksem przed nickiem?

 

Tablista z tego co pamiętam jest w fazie ledwo działającej, nie piszę jej ze względu na różnice pomiędzy 1.7 i 1.8. Ale będzie.


logo_cut.png


#34 _Root_

_Root_

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 69 postów
  • _Root_

Napisano 26 October 2015 - 16:03

Jesteś polakiem. Wiem, że to lans robić coś w angolskim, ale czy nie mógłbyś im też utrudnić życia? Zawsze to polacy i inne narody spolszczają pluginy. A anglicy tylko je wgrywają i przerabiają małe drobnostki co zajmuje im minute.

Moja propozycja: Zrób serwer z komendami po polsku, a jeśli już tak celujesz na angielski to zrób w dwóch wydaniach, na cześć tego, że to polak wydał ten plugin. PS: Nazwę też zrób polską :D

Pozdrawiam! 



#35 Libter

Libter

    Legenda

  • Zbanowany
  • 3502 postów

Napisano 26 October 2015 - 16:07

Jesteś polakiem. Wiem, że to lans robić coś w angolskim, ale czy nie mógłbyś im też utrudnić życia? Zawsze to polacy i inne narody spolszczają pluginy. A anglicy tylko je wgrywają i przerabiają małe drobnostki co zajmuje im minute.

Moja propozycja: Zrób serwer z komendami po polsku, a jeśli już tak celujesz na angielski to zrób w dwóch wydaniach, na cześć tego, że to polak wydał ten plugin. PS: Nazwę też zrób polską :D

Bardzo zabawne...

Angielski jest drugim (pierwszy jest chiński) najczęściej używanym językiem na świecie. Jest to praktycznie język międzynarodowy.

Z tego powodu większość pluginów (niezależnie od narodowości twórcy) tworzona jest w języku angielskim.



#36 CTRL

CTRL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 129 postów
  • CTRL

Napisano 28 October 2015 - 00:35

Denerwuja mnie czlowieki ktore nie widzialy na oczy pluginu, weszly w temat, obejrzaly screena, i nie majac pojecia o tym ze polskie tlumaczenie jest dolaczone do oficjalnej wersji a polskie komendy sa w domyslnym configu wypisuja mi tutaj takie pierdoly.

 

@programmerpeter znowu przychodzi tlumaczyc dzieciom rozne rzeczy, daje okejke za checi! (y)

 

Sry za znaki diakrytyczne, angielska klawa na linuksie


logo_cut.png


#37 LordRossiol

LordRossiol

    betodron

  • Weteran
  • 1984 postów
  • LordRossiol

Napisano 28 October 2015 - 15:05

Mam pytanie, myślałeś o stworzeniu pluginu bardziej w stylu FunnyGuilds tj, bez kupowania terenu i innych możliwości które pomału wychodzą z użycia?

Nie mówię że to złe, plugin i sam system zajmowania terenu jest moim zdaniem świetny (jest nawet w biblotece craftserve) ale większość ''większych'' serwerów tego nie używa. 


KurmTAx.jpg


#38 CTRL

CTRL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 129 postów
  • CTRL

Napisano 28 October 2015 - 22:12

Gdybym miał pisać coś na kształt FunnyGuilds to bym pisał FunnyGuilds, prawda? Dziki odwalił kupę dobrej roboty, nic tylko rozwijać. Jest kilka pluginów tego typu, mój różni się tym, że większy nacisk kładzie na ekonomię ($), a nie na itemy, chociaż z biegiem czasu wprowadziłem płatność itemami za większość rzeczy. Zajmowanie terenu też nie jest do końca potrzebne, bo gimby z nonpremium w ogóle tego nie ogarniają, więc region tworzy się automatycznie, a gracz jak już trochę ogarnie plugin będzie wiedział jak go powiększyć.

 

Ciekawi mnie ta biblioteka craftserve, nie jest synchronizowana z bukkit.org? Na czym polega?


logo_cut.png


#39 Masaru

Masaru

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 01 November 2015 - 21:20

Świetny plugin, chyba zacznę z niego korzystać na własnym serwerze :)


bFoiy6D.png     2.png

 

 


#40 CTRL

CTRL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 129 postów
  • CTRL

Napisano 04 November 2015 - 09:55

Serdecznie do tego zachęcam! Największym plusem myślę jest wsparcie techniczne które zapewniam, nie mówiąc już o poprawkach w pół godziny po zgłoszeniu tylko dla Ciebie i featurach dostosowanych pod Twój serwer ^^


logo_cut.png