Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Największa budowla jaką wybudowałem na survivalu !

survival pod ziemią

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#41 Nudyl

Nudyl

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 142 postów
  • mrteddytorpedo

Napisano 16 October 2015 - 21:49

9/10 bardzo ładna budowla widać, że kilka godzin ci zeszło na tym. Ale mogłoby być więcej stone ;x


76561198062403702.png


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 koxmisiek

koxmisiek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 79 postów
  • KoxMisiaczek

Napisano 16 October 2015 - 22:01

Wygląda ładnie, szczególnie te drewno brzozowe, które lubię. Ciekawie się komponuje trawa i drzewa z deskami. No i jeszcze budowałeś na survivalu. Sam zbierałeś materiały? W ogóle to budowla 9/10.


Wiem że mam słabą sygnaturę, ale chociaż sobie na nią popatrz:

 

 

 

( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

 


#43 ST

ST

    Ocalały Kot

  • Użytkownik+
  • 870 postów

Napisano 18 October 2015 - 01:10

Budowla wygląda naprawdę ładnie i starannie. Mi by się chyba nie chciało budować czegoś tak dużego i to jeszcze na surwiwalu. Dlatego też jak dla mnie to 10/10, musiałeś się sporo napracować nad tym.



#44 cziki123

cziki123

    Szary człek

  • Użytkownik+
  • 37 postów
  • cziki123

Napisano 18 October 2015 - 09:43

Naprawę ogromny szacun , widać tu na jaką skalę jest budowla i to jeszcze na survivalu , jeszcze raz wielki szacun. 10/10 ;)


t1jcuzy.gif


#45 Regic

Regic

    Nowy

  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 18 October 2015 - 10:41

Włał. Że też się chciało ci coś takiego budować, ja bym wymiękł w 1, może 5% tego projektu. Ładna kompozycja, staranność i w ogóle najs. Stawiam 10/10 (do tego dochodzi plus za survival). Swoją drogą, nareszcie ktoś kto nie inspiruje się blołem czy innym mandziem. Chwali się!


Cześć! Oto moja piękna sygnatura. Press "spoiler" button to continue.

Dotacje (autor: ProgrammerPeter. Link do tematu o tu tu o tu gdzie patrzysz, no klikaj)

 


#46 Gablaw122

Gablaw122

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 179 postów

Napisano 26 November 2015 - 20:40

@refresh


Wygląda ładnie, szczególnie te drewno brzozowe, które lubię. Ciekawie się komponuje trawa i drzewa z deskami. No i jeszcze budowałeś na survivalu. Sam zbierałeś materiały? W ogóle to budowla 9/10.

Tak ,materiały zbierałem sam ,praca w 100% wykonana przeze mnie. 



#47 ktośtam876

ktośtam876

    Nowy

  • Użytkownik
  • 10 postów
  • _enderman999_

Napisano 28 November 2015 - 22:39

Niezła budowla 9.5/10 przydało by sie tylko troche więcej detali w części z cegieł



#48 SinoxYT

SinoxYT

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 169 postów
  • Sinox

Napisano 17 January 2016 - 12:41

Wybudowałeś to na survivalu.. Bardzo wielki szacunek takiego czegoś nie buduje się jeden dzień! Z tego względu, że z budowałeś to na survivalu to daje 9/10.. Dużo czasu poświęconego w wybudowanie takiej budowli + zbieranie przedmiotów troszkę czasu zajęło :)



#49 Gablaw122

Gablaw122

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 179 postów

Napisano 03 April 2016 - 11:15

@refresh



#50 Kryniowsky

Kryniowsky

    Bywalec

  • Zbanowany
  • 154 postów

Napisano 03 April 2016 - 12:17

Wszystko się kiepsko prezentuje. Domki, które można wybudować w niecałe 5 minut, ponadto reszta zabudowań, wraz z tymi poprzednimi nie zrobiły na mnie wrażenia, ale bardzo wielki plus, że wybudpwałeś to na survivalu. Nie obraź się, ale te budowle w tych czasach to są niczym z porównaniem do tych co obecnie są.

#51 LezioPL

LezioPL

    Nie oceniaj dyrta po teksturze

  • Użytkownik+
  • 134 postów

Napisano 03 April 2016 - 22:12

Ekhmm..... du*y nie urywa ale plus za budowanie na survivalu , więcej pracy niż na creative. Oceniam na 6.7/10


HLGpd1z.gif


#52 Żyleta

Żyleta

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 289 postów
  • Zyleta

Napisano 06 April 2016 - 08:22

Jak na survival to 8/10.

Uwagi:

- nie wzoruj się na budowlach innych

- zdjęcia wrzucaj bezpośrednio do tematu, a nie dawaj linki do stron ze zdjęciami



#53 Gablaw122

Gablaw122

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 179 postów

Napisano 06 April 2016 - 17:18

Jak na survival to 8/10.

Uwagi:

- nie wzoruj się na budowlach innych

- zdjęcia wrzucaj bezpośrednio do tematu, a nie dawaj linki do stron ze zdjęciami

Co do punktu 2. Niestety ale wtedy byłem jeszcze noobem na CraftPortal i nie wiedziałem jak to się robi.



#54 Gablaw122

Gablaw122

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 179 postów

Napisano 23 April 2016 - 17:38

@refresh



#55 Taboretto

Taboretto

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 92 postów
  • Taboretto

Napisano 03 May 2016 - 04:03

Sam lubię robić podziemne konstrukcje. Na survivalu mam system metra gdzie przeciętna stacja ma 30 x 30 x 15 wysokości i myślałem że moje stacje są wielkie ale ta budowla zrobiła na mnie wrażenie, Tylko ściany bym bardziej urozmaicił bo prawie wszystko w stone brickach :P 9/10


sgolj7.jpg

http://www.youtube.c...L?feature=guide - zapraszam na mój kana? na YT! Nagrywam Minecrafta i inne gierki :D


#56 Przemykomo

Przemykomo

    Fanatyk wędlin specyficznych

  • Użytkownik+
  • 359 postów
  • przemykomo

Napisano 06 May 2016 - 13:56

Naprawdę super !

120% zadowolenia  :D

Ja nawet na creative bym tego nie zbudował.



#57 Polkasa

Polkasa

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Polkasa

Napisano 24 May 2016 - 23:07

No nie powiem, jak na pierwszą budowlę to robi wrażenie  :skeleton:



#58 Donjuvane

Donjuvane

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 87 postów
  • Donjuvane

Napisano 25 May 2016 - 17:03

Naprawdę Wow. Dałbym 9/10, ale za dużo tu widzę RoxMB i w porównaniu z twoją budowlą a Rox' a widać mnóstwo podobieństw i trochę zmian a tak to 7,5/10


Użytkownik Donjuvane edytował ten post 25 May 2016 - 17:04


#59 xBeciax

xBeciax

    Nowy

  • Użytkownik
  • 38 postów
  • xBeciax

Napisano 31 May 2016 - 15:07

Wow, mi to by nawet na creative nie chciałoby budować, a co dopiero zbierać tych surowców.

Naprawdę fajne.


Nie chcę mi się.


#60 MrCubica

MrCubica

    Minecrafter

  • Użytkownik+
  • 751 postów

Napisano 31 May 2016 - 18:37

Popisałeś się, ogromna budowla jak na survival, może kształt i dekoracje w niektórych screenach są nie takie jak powinny być, ale praca i tak godna pochwały.


1hmwSZ8.gif

 

 

 

kknISD8.png

 

 

 

KACARE - 131  :diament: Chcę do sygnaturki. Dzięki i pozdrawiam

 

adrianCK - 25  :diament:Chcę do sygnatury  :P

 

FunnyCraft1998 - 15  :diament: Pozdrawia ekipa CreativeCast

 

krfcm - 11  :diament: -  For candy - opinia w prezentacji mypixel.pl  :)

 

KrychuPolska - 10  :diament: - 10 

 

Krzysiu2121 - 7 :diament: - daj mnie do dotacji

 

Rohen Tahir  -  6 :diament: - ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

HelloDoggo -  3   :diament: - Dodgo pozdrawia






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: survival, pod ziemią