Skocz do zawartości


Zdjęcie
* - - - - 1 głosy

Olbrzymi Labirynt na niebie

labirynt maze

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 NeverEndingMaze

NeverEndingMaze

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • NeverEndingMaze

Napisano 17 May 2015 - 20:17

Witam ! Mój project w końcu nabiera sporych rozmiarów. Spędzam naprawdę dużo czasu przy tej mapce i czasami mam już jej dosyć :D ale nie poddaję się i mam nadzieję, że ukończę labirynt. a o to kilka fotek. niestety mapa jest tak duża, że nie sposob ujac całej budowli 


Użytkownik tomangelo edytował ten post 18 May 2015 - 16:35
Dodano obrazki w spoiler


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Bigfoot

Bigfoot

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 18 May 2015 - 21:11

Duże to może i jest, ale czy to się nadaje do działu budowle? Raczej mapy. Ale jeśli już trafiło do tego działu, to pozwolę sobie na krytykę. Po pierwsze: czemu to jest z bloków surowcowych? To, że coś ciężko zdobyć na survivalu, nie znaczy, że to jest ładne! To tak, jak dzieci, które kupują skina w LoL-u, nie patrząc na to, czy im się rzeczywiście podoba, tylko na cenę, żeby pochwalić się zasobnością portfela. Brzydkie to jest niesamowicie, klocowate do tego. Powinieneś zrobić screeny wnętrza i nie chwalić się swoim pirackim Minecraftem.

Moja ocena: 4/10, bo jednak trochę wysiłku w to włożyłeś, gdyż pewnie nie używałeś World Edita. Jeśli używałeś - ocena spada do 3/10.



#3 barte77

barte77

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 111 postów
  • barte77

Napisano 19 May 2015 - 06:36

Nie, no spoko, ale... takie "suche" ładnie nie wyglądają. Twierdzę tak samo jak @up. Za wkład pracy 2/5

Buduję mapkę adv :P (może kiedyś ją dokończę...)


#4 gbzp

gbzp

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 46 postów

Napisano 19 May 2015 - 17:04

Nie rożumiem , czego się czepiaie . Zrobione z bloków surowcowych może i jest , ale mi się podoba . Nie kłuje w oczy , jak niektóre projekty . Zbudowane ładnie . 8/10

 


#5 barte77

barte77

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 111 postów
  • barte77

Napisano 19 May 2015 - 18:56

Jakieś mega ciekawe te "tunele" nie są. Jeśli miały by zastosowanie, wnetrze, czy cokolwiek byłoby to bardziej ciekawe, a tak to trochę suche.

Buduję mapkę adv :P (może kiedyś ją dokończę...)


#6 kankan

kankan

    Znawca

  • Zbanowany
  • 211 postów

Napisano 19 May 2015 - 19:05

Co za dużo to niezdrowo. 1/10


o.t.genasis-coco.jpg


#7 Kraftowy

Kraftowy

    Uczony

  • Użytkownik
  • 693 postów

Napisano 20 May 2015 - 10:15

no pracy w to wkładasz ale troche przesada xd



#8 Snowrip

Snowrip

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 597 postów

Napisano 20 May 2015 - 15:38

Włożyłeś w to zapewne dużo pracy, ale to jest klocowate po prostu ;p

3/10

(Za to, że włożyłeś w to sporo pracy)



#9 TheEshMC

TheEshMC

    Nowy

  • Użytkownik
  • 39 postów
  • Eshyan

Napisano 20 May 2015 - 16:46

Fajna duża mapa czego sie tu czepiać? 9/10



#10 Bigfoot

Bigfoot

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 20 May 2015 - 20:50

Fajna duża mapa czego sie tu czepiać? 9/10

Doboru bloków i klocowatości. Wielkość nie zawsze równa się jakości.



#11 NeverEndingMaze

NeverEndingMaze

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • NeverEndingMaze

Napisano 21 May 2015 - 13:15

hmmm jak by to ująć :D nie zwracam uwagi na wasze oceny :D Jak napisałem wyzej "nabiera sporych rozmiarów" to nie znaczy, że jest skńczony... w chwili obecnej to wszystko to jest tylko szkic i zarys tego co ma być :D wiec radze sie wstrzymac co nie którym z ocenami. planuje przeznaczyc na budowe tej mapy nieco ponad rok wiec jeszcze wszystko się zmieni diametralnie... a czemu użyłem takich a nie innych bloków ?  bo sa fajne kolorowe :D Zaznaczam, że jest to creativ mod na konsoli ps3 wiec każdy klocek musiałem stawiać sam bez żadnych edytorów, jeśli wgl takie sa na konsole heh.. jesli jestescie zainteresowani to mam kilka filmow na swoim kanale. oczywiscie jestem noobem w robieniu filmow wiec prosze o wyrozumiałość :) link do kanału ==> 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Doboru bloków i klocowatości. Wielkość nie zawsze równa się jakości.

jak bedzie skończone to poprosze Cie jeszcze raz o opinie, po za tym jaki był by minecraft gdy by nie był taki klockowaty, chyba o to w tej grze chodzi :)


Jakieś mega ciekawe te "tunele" nie są. Jeśli miały by zastosowanie, wnetrze, czy cokolwiek byłoby to bardziej ciekawe, a tak to trochę suche.

no wiec tak, zastosowanie to bedzie napewno, ale tak jak napisałem wyżej to tylko szkic tego co ma być. jak sama nazwa wskazuje na to bedzie to labirynt i zastosowanie tych tuneli bedzię najważniejsze. dekoracje jak wiadomo zawsze robi się na koniec wiec musiscie byc cierpliwi...



#12 Bigfoot

Bigfoot

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 21 May 2015 - 14:37

hmmm jak by to ująć :D nie zwracam uwagi na wasze oceny :D Jak napisałem wyzej "nabiera sporych rozmiarów" to nie znaczy, że jest skńczony... w chwili obecnej to wszystko to jest tylko szkic i zarys tego co ma być :D wiec radze sie wstrzymac co nie którym z ocenami. planuje przeznaczyc na budowe tej mapy nieco ponad rok wiec jeszcze wszystko się zmieni diametralnie... a czemu użyłem takich a nie innych bloków ?  bo sa fajne kolorowe :D Zaznaczam, że jest to creativ mod na konsoli ps3 wiec każdy klocek musiałem stawiać sam bez żadnych edytorów, jeśli wgl takie sa na konsole heh.. jesli jestescie zainteresowani to mam kilka filmow na swoim kanale. oczywiscie jestem noobem w robieniu filmow wiec prosze o wyrozumiałość :) link do kanału ==> 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


jak bedzie skończone to poprosze Cie jeszcze raz o opinie, po za tym jaki był by minecraft gdy by nie był taki klockowaty, chyba o to w tej grze chodzi :)


no wiec tak, zastosowanie to bedzie napewno, ale tak jak napisałem wyżej to tylko szkic tego co ma być. jak sama nazwa wskazuje na to bedzie to labirynt i zastosowanie tych tuneli bedzię najważniejsze. dekoracje jak wiadomo zawsze robi się na koniec wiec musiscie byc cierpliwi...

Mogłeś od razu napisać, że to tylko mała część projektu, tak uznaliśmy, że jest ukończony w jakichś 80-90%



#13 NeverEndingMaze

NeverEndingMaze

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • NeverEndingMaze

Napisano 21 May 2015 - 14:54

Mogłeś od razu napisać, że to tylko mała część projektu, tak uznaliśmy, że jest ukończony w jakichś 80-90%

ok. moj błąd. nie wiem ile to jest teraz procent. myśle ze 30 juz jest :D hehe. po za tym nie postarałem sie za bardzo ze screenami w tym temacie wiec za bardzo nie mozna zobaczyc wszystkiego. bede miał chwile to zrobie lepsze screeny i je udostepnie. pozdrawiam :)



#14 I'm Nikt.

I'm Nikt.

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 755 postów

Napisano 21 May 2015 - 21:50

Słaba jakość.
4/10 = 2/5
201011_drift-3d.gif