Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomóżmy polskim Youtuberom (nic związanego z hajsem)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#41 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 10 July 2015 - 11:53

Z tego co ostatnio znalazłem, to za cały hejt nie odpowiada wcale Gimper, tylko 1,5 tysięczna organizacja ,,armia anty-srajkraftowa".

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 Bigfoot

Bigfoot

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 10 July 2015 - 19:01

Z tego co ostatnio znalazłem, to za cały hejt nie odpowiada wcale Gimper, tylko 1,5 tysięczna organizacja ,,armia anty-srajkraftowa".

Ci idioci pożarli się niedawno z innymi debilami, znanymi jako OSPYT. I dobrze.



#43 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 10 July 2015 - 19:19

Ci idioci pożarli się niedawno z innymi debilami, znanymi jako OSPYT. I dobrze.



Z tego co znalazłem na YT wynika, że ich wojna z OSPYT skończyła się (lub przestała ich absorbować) pod koniec czerwca. Teraz nacierają całą armią na Verteza. Ktoś z ich ludzi zlokalizował już jego nowy kanał do MC.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#44 Bigfoot

Bigfoot

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 10 July 2015 - 21:17

Z tego co znalazłem na YT wynika, że ich wojna z OSPYT skończyła się (lub przestała ich absorbować) pod koniec czerwca. Teraz nacierają całą armią na Verteza. Ktoś z ich ludzi zlokalizował już jego nowy kanał do MC.

Ale wraca JJayJoker, nie zaprzeczał, że pojawi się na jego kanale Minecraft. Tak samo Eleven nagrał ostatnio majngówno i jakoś hejtu nie było (choć to może dlatego, że to mały youtuber).



#45 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 13 July 2015 - 10:05

No tak, ale wątpię, by po pokonaniu Verteza armia nie zaczęła ataku na JJayjokera. Wręcz wygląda na to, że przestali przejmować się Vertezem i już rozpoczęli atak na JJayjokera. Co do małych kanałów... Ostatnio jest wiele małych kanałów z minecraftem. Prawdopodobnie mniej znanych YouTuberów zdecydowali się zostawić sobie na koniec.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#46 Kroqus

Kroqus

    Nowy

  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 16 November 2015 - 18:08

Niestety kolego, powinieneś iść do lekarza, gdyż Blowek i Stuu zawładnął twoim mózgiem. Nie pomożemy żadnym śmieciowym youtuberom, którzy niszczą Polskich młodych obywateli!

Przecież to jest istny skandal, żeby dzieci pisały na kanale Blowa i Stuu - "ej ja cie koham podasz mi swuj numer telefonu bo hcem z tobom nagrywadż?!?!??111!?!".

 

 

Jestem stanowczo przeciwny twojej inwencji konstytucyjnej!



#47 Vermello

Vermello

    Władczyni Słoików

  • Użytkownik+
  • 592 postów

Napisano 16 November 2015 - 19:37

Ja ogólnie nie oglądam jutuba :/
Co do minecrafta... Fajnie się grało, były fajne osoby, teraz tego nie ma, ale na pewno powróci - chociaż jako gra retro. Na pewno będzie mogło się zgadać kilka osób, żeby wspólnie pograć.

"Ja też nie mam tego z przodu i jakoś robię sobie"

~Sherds o robieniu sobie selfie.


#48 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 16 November 2015 - 19:48

Dzieci, to najgorsza nieuleczalna choroba, która potrafi zgnoić każdą grę, jak ten miecz znajdzie się w twoim sercu, to możesz się ucieszyć, że przynajmniej do twojej gry, przywędrował najcięższy przeciwnik, potem z trudem wyciągasz wbity miecz, i krzyczysz, że gra zmartwychwstanie tak szybko, jak od tej chwili jeszcze żyjesz, jedna sekunda jako jedne rok, a człowiekowi po przebiciu serca zostaje pięć sekund, czyli tyle ile Minecraft mógł biegać, chodzić, kroczyć, czołgać się i oddychać ostatnim płucem.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#49 Gość_xgh69_*

Gość_xgh69_*
  • Gość

Napisano 16 November 2015 - 19:58

Osoby hejtujące minecrafta to najczęściej jeszcze dzieci dwu/trzynastoletnie. Mój brat chodzi do szkoły i jest w tym wieku, więc wiem co tam się dzieję. Teraz modne jest hejtowanie minecrafta, a tacy youtuberzy jak gimper chcą się na tym wybić. Nie ma na to rady, taka jest kolej rzeczy - Minecraft się wybił, jest sławny - więc się go hejtuję. Mam nadzieję, że każdy kto widzi hejty na jakikolwiek temat jawnie sprzeciwia sie temu i komentuję negatywnie bądź dając łapki w dół. Pozdrawiam.

#50 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 16 November 2015 - 20:09

Oczywiście, mój kolega jest wielkim fanatykiem stuuła, blofdżoba, rezima, multiMegaFi*tmultiwitaminy i innych świrów dawnej świetności minecrafta. Minecraft nie upadnie, proste, no i tak, kolega jest oczywiście cyganem, jest poj*bany jak reszta cyganów i jak ktoś powie srajkraft - rzuca się na tego kogoś i bije go telefonem. Cyganek pewnego razu odpala sobie na małym gunwie-ajpadzie WorldCrafta, czyli któraś tam z kolei podróba Minecrafta np. WorldCraft, SurvivalCraft itp..., więc idę i mówię, że gra w srajkrafta, a on ty debilu, dobże rze rezi cie nie widzi bo by će rozwalil! Potem chciał mi się rzucić na łeb, ale walnął swoim o róg betonowej ściany... biedaczek, musi się niestety powiesić :( Dla niego jest już za późno, taka ciota jak ten cygan nie może żyć i jak się sprawdza - cygan - debil.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#51 TheLoczekThe

TheLoczekThe

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 627 postów
  • Exet3r
  • Exet3r

Napisano 16 November 2015 - 20:24

Ja pierdziele, kolejny dzieciak, co nie rozumie, że im się może znudziło? Kto  chce grać tylko i wyłącznie i ciągle w tego minecrafta?


  • Kroqus lubi to

76561198265305542.png


#52 Kroqus

Kroqus

    Nowy

  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 16 November 2015 - 21:40

Mimo, że "większość" hejterów minecrafta to dzieci, to i tak znają lepiej ortografię, interpunkcję oraz gramatykę od dzieci minecrafta.

Niedługo i tak im się znudzi hejtowanie mc. Ja osobiście hejtuję tylko składnię zdań społeczeństwa tej gry.



#53 Kroqus

Kroqus

    Nowy

  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 19 November 2015 - 16:50

Zacytuję tutaj post pana Modiego.

Przyszedłem tylko powiedzieć, że wszyscy mówicie źle.

Na scenie youtube nie ma dram ani kłótni. (Jak ktoś jakąś znajdzie to niech wymieni.)
Nie tylko Minecraft jednoczy ludzi.
Dobrze, że Minecraft się powoli kończy.
Jest dużo ekip youtuberów którzy grają razem np. Rock z Grabą i innymi. Gimper z Izakiem i innymi. Tivolt z Hantą i innymi.
Youtuberzy głównie nagrywają by zarobić, ponieważ czemu nie. Każdy ma pragnienie by być obrzydliwie bogatym...oprócz tych którzy już są obrzydliwie bogaci.
Rezi, blow, Stuu, Isamu itd. są szkodliwi dla dzieci, chociażby dlatego, że przeklinają i przez nich młodzież stała się bardziej wulgarna. Dlatego też powinni zniknąć z youtuba. (Gimpera ogląda mniej ludzi niż Reziego i Isamu np. więc jego nie wymieniam...ale on też nie jest święty, przynajmniej ratuje się tym, że on faktycznie jest nawet inteligentny, no ale widownia mu się kijowa trafiła.)
Gimper nie prowadzi kampanii Minecraftowej.
Gimper wybił się na vlogach.
Herobrine666 nic nie wie o youtuberach ale i tak pisze gó**o-tematy. (Aż mnie zmusiliście do słowotwórstwa)
Minecraft jest już nudny.

Isamu to dres
Nitro to dres
Gimper ujdzie
Izak jest spoko
Tivolt ujdzie (przynajmniej jego doroślejsza widownia ogląda paradoksalnie)
Klocuch jest jedynym prawdziwym youtuberem, nikt się u niego nie kłóci, kilka osób na dziesięć tysięcy hejtuje ale on i tak ma ich gdzieś, nie przeklina, nie wrzuca odcinków dla pieniędzy czy statystyk.

Minecraft się kończy.
CS:GO się skończy.
Nie będzie niczego.

Szkoda, iż ludzie nadal wierzą w to, że Blow, Stuu, Multi, Enzzi nagrywają z pasji...
Nic nie wiedzą o nich, a i tak zakładają idiotyczne tematy, bo myślą, że "hejterzy" ich do tego zmusili - przysłowiowe facepalm.
Czy szanowny Pan. Herobrine666 wie chociaż o dramie ze Stuu na facebooku? A to, że Blow przed milionem subskrypcji nagrywał tylko minecrafta, a gdy już zdobył tą ilość widzów, to skończył nagrywać minecrafta?
Czy Wy ludzie wiecie, że Stuu zarabia miesięcznie ponad 9 tyś dolarów? A, nie, bo jesteście tacy naiwni, że wierzycie, że on nagrywa z pasji - źródło filmu: kanał Stuu PLUS - film pt. "Jak zarabiać na youtube?"
On nawet nie dział dowodód na to, że zarabia niby mało na YouTube.
Przechodząc do Multiego... - gościu mnie doprowadza do szału. Tworzy remixy z przekleństwami, a potem dzieci się od niego tego uczą, masakra...
Hmm... Enzzi - nagrał ostatnio CS:GO dla wyświetleń, bo minecraft już stał się mniej popularny - także się to tyczy Multiego oraz Stuu.
Do reZiego nic nie mam. Może nagrywa jakieś filmy na poziomie +6 klasy podstawówki, ale przynajmniej da się go oglądać, a nie tak jak vlogi Stuu.

#54 TheLoczekThe

TheLoczekThe

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 627 postów
  • Exet3r
  • Exet3r

Napisano 19 November 2015 - 16:57

@up cała prawda, ale sam bys tak robil jak bys tyle zarabiał. Blow kupil nowe mieszkanie za hajsy z youtube

76561198265305542.png


#55 Gość_xgh69_*

Gość_xgh69_*
  • Gość

Napisano 19 November 2015 - 16:57

Jeśli ktoś myśli, że tacy Youtuberzy jak Multi, Blow itd. nagrywają coś z pasji to jest po prostu naiwny. To po prostu jest ich praca, co nie oznacza że mamy nie oglądać takich filmików. Ja osobiście wole pograć niż oglądać filmiki. Na youtuberach spoczywa wielka odpowiedzialność, bo to oni uczą młode pokolenia. Niestety jak na razie dają bardzo słaby przykład. Sporadycznie niektóre dzieciaki które oglądają na okrągło danego youtubera - może rozwinąć się nawet uzależnienie od internetu. Filmiki należy oglądać świadomym po co oni to robią - czyli dla pieniędzy, po prostu.


  • Kroqus lubi to

#56 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 19 November 2015 - 21:00

To, że blowjob, reźi i inne stuuły nagrywały minecraft dla hajsu jest raczej oczywiste. To, że śmiećtuberzy przyciągają dzieci minecrafta jak gónwo muchy też wiadomo. Minecraft wcale sie nie kończy, nadal jest wiele osób które nagrywają mc i robią to dobrze, np. Żuk Chaosu którego bombardują fanowskimi mapami, Venomlazarus, taki gość od modów, MrKisiel czyli w ogóle najbardziej epicki kanał na całym yt (wykrywacz sarkazmu zalecany)  i wielu innych. Większość gimbów piszących komentarze ,,rzal oemgje majkraft gufno" jako argumenty podają linki do filmów typu ,,pytanie do skkf" (swoją drogą pojawiają sie podobne filmy adresowane do stooła i reźego). Ktoś wyżej poruszył temat mandzia, że niby kiedyś był przydupasem blowa, teraz gimpera etc. Mandzio to człowiek-guma, nie ma własnego stylu więc naśladuje ludzi z którymi aktualnie ma kontakt. Kiedyś był miły jak blowjob żeby nie odstraszać swoich widzów z podstawówki, teraz używa tekstów gimpera i elevena. Swoją drogą, dlaczego mieszacie do tego shitstorumu gimpera i jego grupe? Gimper sam nagrywał kiedyś minecraft, a hajsownicy są bardziej zajęci robieniem memów z chlebem niż hejtowaniem czegokolwiek, już prędziej isamu/nitro i ich armia z podstawówki.

 

Co ciekawe, na zagranicznym youtube jest spokój. Przypadek? Nie sądze.


  • Kroqus lubi to


#57 Kroqus

Kroqus

    Nowy

  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 19 November 2015 - 21:11

To, że blowjob, reźi i inne stuuły nagrywały minecraft dla hajsu jest raczej oczywiste. To, że śmiećtuberzy przyciągają dzieci minecrafta jak gónwo muchy też wiadomo. Minecraft wcale sie nie kończy, nadal jest wiele osób które nagrywają mc i robią to dobrze, np. Żuk Chaosu którego bombardują fanowskimi mapami, Venomlazarus, taki gość od modów, MrKisiel czyli w ogóle najbardziej epicki kanał na całym yt (wykrywacz sarkazmu zalecany)  i wielu innych. Większość gimbów piszących komentarze ,,rzal oemgje majkraft gufno" jako argumenty podają linki do filmów typu ,,pytanie do skkf" (swoją drogą pojawiają sie podobne filmy adresowane do stooła i reźego). Ktoś wyżej poruszył temat mandzia, że niby kiedyś był przydupasem blowa, teraz gimpera etc. Mandzio to człowiek-guma, nie ma własnego stylu więc naśladuje ludzi z którymi aktualnie ma kontakt. Kiedyś był miły jak blowjob żeby nie odstraszać swoich widzów z podstawówki, teraz używa tekstów gimpera i elevena. Swoją drogą, dlaczego mieszacie do tego shitstorumu gimpera i jego grupe? Gimper sam nagrywał kiedyś minecraft, a hajsownicy są bardziej zajęci robieniem memów z chlebem niż hejtowaniem czegokolwiek, już prędziej isamu/nitro i ich armia z podstawówki.

 

Co ciekawe, na zagranicznym youtube jest spokój. Przypadek? Nie sądze.

Tyle powiem - lepsze społeczeństwo w grach FPS jest Polskie.

Natomiast w grach typu minecraft lepsze społeczeństwo jest zagraniczne :)



#58 8-bit

8-bit

    Ten od Gothica

  • Użytkownik+
  • 317 postów
  • polski8bit

Napisano 20 November 2015 - 22:05

No dobra, w końcu i ja się wypowiem.

Przede wszystkim, era "dobrego Minecrafta" minęła tuż po odejściu JJayJokera. Od kiedy zabrakło "boga", który nagrywał naprawdę fajnie, z pomysłem, z pasji i, co najważniejsze, normalnie, zaczął się ogólnie pojęty rozpiździel. Co prawda zaczęło się niewinnie, jakieś reZiGamingi zaczęły nagrywać "Minecrafty na Modach", to jakieś minecraftblowy, tam Mandzia się doczepiły. No i potem był skkf.
Kiedy powstały "Kwadratowe Masakry", czyli szeroko pojęte serwery dla "elit", zaczął się proces skażenia. Wszyscy nowi Minecrafterzy uświadomili sobie, jaką kopalnią hajsu jest Minecraft. Tak zwany koniec pasji, początek zarabiania.
W trakcie skkf zszedł gdzieś na tyły, popiskując tylko kolejnymi "Masakrami". Tak naprawdę wszystkie reZiki, blowjobki, i z d*py wzięte MultiGamePlejGeje opanowały na dobre Minecrafta. Armie się tworzyły, Minecraft się rozkładał, a potęga Gimperów, Izaków czy innych Isamów (których BTW nigdy nie oglądałem i nigdy o nich nie słyszałem) rosła.
W tym momencie dochodzimy do czasów obecnych, kiedy to CSGO jest główną machiną napędową gimbów i hejterów. Tak naprawdę nie da się tego powstrzymać i jeśli nie podoba nam się sytuacja, szukamy mało znanych kanałów i popularyzujmy je. A jeszcze lepiej jest dać coś od siebie i nagrać samemu, z pasji.
  • TheLoczekThe lubi to

g5Lab.gifZsmTS.gifVETXY.gifc3Kii.gifzAkLl.gif

 

 hUCPQ.gif
Jak chcesz to klikaj smoki, nie to nie. ¯\_(ツ)_/¯

ouruGVt.jpg
Jestem pixelludem.

 
 

#59 Kroqus

Kroqus

    Nowy

  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 21 November 2015 - 09:17

JJayJoker był jednym z najlepszych YouTuberów na polskim youtube, który nagrywał z pasji, co widać po tym, że na jego kanale większość filmów jest z starych i mało znanych gier.
Minecraft jako pierwszy pojawił się na jego kanale, i 10 miesięcy później
kwadratowa gierka była na kanale Blowa - od 2011 do 2013 roku trwała jego pasja, aż do czasu, gdy uświadomił sobie, że ma potężną armię fanatyków, która jara się jego produkcją - czyli nabijała mu wyświetlenia = hajs.

Jest mało króli YouTube - w tym SargeThePlayer, TivoltGames, JJayJoker, Brutal, Poszukiwacz.
Lecz cóż? Śmieciowych twórców filmowych jest jeszcze więcej, niż Wam się zdaje.
Mówię tu jeszcze o tych sztucznych Karolkach, Naruciakach, Kiślach, Vertezach itp.

Zakładanie podobnych tematów jest bezsensowne. Mimo, że użytkownik "Bigfoot" się rozpisał na temat sztucznych YouTuberów w innym wątku, to i tak idioci będą dalej takie tematy zakładać...

#60 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 21 November 2015 - 10:12

Mój wywód o blowie i innych stołach napisałem żeby trafić do ich fanów. Nie oglądałem żadnego filmiki w którym blow występował, pingwin packa po kilku odcinkach oglądać przestałem, bo stuł zachowuje się jak ostatni dębil i to co inni robią w 3 odcinki on robi 20. :∆
Armia istniała, potem została rozwiązana i się odrodziła pod nowym przywództwem, potem upadła, a potem znowu się odrodziła nie mając już nic do roboty poza łapkowaniem w dół wszelkich filmów powstańczych (dla AAS oczywiście).

Edit: ja z dalej nagrywających MC polskich YT-berów oglądam tylko Checbfr, Znaqmvn i czasami Iregrmn. Czekam jeszcze na powrót EbkZO.
Btw. Dziwne słowa są zaszyfrowane w celu nie podsuwania nowych celów armiarzom i ospyciarzom, których sporo się na CraftPortal kręci.

Użytkownik Rohen123 edytował ten post 21 November 2015 - 10:18


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"