Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomóżmy polskim Youtuberom (nic związanego z hajsem)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#1 Herobrine666

Herobrine666

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 29 April 2015 - 09:49

#MINECRAFTWRACA

 

Ludzie! Zwracam się do was gdyż Youtube nas potrzebuje!

Nie będę pisał poetyckiej motywacji tego postu, bo nie chcę przynudzać. Zamiast tego wrzucę kilka filmików, które wyrażą to lepiej niż ja:






Tych filmów są miliony i każdy warto obejrzeć by przypomnieć sobie, że kiedyś Minecraft był tym, co jednoczyło youtuberów (Blow i Mandzio, Cichywuj i PSPMagister, Multi i Rezi itd.) Dziś każdy nagrywa solo, a jedyne, co mi pozostało to oglądać jak Mandzio wyjaśnia teorię FNAF'a (jak już FNAF przejmie Youtube, zaczną go hejtować tylko dlatego, że będzie sławny). Nie wierzę, że Minecraft nagle znudził się całemu światu. Nagle po 2000 łapek w dół u każdego, kto ledwo wrzuci coś z Minecrafta!? Niemożliwe. To nie łapki w dół wyrażające znudzenie Minecraftem tylko działania widzów Gimpera i JP Armii. Może nie powinienem mówić nazw własnych wprost, ale po co mam się kryć, skoro sami mówią wprost, co robią. Sami zresztą zobaczcie:


Nawet Pingwin to zauważył, więc moja teoria jest w pełni prawdziwa.

Co więc sugeruję? Nie pozwólmy by kilku gimbów decydowało co nasi ukochani autorzy wrzucają do sieci! Czemu Minecraftblow nie nagrywa Minecrafta? Przez komentarze "Sjajkraft" "Majnkraft to gunwo" "Zamknąć mordy dzieci Majsrafta". Te komentarze to dzieło ludzi, którzy nawet nie oglądali kanałów, na których je wrzucają. Czemu nagle wszyscy Minecrafterzy przestają nagrywać? Bo nagle ktoś myśli "nie nagrywam Minecrafta bo go nie lubię, a inni zbierają tysiące łapek za tą grę, więc stworzę ruch, który będzie pisał chamskie komentarze i dawał łapki w dół. Fani Minecrafta powinni zacząć oglądać co innego, a ja wykorzystam okazję by się wybić". Czemu jacyś komuniści mają decydować o tym, co będziemy oglądać!? Więc zwracam się do was, Youtuberzy, którzy poddaliście się ludzkiej głupocie- Odejmijcie od negatywnych ocen 2000 łapek w dół, odejmijcie od komentarzy wszystkie mówiące o "Srajkrafcie", "gównie" czy "dzieciach majnkrafta" a wtedy przejrzycie na oczy i zrozumiecie, że co najwyżej 100 na kilkadziesiąt tysięcy waszych widzów nie chce u was oglądać Minecrafta. Cała reszta czeka na kolejne odcinki. Oczywiście jeżeli znów zaczniecie nagrywanie, powstaną masowe hejty i dislajkowanie, ale pamiętajcie, że to jest wojna. Zamiast się wycofywać zwróćcie się do wiernych wam widzów. Na spam hejtów odpowiemy setkami... nie. TYSIĄCAMI łapek w górę i pozytywnymi, podnoszącymi na duchu komentarzami.

A wy, widzowie, piszcie w komentarzach pod filmami swoich idoli, co myślicie. Łapkujcie w górę komentarze proszące o powrót Minecrafta na pohybel chamstwu.

Nie pozwólcie, by coś takiego:


było tolerowane. Minecraftblow, czy też teraz Blowek jest tu poszkodowany tak samo jak wszyscy bohaterowie Creatures Craft, KM czy innych teamów.

 

Razem możemy sprawić by można było prowadzić kanał bez podlizywania się Gimperowi i jego ekipie. (a tak btw. czy Mandzio naprawdę go lubi, czy gra z nim by wyrzec się Minecraftowej przeszłości bo miał dość hejtów? Co to za czasy, że człowiek wstydzi się tego, co nagrywa!?)

Nim jednak podejmiecie jakiekolwiek kroki lub zhejtujecie mnie i moje słowa, wiedzcie, że moim celem nie jest tworzenie armii antyfanów Gimperw i innych jego znajomych. Nie chcę wzbudzać złości czy motywować was do złego. Tu chodzi o wolność słowa i godność ludzką. Póki co sprawa jest mała (w końcu Minecraft to tylko jedna gra), ale nie lekceważcie problemu. To może stać się z każdą grą, którą kochamy, a której nienawidzi Gimper (oczywiście to nie jedyny winny). Przecież nie może być tak  by czyjś kaprys  decydował o poczynaniach tych wszystkich ludzi, którzy kiedyś śmiali się i grali wspólnie, a teraz pracują solo tylko po to by wrzucać randomowe filmiki, z których i tak obrjrzymy tylko co dziesiąty. Nie chce mi się wierzyć, że w ciągu kilku miesięcy cały Youtube rzucił to, co czyniło go pięknym.

Słowo przekazane. Teraz zobaczymy, kto weźmie je na poważnie, a kto nazwie mnie klasycznie "dzieckiem majnkrafta" i wyśmieje. 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Gość_Bobek Robal_*

Gość_Bobek Robal_*
  • Gość

Napisano 29 April 2015 - 10:06

Tak, to co piszesz to niby jest prawda, ale zauważ też ogólną tendencję spadkową oglądalności nagrań z minecrafta. Minecraft teraz to nie to samo, co Minecraft 2-3 lata temu. Kiedyś były na topie serwery Survival+frakcje, a teraz tylko wszędzie ten hardcore (strasznie sprzedajny tryb IMHO) i minigry. No, czasem może jakieś PVP. Ale gdzie się podziały inne tryby? Tak samo teraz to co nagrywają to nie to co kiedys. Kiedyś były nagrywane gry solo, czasem w kilka osób, bez udziwnień. A teraz na pierwszy plan idą minigry, minigry i minigry. Po tylu latach to się po prostu nudzi, tak jak wszystko.

Mi anecraft a Minecraft Minecraft


#3 NoFFuB

NoFFuB

    S A D B O Y S 2 0 0 1

  • Użytkownik+
  • 555 postów
  • NoFFuB

Napisano 29 April 2015 - 10:22

Ten temat rezi mnie w oczy hehe

a tak serio, to minkraft się skończył.. Chociarz fajnie by było zobaczyć takie magistra czy buraczka na jakiejś nowej masakrze :P
 


  • Payper Duck lubi to

giphy.gif
 


#4 Herobrine666

Herobrine666

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 29 April 2015 - 10:25

SKKF nie wypuścił obiecanego nowego sezonu masakry, a to po części ona jednoczyła Youtube. W dodatku w najważniejszym momencie, bo Minecraft zaczął tracić sławę gdy pojawiały się pierwsze zalążki imperium Gimpera. Ludzie nie wiedzieli wtedy, skąd nagłe fale hejtów i pomyśleli, że minecraft się przejadł, przez co przestali nagrywać odbierając chęć gry tym, którzy ostali. Po upadku Starsów Pingwina, nagle Gimperowa Hydra wyskoczyła i wybiła się na tym, że zaczął coś robić podczas gdy inni Youtuberzy grali samotnie. Wybił się na upadku innych, a teraz prowadzi jawną kampanię przeciwko Minecraftowi. Creatures Craft mogłoby spokojnie się odrodzić. Mówię o nich, bo na nową KM straciłem już nadzieję... 

Oczywiście nie winię SKKF'a. Minecraft wciąż jest broniony przez Sheo. Boję się tylko, że pisząc to, skieruję hejty na niego. W końcu ktoś z JP armii może zobaczyć ten wątek, a wtedy odkryją kanały będące ostoją wolnego gamingu... I to w imię czego? Popularyzacji CS'a, którego nagrywa prawie każdy?


Użytkownik Herobrine666 edytował ten post 29 April 2015 - 10:28

  • lubi to

#5 Xajazeht

Xajazeht

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Kazar

Napisano 29 April 2015 - 10:33

Popularność Minecrafta coraz bardziej spada, o czym większość osób marzyła, gdy gra była najbardziej eksploatowaną grą roku. Jedynym sensownym wytłumaczeniem jest jedno: pieniądze. Serwery podpasowują się do dzisiejszych standardów, by dalej zarabiać, a Youtuberzy nie chce już kombinować, tylko wolą sami wziąć sprawy w swoje ręce. Te wszystkie minigry też są wymogiem dzisiejszej branży gier, ponieważ ciągłe utrzymywanie tego samego w rozgrywce Minecraft spowodowało by gigantyczny spadek popularności. Myślisz że ten sam minecraft co 2-3 lata temu dzisiaj nadal byłby taki dobry ? Niestety nie sądze. Z czasem hejty się uspokoją, bo to ich po prostu znudzi.


tumblr_m8rvlaDsuT1r3qwdqo1_500.gif


#6 Herobrine666

Herobrine666

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 29 April 2015 - 10:54

Jestem już pełnoletni i dokładnie sprawdziłem realia. Tą grę da się uratować, ale ten wątek ma na celu coś więcej. Uważam, że to po prostu niewłaściwe, że od kaprysu jednego typa, który chce się wybić mogą zależeć losy kilkudziesięciu osób. Minecraftblow, Mandzio, Multigameplayguy, Polski Pingwin, Cichy Wuj, PSP Magister, BartekzBartek, Delti, Nilux, Trekkta, Skkf, Sheo, Aspyr, LordaPS, Seba, Rezi, Sid, Jaś, Burak, Iroll, RoxMB, AngularPlay, Krzema, Karolek, PabelStudio, Sitroxa, Mr C, Pathcraft, Niedźwiedź, Smav... dużo by tu wymieniać... Oni są poszkodowani. Może co trzeci z nich nie poświęcał się zbytnio Minecraftowi, ale nie zasłużył na tysiące łapek w dół. Jak tu nagrywać z radością grę, gdy specjalnie dla swoich widzów wrzucasz film, potem patrzysz w komentarze, a tam: "UUU Majnkraft to gó**o, zasrane dziecko srajkrafta!". Takich postów są tysiące. Każdy taki koment ma po około dwa-trzy lajki (akurat pod multikonto).Czy coś takiego nie powinno być karane banem? Powinno, ale komu chciałoby się banować półtora tysiąca osób? Zresztą nic by to nie dało bo założą nowe konta. Po co to robią? Po jaką cholerę wchodzić na kanał osoby, której nigdy nie oglądałeś i wyzywać ją od ch***w? Tylko dlatego, bo gra w grę, którą twój ulubiony Youtuber kazał ci hejcić? Uważam, że widzowie powinni wspierać duchowo swoich idoli. Powinniśmy pokazać naszym ulubieńcom, że tak na prawdę te łapki to efekt spisku, a my nadal ich lubimy i wspieramy. Nie zostawiajmy ich z problemem samych. Przynajmniej uświadommy im, co jest prawdziwym powodem tej fali nienawiści.


  • Xnut lubi to

#7 Xajazeht

Xajazeht

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Kazar

Napisano 29 April 2015 - 10:58

Ja nadal uważam, że najlepszym rozwiązaniem jest tylko cierpliwość. Uważam że hejtowanie hejtujących tylko pogarsza tą sytuację, bo jedyne co robimy to dorzucamy świniom jedzenie do koryta, zamiast zamknąć dzwi od stodoły.


tumblr_m8rvlaDsuT1r3qwdqo1_500.gif


#8 Gość_Bobek Robal_*

Gość_Bobek Robal_*
  • Gość

Napisano 29 April 2015 - 11:04

Scena youtube w polsce to ciągłe dramy i walki youtuberòw. Wiele osób nagle wybija się, gdy w odpowiednim momencie obrażą jakiegoś youtubera z drugiej strony barykady.

A na angielskiej scenie takie rzeczy praktycznie się nie zdarzają..
  • AnusiaPL, Serpico i kryxkan lubią to

#9 Herobrine666

Herobrine666

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 29 April 2015 - 11:06

Nie namawiam do hejtowania hejtujących. Chodzi mi o napisanie czegoś w stylu "Blow, nie przejmuj się łamkami w dół. Nagrywaj na co masz ochotę, widzowie będą zadowoleni" albo "To czy nagrywasz Minecrafta, Mandziu to twoja kwestia, ale nie zwracaj uwagi na komentarze. Jest wielu ludzi, którzy chcieliby powrotu, ale zanim odmówisz nagrywania zastanów się, czy robisz to bo chcesz, czy powodem są naciski hejterów". Widzisz? Nie hejtuję, a taki komentarz pośród "k*rw" i "s*****synów" zawsze będzie czymś miłym. 

Zresztą widać, jak rozpadły się międzyludzkie relacje: mój ulubiony duet (Blow i Mandzio) nie nagrali wspólnie nic od tak dawna, że prawie zapomniałem o ich wspólnych akcjach. Przecież nie ma między nimi jakiejś dramy, nie?


Użytkownik Herobrine666 edytował ten post 29 April 2015 - 11:15


#10 Gość_Bobek Robal_*

Gość_Bobek Robal_*
  • Gość

Napisano 29 April 2015 - 11:14

I tak hejterów będzie więcej. Do tego spora część tych youtuberów z serii "kiedyś Minecraft, teraz CSGO" tak naprawde nagrywa to co ma większą oglądalność, bo są z tego większe pieniądze. Smutne, ale prawdziwe.
  • Serpico lubi to

#11 Herobrine666

Herobrine666

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 29 April 2015 - 11:38

Hajs mają z tego, co wolą widzowie, a CS przeje się szybciej, bo w zasadzie nie licząc przebiegu rozgrywki odcinki niewiele się różnią. Jak na strzelankę jest strasznie monotonny. Choć to może być tylko moje zdanie, bo nie lubiłem nigdy w to grać (a grałem żeby nie było, że wypowiadam się o grze, której nie znam).



#12 Gość_Bobek Robal_*

Gość_Bobek Robal_*
  • Gość

Napisano 29 April 2015 - 11:42

Jak narazie jest pieniądz - jest dobrze ;]

#13 Bigfoot

Bigfoot

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 29 April 2015 - 12:03

I tak Minecraft u Blowa czy innych tego typu "gwiazd" był papką dla dzieci. Najlepiej w Minecrafcie wychodziły zawsze machinimy i serie fabularne, a to dlatego, że da się w nim zrobić niemalże wszystko, dzięki prostocie.
 


  • Evoken, Serpico i Kroqus lubią to

#14 AlanOGL

AlanOGL

    Алан akbar!

  • Użytkownik+
  • 1087 postów
  • Analek#0297
  • AlanOGLL

Napisano 29 April 2015 - 12:07

Ja osobiście jak widze takiego jasia, blowa czy mandzia chce mi się wymiotować.. moim zdaniem to są tak fałszywe osoby, że głowa boli.
CZEKAM NA HEJTY



#15 Xajazeht

Xajazeht

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Kazar

Napisano 29 April 2015 - 12:08

I tak Minecraft u Blowa czy innych tego typu "gwiazd" był papką dla dzieci. Najlepiej w Minecrafcie wychodziły zawsze machinimy i serie fabularne, a to dlatego, że da się w nim zrobić niemalże wszystko, dzięki prostocie.
 

Co do machinimy się zgodzę, bo to się stało popularniejsze niż machinimy z Gothica.


tumblr_m8rvlaDsuT1r3qwdqo1_500.gif


#16 Modi

Modi

    How do you like me now?

  • Użytkownik+
  • 2144 postów

Napisano 01 May 2015 - 20:11

Przyszedłem tylko powiedzieć, że wszyscy mówicie źle.

 

Na scenie youtube nie ma dram ani kłótni. (Jak ktoś jakąś znajdzie to niech wymieni.)

Nie tylko Minecraft jednoczy ludzi.

Dobrze, że Minecraft się powoli kończy.

Jest dużo ekip youtuberów którzy grają razem np. Rock z Grabą i innymi. Gimper z Izakiem i innymi. Tivolt z Hantą i innymi.

Youtuberzy głównie nagrywają by zarobić, ponieważ czemu nie. Każdy ma pragnienie by być obrzydliwie bogatym...oprócz tych którzy już są obrzydliwie bogaci.

Rezi, blow, Stuu, Isamu itd. są szkodliwi dla dzieci, chociażby dlatego, że przeklinają i przez nich młodzież stała się bardziej wulgarna. Dlatego też powinni zniknąć z youtuba. (Gimpera ogląda mniej ludzi niż Reziego i Isamu np. więc jego nie wymieniam...ale on też nie jest święty, przynajmniej ratuje się tym, że on faktycznie jest nawet inteligentny, no ale widownia mu się kijowa trafiła.)

Gimper nie prowadzi kampanii Minecraftowej.

Gimper wybił się na vlogach.

Herobrine666 nic nie wie o youtuberach ale i tak pisze gó**o-tematy. (Aż mnie zmusiliście do słowotwórstwa)

Minecraft jest już nudny.

 

Isamu to dres

Nitro to dres

Gimper ujdzie

Izak jest spoko

Tivolt ujdzie (przynajmniej jego doroślejsza widownia ogląda paradoksalnie)

Klocuch jest jedynym prawdziwym youtuberem, nikt się u niego nie kłóci, kilka osób na dziesięć tysięcy hejtuje ale on i tak ma ich gdzieś, nie przeklina, nie wrzuca odcinków dla pieniędzy czy statystyk.

 

Minecraft się kończy.

CS:GO się skończy.

Nie będzie niczego.


Użytkownik Modi edytował ten post 01 May 2015 - 20:16

MODI RULZ!!!! ok


#17 Kluczyk

Kluczyk

    Naprawdę wredny człowiek

  • Użytkownik+
  • 756 postów

Napisano 01 May 2015 - 20:24

>tfw ludzie nadal uważają, że blow/rezi/stuu nagrywają minecrafta z pasji 

 

topkek


  • Serpico i Kroqus lubią to

༼ʕっ•ᴥ•ʔっ(_̅_̅_̅__̅_̅_̲̅F̲̲̅̅I̲̲̅̅S̲̲̅̅S̲̲̅̅U̲̲̅̅R̲̲̅̅E̲̲̅̅_̅_̅_̅_̅_̅_() 


#18 Xnut

Xnut

    Nowy

  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 01 May 2015 - 22:28

>tfw ludzie nadal uważają, że ktokolwiek nagrywa minecrafta z pasją


"Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci sk******e umierali za swoją."

 

"Po prostu jedź tą drogą dopóki cię nie rozpieprzą."- instrukcje dla oddziału rozpoznania

 

"Moi żołnierze mogą zjeść swoje paski, ale moje czołgi potrzebują paliwa."

 

"Fortyfikacje są pomnikiem ludzkiej głupoty. Wszystko co zostało zbudowane przez człowieka może zostać przez niego zniszczone."

 

- George Patton...


#19 MistyMetropolis

MistyMetropolis

    BURY ME IN MEMES

  • Użytkownik+
  • 108 postów
  • MistyMetropolis

Napisano 01 May 2015 - 22:54

Według mnie Minecraft na polskim Youtube nigdy się nie zaczął. Oglądałem większą część znanych youtuberów (w latach 2010-11) i widziałem w jakim kierunku się to rozwijało. Wszyscy ambitniejsi ludzie, którzy mieli widownię i zacięcie do dzielenia się Minecraftem po prostu uciekli widząc tworzący się klubik patologii i beznadziejności. Wygląd dzisiejszej sceny dobrze pokazuje naszą mentalność - idź za wszystkimi i się nie wychylaj. Przez skkfów, blowków i innych przygłupów Minecraft jest postrzegany jako maszynka do zarabiania na małych gnojkach, a nie jako genialna produkcja indie pozwalająca popisać się najbardziej kreatywnym ludziom. Właśnie dlatego nikt popularny nie miał odwagi ani ochoty się nim zająć. Pozostaje nam tylko oglądanie kosmicznie pomysłowych i ciekawych filmów anglojęzycznych. Może kiedyś, kiedy dzieci Minecrafta dorosną, a gra stanie się niszowa uda się zbudować jakiś fajny fanbase. A co do Gimpera i Isamu - według mnie to wszystko jedna cholera i pisanie, że przez nich Minecraft jest szkalowany jest głupotą. Największą winę ponoszą tu ludzie, którzy nagrywają tego Minecrafta.


giphy.gif


#20 2Jamalo

2Jamalo

    The Don Killuminati

  • Użytkownik+
  • 147 postów
  • CTSG

Napisano 18 May 2015 - 21:11

Nie wiem, dlaczego ludzixy tak przeżywacie. Był MC, jest CS:GO, będzie coś innego. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

"Po wielu latach, z twarzą przez zmarszczki zoraną,
Opowiem to, z westchnieniem i mglistym morałem:
Zdarzyło mi się niegdyś ujrzeć w lesie rano
Dwie drogi; pojechałem tą mniej uczęszczaną -
Reszta wzięła się z tego, że to ja wybrałem."

- Robert Frost "Droga nie wybrana"