Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poradnik - JAK ZNALEŹĆ SLIMY?!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 twix_poland

twix_poland

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • Twix

Napisano 08 March 2015 - 20:14

Chciałbym przedstawić to krótko w tym poradniku 

Link do slimefinder'a

-

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować









 


  • XevisMC lubi to

                        Mój kanał yt



Staram się nagrywać interesujące ,pomocne i porządne filmy o minecrafcie , wszystkich zainteresowanych zachęcam do odwiedzin :))
 


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 LilekXD

LilekXD

    Gangster :v

  • Użytkownik+
  • 334 postów
  • xLiLmAnx

Napisano 08 March 2015 - 20:19

Nawet ciekawy filmik, ale sposób znany...


========================================================================================

 

Jeżeli pomogłem daj lajka, ustaw najlepszą odpowiedź i podaruj DIAXY, z góry dziękuję  ;)


#3 Ersan

Ersan

    Zbanowany

  • Użytkownik+
  • 1222 postów
  • Ersan#2845
  • Ersanek
  •  

Napisano 08 March 2015 - 20:23

Sposób znany z tą stronką. Według mnie na singlu niema sensu specjalnie tego robić. Wolę wyjść z mieczem z grabieżą na bagna w nocy posiedzieć z 5 minut i wrócić z ponad stackiem slimboli który na długo starczy.

@edit

Film natomiast ciekawy. Na serwerach multiplayer ta autofarma może być bardzo opłacalna.


Użytkownik Ersan edytował ten post 08 March 2015 - 20:26


#4 twix_poland

twix_poland

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • Twix

Napisano 08 March 2015 - 20:34

Czy ja wiem czy znany sposób? Do niedawna sam nie wiedziałem jak je znaleźć , a do niektórych budowli naprawde sporo ich potrzeba , szukałem na yt wpisująć "jak znaleźć slimy" ale nic konkretnego nie znalazłem , mam nadzieję , że może teraz ktoś równie zagubiony jak ja będzie mógł znaleźć :)


                        Mój kanał yt



Staram się nagrywać interesujące ,pomocne i porządne filmy o minecrafcie , wszystkich zainteresowanych zachęcam do odwiedzin :))
 


#5 Emilian

Emilian

    Znawca

  • Użytkownik
  • 379 postów

Napisano 09 March 2015 - 00:12

Jedyne co słyszę to twoje wzbogacenie zdania w postaci "yyyy"... Dodatkowo ten szum w tle i uderzanie w klawiature. Jeżeli nie masz odpowiednich umiejętności i sprzętu aby nagrywać w dobrej jakości to rób poradnik w formie pisemnej.


p2iraWw.jpg


#6 XevisMC

XevisMC

    Nowy

  • Użytkownik
  • 18 postów
  • XevisMC

Napisano 14 March 2015 - 11:42

Gdy nie miałem odpowiednich warunków to nagrywałem tut bez głosu i dodawałem jakiś podkład, było całkiem OK.

Co do poradnika, nigdy nie widziałem takiego sposobu, więc + dla Ciebie. :)



#7 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 26 March 2015 - 13:49

Istnieje też szybszy lecz droższy sposób, w którym nic nie trzeba kopać. Zwykły mob grinder na bagnie wystarczy. Jednak poradnik przydatny, gdyż można dzięki niemu połączyć tworzenie kamieniołomów i farmę slimów.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"