Skocz do zawartości


Zdjęcie

Grafika wektorowa!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 kubal97

kubal97

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów
  • kubal97

Napisano 08 March 2015 - 15:49

Nie wiesz cy ludzie ode mnie brali czy nie poniewaz istnieje takie cos jak wiadomosci prywatne oraz email :) . Zadnego sensu nie mialoby kopiowanie prac od innych użytkowników a wrecz zabronione prawami autorskimi.

Edit: Poza tym nie wiem czy wiesz ale istnieje tam coś takiego jak "pochwały" mam ich parę a za darmo się takich nie dostaje...

Użytkownik kubal97 edytował ten post 08 March 2015 - 18:32


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 AdamsRX

AdamsRX

    Did I ever tell you what the definition of insanity is?

  • Użytkownik+
  • 473 postów
  • AdamsRX

Napisano 08 March 2015 - 19:12

Masz 4 pochwały. Ja zdobyłem 5 na jednym poście, gdzie wrzuciłem swój malunek.

Napisałeś, że pokażesz niżej te prace, które robiłeś "na poważnie i za prawdziwe pieniądze". Ale ja widziałem te tematy, gdzie umieszczałeś te prace i nie zostały one wybrane. 

 

I widać nie rozumiesz pojęcia uczenia się od innych. Skoro dla ciebie nauka stylu na podstawie prac innych to kopiowanie, co zabronione jest prawami autorskimi, to nieźle. Zobacz, jak podobne do siebie są wszystkie prace na zamówienie na graffika. Wiesz, dlaczego tak jest? Bo te prace są dobre i trzymają styl i tworzone są przez ludzi, którzy są na czasie z trendami w grafice.


Użytkownik AdamsRX edytował ten post 08 March 2015 - 19:13

  • Velta i KACARE lubią to

#23 kubal97

kubal97

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów
  • kubal97

Napisano 08 March 2015 - 23:42

Masz 4 pochwały. Ja zdobyłem 5 na jednym poście, gdzie wrzuciłem swój malunek.
Napisałeś, że pokażesz niżej te prace, które robiłeś "na poważnie i za prawdziwe pieniądze". Ale ja widziałem te tematy, gdzie umieszczałeś te prace i nie zostały one wybrane.

I widać nie rozumiesz pojęcia uczenia się od innych. Skoro dla ciebie nauka stylu na podstawie prac innych to kopiowanie, co zabronione jest prawami autorskimi, to nieźle. Zobacz, jak podobne do siebie są wszystkie prace na zamówienie na graffika. Wiesz, dlaczego tak jest? Bo te prace są dobre i trzymają styl i tworzone są przez ludzi, którzy są na czasie z trendami w grafice.

To widocznie nie widziales wszystkich bo niektóre wybrali moje :) Rozumiem pojecie uczenia sie od innych i staram sie to robic ( jak nie wiesz to nie mow bo niektore projekty sa wzorowane na roznych profesjonalnych). I dziekuje za opinie pozdrawiam!