Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zarabianie przez internet, bez wkładu własnego, tylko sprawdzone techniki i programy.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1252 odpowiedzi w tym temacie

#41 Rafax011

Rafax011

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 836 postów

Napisano 28 February 2015 - 15:37

Ja mam jeszcze 1 pytanie. Co daje 
" Czy klasyfikujsz się do otrzymywania zrecyklingowanych reklam? NIE:Kup aktualizację za 0.05$ "
i czy opłaca się to brać?

Użytkownik Rafax011 edytował ten post 28 February 2015 - 15:38


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 SoRe

SoRe

    Ja tu tylko sprzątam

  • Użytkownik
  • 739 postów

Napisano 28 February 2015 - 16:06

Ja mam jeszcze 1 pytanie. Co daje 
" Czy klasyfikujsz się do otrzymywania zrecyklingowanych reklam? NIE:Kup aktualizację za 0.05$ "
i czy opłaca się to brać?

Cóż, jest to troszkę ryzykowne ze względu na to że z tych dodatkowych reklam możesz wylosować zarówno reklamy które mogą być warte 0.000001 dolara jak i te za które dostajesz po 2 dolary. Oczywiście szansa na to drugie jest o wiele mniejsza.  



#43 kuś

kuś

    Oozengard

  • Użytkownik+
  • 332 postów

Napisano 28 February 2015 - 18:03

Wowow, w jeden dzień zarobiłem 0.07$ :D 

Ale skoro mówicie, że potem zarabia się więcej, to jeszcze trochę czasu spędzę na tej stronie :)


  • SoRe lubi to

#44 SoRe

SoRe

    Ja tu tylko sprzątam

  • Użytkownik
  • 739 postów

Napisano 28 February 2015 - 18:24

Wowow, w jeden dzień zarobiłem 0.07$ :D

Ale skoro mówicie, że potem zarabia się więcej, to jeszcze trochę czasu spędzę na tej stronie :)

Słomiany zapał jest naprawdę złym podejściem jesli chodzi o tą strone. Zaufaj mi, wszystko toczy się jak kula śnieżna, już po tygodniu zobaczysz znaczną poprawę, a po miesiącu pierwsze prawdziwe zarobki :) 



#45 LilekXD

LilekXD

    Gangster :v

  • Użytkownik+
  • 334 postów
  • xLiLmAnx

Napisano 28 February 2015 - 18:35

@up 1) Chyba już nie ;//


========================================================================================

 

Jeżeli pomogłem daj lajka, ustaw najlepszą odpowiedź i podaruj DIAXY, z góry dziękuję  ;)


#46 kuś

kuś

    Oozengard

  • Użytkownik+
  • 332 postów

Napisano 28 February 2015 - 20:29

Mam pytanie, opłaca się w ogóle klikać w te reklamy za 0.002$, 0.001$, 0.0005$? Czy może lepiej nazbierać więcej BAP'ów i klikać w te reklamy więcej warte?



#47 Maślak

Maślak

    Nie mam dziewczyny

  • Użytkownik+
  • 423 postów
  • Maślak ♪#0698
  • Maslak

Napisano 28 February 2015 - 21:01

Z tego co tu przeczytałem to powinieneś klikać wszystkie Kuś, bo inaczej odejmie Ci BAPy ;__;

EDIT:
Co mi szkodzi spróbować, konto właśnie założone (oczywiście z Twojego refa). Nie mogę się zarejestrować, nie ma żadnego komunikatu ani nic, po prostu nic się nie dzieje po kliknięciu w przycisk.

Ciekawe tylko, co na to Czlitto.
SoRe powrócił


Użytkownik Maślak edytował ten post 28 February 2015 - 21:08


#48 LilekXD

LilekXD

    Gangster :v

  • Użytkownik+
  • 334 postów
  • xLiLmAnx

Napisano 28 February 2015 - 21:04

To trochę bez sensu ...


========================================================================================

 

Jeżeli pomogłem daj lajka, ustaw najlepszą odpowiedź i podaruj DIAXY, z góry dziękuję  ;)


#49 kuś

kuś

    Oozengard

  • Użytkownik+
  • 332 postów

Napisano 28 February 2015 - 21:04

Z tego co tu przeczytałem to powinieneś klikać wszystkie Kuś, bo inaczej odejmie Ci BAPy ;__;

O kurde, a jakbym je zrecyklingował?



#50 SoRe

SoRe

    Ja tu tylko sprzątam

  • Użytkownik
  • 739 postów

Napisano 28 February 2015 - 22:32

Mam pytanie, opłaca się w ogóle klikać w te reklamy za 0.002$, 0.001$, 0.0005$? Czy może lepiej nazbierać więcej BAP'ów i klikać w te reklamy więcej warte?

Rób jak wolisz, jednak pamiętaj że im szybciej zarobisz pierwszego dolara tym lepiej ze względu na to że za jednego dolara możesz kupić pakiet reklamowy który da ci dodatkowo 3100 bapow :) 

Z tego co tu przeczytałem to powinieneś klikać wszystkie Kuś, bo inaczej odejmie Ci BAPy ;__;

EDIT:
Co mi szkodzi spróbować, konto właśnie założone (oczywiście z Twojego refa). Nie mogę się zarejestrować, nie ma żadnego komunikatu ani nic, po prostu nic się nie dzieje po kliknięciu w przycisk.

Ciekawe tylko, co na to Czlitto.
SoRe powrócił

Jesli nie możesz założyć konta z mojego refa to możesz spróbować z normalnego linku. Po prostu w okienku "kto Tobie polecił tą stronę" wpiszesz "EpicBlank" :) 

O kurde, a jakbym je zrecyklingował?

To reklamy dostałby ktos inny, jednak zalecałbym klikanie we wszystkie reklamy. Niby to wydaje się mało pieniędzy, jednak na przestrzeni czasu zobaczysz jakie to ważne :) 



#51 Maślak

Maślak

    Nie mam dziewczyny

  • Użytkownik+
  • 423 postów
  • Maślak ♪#0698
  • Maslak

Napisano 28 February 2015 - 22:47

Problemem było "ś" w moim nicku, więc zmieniłem na "s". Po prostu nie było żadnego komunikatu, sam musiałem na to wpaść. Jakie korzyści czerpiesz z tych refów? BAPy?



#52 SoRe

SoRe

    Ja tu tylko sprzątam

  • Użytkownik
  • 739 postów

Napisano 28 February 2015 - 22:55

Problemem było "ś" w moim nicku, więc zmieniłem na "s". Po prostu nie było żadnego komunikatu, sam musiałem na to wpaść. Jakie korzyści czerpiesz z tych refów? BAPy?

Dostaje 5% waszych zarobionych pieniędzy oraz 10% z waszych zakupów. Wy na tym nic nie tracicie, wręcz przeciwnie, na start zyskujecie dodatkowe 25 Bapów + zwiększony priorytet dostawania reklam :) 


  • Maślak lubi to

#53 Wojor

Wojor

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 475 postów

Napisano 28 February 2015 - 23:32

Myślisz, że na stałym robieniu do kwietnia zdołałbym sobie urobić 18 dolanów? If no, then ile by mi to tak około zajęło, zakładając, że nie będę miał ultra farta i wygrywał co chwila jakichś super reklam?


  • Maślak lubi to

xW3eEqn.png

 

"Bezczynność z powodu strachu, przed ryzykiem to nic innego, jak śmierć za życia."


 


#54 SoRe

SoRe

    Ja tu tylko sprzątam

  • Użytkownik
  • 739 postów

Napisano 28 February 2015 - 23:46

Myślisz, że na stałym robieniu do kwietnia zdołałbym sobie urobić 18 dolanów? If no, then ile by mi to tak około zajęło, zakładając, że nie będę miał ultra farta i wygrywał co chwila jakichś super reklam?

Zakładając że zaczynasz od teraz i nie będziesz bawić się w hazard oraz będziesz systematyczny uda ci się to z łatwością :) 


  • Wojor lubi to

#55 Rafax011

Rafax011

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 836 postów

Napisano 01 March 2015 - 10:43

Jak to jest, że dziennie tracę ok. połowę moich PA (100 za daily i potem sporo za AD Issues, kiedy większość robię)? Jak w taki sposób mam dobić do 1600 Bapów?

I druga sprawa - czy zarobienie 11 centów w 2 dni (2 dni albo 1 dzień płatnych, a dzisiaj jeszcze nie klikałem) to dobry wynik?

Użytkownik Rafax011 edytował ten post 01 March 2015 - 10:44

  • SoRe lubi to

#56 SoRe

SoRe

    Ja tu tylko sprzątam

  • Użytkownik
  • 739 postów

Napisano 01 March 2015 - 10:47

Jak to jest, że dziennie tracę ok. połowę moich PA (100 za daily i potem sporo za AD Issues, kiedy większość robię)? Jak w taki sposób mam dobić do 1600 Bapów?

I druga sprawa - czy zarobienie 11 centów w 2 dni (2 dni albo 1 dzień płatnych, a dzisiaj jeszcze nie klikałem) to dobry wynik?

To naprawdę ładny wynik, po prostu zarób jak najszybciej 1 dolara i kup paczkę reklam za 1 dolara i 5 centów. To da ci 3100 bapów. Oczywiscie nie musisz tego robić, możesz też wypłacić pieniądze, jednak na początku najlepiej zainwestować tego pierwszego dolara jesli myslisz o tym na "dłużej".



#57 KACARE

KACARE

    I successfully bedazzled my face!

  • Użytkownik+
  • 375 postów
  • KACARE #8671
  • KACARKE

Napisano 01 March 2015 - 12:12

Witajcie, zacząłem się w to bawić, zrobiłem mój dzisiejszy pakiet reklam i zaczęło mi się podobać :P
Mam 392 Bapy i $0.0038
To dobrze ? :P


Xv4e8iy.gif


#58 SoRe

SoRe

    Ja tu tylko sprzątam

  • Użytkownik
  • 739 postów

Napisano 01 March 2015 - 12:22

Witajcie, zacząłem się w to bawić, zrobiłem mój dzisiejszy pakiet reklam i zaczęło mi się podobać :P
Mam 392 Bapy i $0.0038
To dobrze ? :P

Całkiem ładnie jak na jeden dzień. Porady z mojej strony - Nie wydawaj bapów, trzymaj je na koncie i dozbieraj jak najszybciej do 1600 by zakwalifikować się do 1 kamienia milowego. (dostajesz za to bardziej płatne reklamy).

Za pierwszego dolara kup sobie reklame. Zareklamuj losową  stronę, dostaniesz za to 3100 bapów i będziesz już blisko by dojsc do 2 kamienia milowego. 

Nie baw się w hazard, hazard to zło, koniec kropka. 

To tylko moje osobiste porady, jesli myslisz o tym "tak na przyszłosc". Pamiętaj, pieniądze wypłacić możesz w każdej chwili :)


Użytkownik SoRe edytował ten post 01 March 2015 - 12:22


#59 KACARE

KACARE

    I successfully bedazzled my face!

  • Użytkownik+
  • 375 postów
  • KACARE #8671
  • KACARKE

Napisano 01 March 2015 - 12:26

Całkiem ładnie jak na jeden dzień. Porady z mojej strony - Nie wydawaj bapów, trzymaj je na koncie i dozbieraj jak najszybciej do 1600 by zakwalifikować się do 1 kamienia milowego. (dostajesz za to bardziej płatne reklamy).

Za pierwszego dolara kup sobie reklame. Zareklamuj losową  stronę, dostaniesz za to 3100 bapów i będziesz już blisko by dojsc do 2 kamienia milowego. 

Nie baw się w hazard, hazard to zło, koniec kropka. 

To tylko moje osobiste porady, jesli myslisz o tym "tak na przyszłosc". Pamiętaj, pieniądze wypłacić możesz w każdej chwili :)

Mam zamiar w tym trochę zostać, bo jak na mój wiek to za miesiąc to będą bardzo duże pieniądze (nawet ustawiłem sobie tą stronę na stronę główną przeglądarki) . 
Mam pytanie dot. wydawania. 
Czy jak nazbieram sobie (np. za 3 miesiące) jakąś fajną sumkę to będę mógł ją wypłacić bez większej straty na tym ?


Xv4e8iy.gif


#60 SoRe

SoRe

    Ja tu tylko sprzątam

  • Użytkownik
  • 739 postów

Napisano 01 March 2015 - 12:29

Mam zamiar w tym trochę zostać, bo jak na mój wiek to za miesiąc to będą bardzo duże pieniądze (nawet ustawiłem sobie tą stronę na stronę główną przeglądarki) . 
Mam pytanie dot. wydawania. 
Czy jak nazbieram sobie (np. za 3 miesiące) jakąś fajną sumkę to będę mógł ją wypłacić bez większej straty na tym ?

Z tego co słyszałem i z własnego doświadczenia myślę ze tak. Ludzie piszą że prowizja nie jest jakaś duża, później dowiem się jeszcze więcej i popisze troszkę z supportem. Z tym raczej nie ma problemów więc nie musisz się tym martwić. Gdyby cos jednak się zmieniło, jak najszybciej was o tym poinformuje ;) 


  • KACARE lubi to