Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zarabianie przez internet, bez wkładu własnego, tylko sprawdzone techniki i programy.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1252 odpowiedzi w tym temacie

#1 SoRe

SoRe

    Ja tu tylko sprzątam

  • Użytkownik
  • 739 postów

Napisano 27 February 2015 - 17:32

*
Popularny

W tym temacie postaram się pomóc wam zarobić wasze pierwsze pieniądze w internecie, zawarte tutaj porady mogą przydać się każdemu, zarówno obeznanym w tych sprawach jak i totalnie świeżym użytkownikom. Temat będę aktualizować na bieżąco, pytać można o wszystko co dotyczy tematu, zarówno w prywatnych wiadomościach jak i komentarzach. Jeśli w temacie popełniłem jakiś błąd proszę dać mi znać, bardzo za to przepraszam i naprawie to jak najszybciej się tylko da :)

 

SPIS PROGRAMÓW: 

PAIDVERTS

ADF.LY

SHORTE

 

Czysty link : _ : - shorte.st

 

 

LEADMORE

 

 

 

PRZYDATNE PROGRAMY/PORADNIKI: 

Nabijanie like, wyświetleń, udostępnień i tak dalej:

enhanceviews

 

 

WAŻNA NOTKA: 

JEŚLI KTOŚ CHCE DODATKOWĄ POMOC, LICZNE PORADNIKI CZY TEŻ SPECJALNE PROGRAMY KTÓRE POMOGĄ WAM W ZARABIANIU ZAPRASZAM NA GG: 

JEDYNE CO WYMAGAM TO REJESTRACJA Z LINKÓW POLECANYCH, RESZTA JEST DARMOWA :) 


Użytkownik SoRe edytował ten post 05 April 2015 - 20:17


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 LilekXD

LilekXD

    Gangster :v

  • Użytkownik+
  • 334 postów
  • xLiLmAnx

Napisano 27 February 2015 - 17:39

2 dolary to ok. 6 polskich złotówek. Jak na dwa tygodnie to bardzo mało .. :)


========================================================================================

 

Jeżeli pomogłem daj lajka, ustaw najlepszą odpowiedź i podaruj DIAXY, z góry dziękuję  ;)


#3 SoRe

SoRe

    Ja tu tylko sprzątam

  • Użytkownik
  • 739 postów

Napisano 27 February 2015 - 17:43

2 dolary to ok. 6 polskich złotówek. Jak na dwa tygodnie to bardzo mało .. :)

Cóż, tyle się zarabia na początku, przyznam że zabawa jest dla tych wytrwałych, jednak po dwóch tygodniach codziennego logowania i pracy która zajmowała mi maks 20 minut jestem dość zadowolony. Kolega który polecił mi stronkę siedzi w tym już 5 tygodni, dziennie wyciąga po 14 dolarów przy wkładzie pracy 20-40 minut dziennie. Widziałem udowodnione przykłady ludzi którzy  po 2-3 miesiącach pracy zarabiali z tego po 100-150 dolarów dziennie. Wszystko to tylko kwestia czasu i zaangażowania. 



#4 SoRe

SoRe

    Ja tu tylko sprzątam

  • Użytkownik
  • 739 postów

Napisano 27 February 2015 - 18:20

Polecam obserwować temat, postaram się go stale aktualizować i dodawać notki :) 



#5 Gość_Michaukso_*

Gość_Michaukso_*
  • Gość

Napisano 27 February 2015 - 18:23

Nie wiem czy to działa, sprawdzam to od wczoraj, nic nie wydawałem i mam 0.44$.


  • SoRe lubi to

#6 Rafax011

Rafax011

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 836 postów

Napisano 27 February 2015 - 18:24

Brzmi interesująco. Czy to jest bezpieczne? Czy żadnych wirusów nie złapię? I w jaki sposób można to wypłacać? Można PSC może?


Użytkownik Rafax011 edytował ten post 27 February 2015 - 18:26

  • Marthy lubi to

#7 SoRe

SoRe

    Ja tu tylko sprzątam

  • Użytkownik
  • 739 postów

Napisano 27 February 2015 - 18:35

Wszystko jest bezpieczne. Z programu korzysta naprawdę dużo ludzi (w tym ja). Ale wiadomo, jestem losowym użytkownikiem forum i nie musisz mi wierzyć. Jak już pisałem, jeśli nie ufasz mi, sprawdź statystyki albo "pytaj" google :) 


Co do wypłacania, jest pełno metod, ja osobiście wypłacam za pomocą Paypala. Jeśli nie masz 16 lat po prostu poproś rodziców lub opiekunów o założenie paypala i podaj ich date urodzin przy rejestracji :) 



#8 LordRossiol

LordRossiol

    betodron

  • Weteran
  • 1984 postów
  • LordRossiol

Napisano 27 February 2015 - 18:40

Gdzie mogę robić reklamy płatne, nie tylko BApowe?


KurmTAx.jpg


#9 kapi440

kapi440

    Król Gumciów

  • Użytkownik+
  • 267 postów

Napisano 27 February 2015 - 18:49

Ja kupiłem kilka płatnych reklam za punkty BAP.


Użytkownik kapi440 edytował ten post 27 February 2015 - 18:52

DqdO1iJ.png


#10 SoRe

SoRe

    Ja tu tylko sprzątam

  • Użytkownik
  • 739 postów

Napisano 27 February 2015 - 19:27

Gdzie mogę robić reklamy płatne, nie tylko BApowe?

Reklamy płatne dostaniesz następnego dnia, na początku będziesz zarabiać bardzo mało tzn 00.0005 dolara +- w podrywach do 00.05, im więcej bap tym wiecej zarabiasz.  Po tygodniu zbierania bapów widać już zarobek, na początku jest nędznie, przyznaje.

Ja kupiłem kilka płatnych reklam za punkty BAP.

Kupowanie płatnych reklam sie nie opłaca, o wiele lepiej zbierać Bapy i poczekać ten jeden dzień by dostać nowe reklamy. Przypominam, im więcej bapów tym więcej pieniędzy za jedną reklame robimy :) 



#11 MareQ :3

MareQ :3

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • minecraftblow

Napisano 27 February 2015 - 20:50

Jak zamienić te punkty na kasę i je wypłacić? Bo narazie mam same 400 BAP



#12 Rafax011

Rafax011

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 836 postów

Napisano 27 February 2015 - 20:56

Yhm, założyłem konto, ale mam problem... myślałem, że trzeba mieć +18 lat i podałem datę, ale z innym rokiem (1995). Czy to coś zmienia? A jeżeli tak - da się to zmienić?



#13 MiltenSilk

MiltenSilk

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1018 postów
  • miltenkot

Napisano 27 February 2015 - 21:05

A czy założenie kilku kont i zarabianie na nich jest dozwolone? 



#14 SoRe

SoRe

    Ja tu tylko sprzątam

  • Użytkownik
  • 739 postów

Napisano 27 February 2015 - 21:16

Jak zamienić te punkty na kasę i je wypłacić? Bo narazie mam same 400 BAP

Jutro dostaniesz kolejny pakiet po 16 reklam, za każdą dostaniesz po 25 bapów. Dokładnie tak jak dzisiaj, tylko prócz tego pakietu dostaniesz jeszcze coś koło 35 reklam za które dostaniesz normalne pieniądze. Zasada działania tych płatnych reklam jest taka sama jak w przypadku reklam z Bapami. Za każdą płatną reklame dostajesz coś koło 0.005 dolara, wiem że to mało. - Ale tutaj zaczyna się dobra zabawa, im więcej bapów tym więcej pieniędzy otrzymuje się za te płatne reklamy. Przykład - Mając 400 bapów za jedną reklame dostajesz 0.005 dolara. Mając 3000 bapów za jedną reklame dostajesz już 0.5 dolara. Jednym słowem, zbieraj Bapy, im więcej bapów tym więcej kasy za płatne reklamy :)

 

Yhm, założyłem konto, ale mam problem... myślałem, że trzeba mieć +18 lat i podałem datę, ale z innym rokiem (1995). Czy to coś zmienia? A jeżeli tak - da się to zmienić?

Trzeba mieć +16 lat. To nic nie zmienia z tego co wiem więc nie musisz się przejmować. 

 

A czy założenie kilku kont i zarabianie na nich jest dozwolone? 

Założenie więcej niż jednego konta na tym samym ip lub komputerze jest karane banem. Osobiście nie radze bawić się w robienie kilku kont, zmieniania ip i tak dalej. Wierz mi, lepiej być uczciwym w tej kwestii :) 



#15 Rafax011

Rafax011

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 836 postów

Napisano 27 February 2015 - 21:19

Dzięki. Zmyliło mnie trochę w głównym poście "Datę urodzenia podajemy prawdziwą, potrzebujemy jej by w przyszłości wypłacać pieniądze".

Zobaczę czy uda mi się w to też brata wciągnąć, chociaż mamy to samo IP. Na szczęście jest zmienne :D



#16 SoRe

SoRe

    Ja tu tylko sprzątam

  • Użytkownik
  • 739 postów

Napisano 27 February 2015 - 21:24

A i jeszcze coś panowie i panie - Nie bawcie się w hazard na tej stronce. Naprawdę, nie warto. Już lepiej być solidnym i poczekać ten miesiąc na te poważne zarobki niż tracić codziennie pieniądze na ruletkę czy rzut monetą. "Maszyna zawsze wygrywa" pamiętajcie o tym :) 



#17 MareQ :3

MareQ :3

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • minecraftblow

Napisano 27 February 2015 - 21:29

A mam pytanko, czyli jak mam np 250 bap to wymieniam to na hajs i potem i klikam je i zarabiam, a jak potem podać email na jaki ma być w paypal wyplacony hajs?



#18 SoRe

SoRe

    Ja tu tylko sprzątam

  • Użytkownik
  • 739 postów

Napisano 27 February 2015 - 21:48

A mam pytanko, czyli jak mam np 250 bap to wymieniam to na hajs i potem i klikam je i zarabiam, a jak potem podać email na jaki ma być w paypal wyplacony hajs?

Przeczytaj jeszcze raz wszystkie odpowiedzi i temat. Nie ma sensu odpowiadać na to samo pytanie sto razy, ale tym razem zrobie wyjątek. Masz 250 bapow i nic z tym nie robisz. Codziennie dostajesz 16 pakietów za każdy dostajesz 25 bapów. Dodatkowo dostajesz reklamy platne za ktore dostajesz normalne pieniądze. Im wiecej bapow tym wiecej kasy za normalne reklamy. Co do paypala, to tam jest wszystko jasno opisane. Wszystko wypłacasz na paypala z tej strony. Z paypala możesz wypłacić na normalne konto bankowe w złotówkach (np na konto bankowe swojej mamy lub taty jeśli nie masz 18 lat ;)) Ewentualnie z paypala kupujesz przez internet jakąś grę, albo koszulkę, cokolwiek XD 


  • MareQ :3 lubi to

#19 Rafax011

Rafax011

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 836 postów

Napisano 27 February 2015 - 22:57

A mam pytania jeszcze.
A) Czy te kamienie milowe (np. 100 płatnych reklam) jeszcze są? Bo niby w pytaniach jest, ale w linku przechodzi na normalną stronę.
B) Czy opłaca się kupować te "Zestawy Mikro Reklam"?



#20 SoRe

SoRe

    Ja tu tylko sprzątam

  • Użytkownik
  • 739 postów

Napisano 27 February 2015 - 23:24

A mam pytania jeszcze.
A) Czy te kamienie milowe (np. 100 płatnych reklam) jeszcze są? Bo niby w pytaniach jest, ale w linku przechodzi na normalną stronę.
B) Czy opłaca się kupować te "Zestawy Mikro Reklam"?

Tak, reklamy milowe wciąż istnieją, jednak teraz są od jakiegoś progu Bapów. Np 1600 bapów to pierwszy kamień milowy :)

Co do drugiego pytania, nie opłaca się, jeśli już chcesz za coś inwestować to za dolary które zarobisz na stronce, kupowanie czegokolwiek za bapy jest nie opłacalne, przypominam zasade - Im więcej bapów tym więcej pieniędzy za reklamę ;) 




Wróć do Offtopic