Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dying Light w rzeczywistości - betonowa pustynia i parkour.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 zalogooJ

zalogooJ

    Old No.7

  • Weteran
  • 1279 postów

Napisano 25 February 2015 - 00:38

"Polska ekipa Flying Carpet Studio w akcji! Tam, gdzie parkour i betonowa pustynia, tam zaciera się różnica między rzeczywistością, a grą. Dying Light na żywo!

Film został nakręcony we Wrocławiu, z udziałem stowarzyszenia Parkour Wrocław i przy współpracy z Techland."

 

Ktoś grał w tą grę? Jak wrażenia?

 


Dołączona grafika

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Emilian

Emilian

    Znawca

  • Użytkownik
  • 379 postów

Napisano 25 February 2015 - 07:53

Nie kupię, nie podoba mi się sam pomysł... Jeżeli chodzi o Ciebie to polecam zobaczyć odcinek Kubsona - troszkę się tam dowiesz, wątpie aby ktoś już miał jakieś wrażenia z gry... Za wcześnie, zdecydowanie za wcześnie.



p2iraWw.jpg


#3 norkiew

norkiew

    The Dark Mushroom Picker

  • Użytkownik+
  • 1111 postów
  • norkiew

Napisano 25 February 2015 - 08:24

Gra jest całkiem przyjemna, ale te polskie dialogi tak mnie odstraszają... Paskudnie źle napisane kwestie. Z angielskimi nie wiem jak jest, ale zakładam, że podobnie. 



#4 LordRossiol

LordRossiol

    betodron

  • Weteran
  • 1984 postów
  • LordRossiol

Napisano 25 February 2015 - 09:10

Grałem trochę na koncie steam kolegi, doszedłem do strefy 0 i zrobiłem troszkę misji więc mogę się wypowiedzieć.

 

Dubbing leży i kwiczy, raz spotkałem dwie osoby które wyglądały na 18-20 lat a mówiły głosem staruszków, nasz bohater też mówi troche jak gimbus a nie agent resortu epidemiologicznego.. Są też pozytywne aspekty głosu jaki słyszymy w grze (Hermiona) 

 

Druga kwestia to gameplay który jest świetny, skręcanie karków, powalanie na ziemie- to przynosi dużo frajdy. Ja osobiście nie lubiłem tam używać broni palnej, tego też wam nie radze bo zepsujecie sobie duuużo zabawy, walka wręcz jest po prostu przyjemniejsza. 

 

Trzecia to fabuła, nie chcę nikomu spoilerować, są w niej niedociągnięcia ale i ciekawe momenty. Jesteśmy agentem GRE (Globalnego Resortu Epidemiologicznego- World Health Organization?) mamy zdobyć plik który rzekomo może doprowadzić do zagłady ludzkości poprzez epidemie.. Ale jak mówiłem- nie chcę nikomu psuć zabawy.

 

Wrażenia były bardzo pozytywne, świetnie się przy grze bawiłem. Żałuje że nie miałem jeszcze okazji wypróbować be the zombie i i coopa :(


  • Skiron lubi to

KurmTAx.jpg


#5 Nudyl

Nudyl

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 142 postów
  • mrteddytorpedo

Napisano 12 April 2015 - 21:56

Jedna z lepszych gier w jakie grałem, ale niestety według mnie za krótka.


76561198062403702.png


#6 Ascanol

Ascanol

    Pan Śmierci

  • Użytkownik
  • 21 postów
  • Ascanol

Napisano 13 April 2015 - 07:29

Gra jest spoko a filmik na początku tematu za*****bisty


200.gif200.gif