Skocz do zawartości


Zdjęcie

Intro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Matrizen

Matrizen

    Niektóre błędy są zbyt śmieszne, żeby popełnić je tylko raz

  • Weteran
  • 1777 postów
  • Matrizen

Napisano 16 February 2015 - 17:30

Siema, zrobiłem wczoraj intro. Pierwsze w After Effects i w 2D. Jak oceniacie? :)

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


tumblr_nq27hwHzg11qcy62fo2_500.gif


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 ad1x

ad1x

    Znawca

  • Weteran
  • 393 postów

Napisano 16 February 2015 - 17:33

brzydka typografia, imo taka muzyka srednio pasuje, a to z matrizen design z jest w ogole kiepskie



#3 Matrizen

Matrizen

    Niektóre błędy są zbyt śmieszne, żeby popełnić je tylko raz

  • Weteran
  • 1777 postów
  • Matrizen

Napisano 16 February 2015 - 17:34

brzydka typografia, imo taka muzyka srednio pasuje, a to z matrizen design z jest w ogole kiepskie

Widzisz w tym coś dobrego?

A muzykę to miałem dodać dubstep, żeby każdym łeb popękał bo większość go nie lubi?


Użytkownik Matrizen edytował ten post 16 February 2015 - 17:35

tumblr_nq27hwHzg11qcy62fo2_500.gif


#4 ad1x

ad1x

    Znawca

  • Weteran
  • 393 postów

Napisano 16 February 2015 - 17:45

Widzisz w tym coś dobrego?

A muzykę to miałem dodać dubstep, żeby każdym łeb popękał bo większość go nie lubi?

 

nie widzę w tym nic ciekawego, wszystko średniawka, jeszcze rozumiem jakby było to coś innego, ale to jest intro jak tysiące innych, a na dodatek niefajne.



#5 Matrizen

Matrizen

    Niektóre błędy są zbyt śmieszne, żeby popełnić je tylko raz

  • Weteran
  • 1777 postów
  • Matrizen

Napisano 16 February 2015 - 17:49

nie widzę w tym nic ciekawego, wszystko średniawka, jeszcze rozumiem jakby było to coś innego, ale to jest intro jak tysiące innych, a na dodatek niefajne.



Tobie się już raczej nic nie spodoba, więc nie komentuj więcej:) dziękuję.

tumblr_nq27hwHzg11qcy62fo2_500.gif


#6 ad1x

ad1x

    Znawca

  • Weteran
  • 393 postów

Napisano 16 February 2015 - 18:04

Tobie się już raczej nic nie spodoba, więc nie komentuj więcej:) dziękuję.

 

xD, teraz to jeb*em.

 

dostales opinie, napisalem ci co jest wedlug mnie brzydkie i do poprawy, wczoraj pisales, ze jezeli ktos ci uzasadni czemu cos jest 'brzydkie' to przyjmiesz taka krytyke, a tu.. bum



#7 ToBeSynu

ToBeSynu

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 104 postów
  • _DjRappuss_

Napisano 16 February 2015 - 18:05

Mi się podoba, nie wiem jak ad1x ale dla mnie jest za******e ! SERIO



#8 Matrizen

Matrizen

    Niektóre błędy są zbyt śmieszne, żeby popełnić je tylko raz

  • Weteran
  • 1777 postów
  • Matrizen

Napisano 16 February 2015 - 18:17

xD, teraz to jeb*em.

dostales opinie, napisalem ci co jest wedlug mnie brzydkie i do poprawy, wczoraj pisales, ze jezeli ktos ci uzasadni czemu cos jest 'brzydkie' to przyjmiesz taka krytyke, a tu.. bum



No napisałeś to dziękuję, ale mi już wystarczy.

tumblr_nq27hwHzg11qcy62fo2_500.gif


#9 Miszla

Miszla

    Nie mam przyjaciół

  • Użytkownik+
  • 513 postów
  • Miszla

Napisano 16 February 2015 - 18:24

Wiecie co mnie najbardziej wkurza na CraftPortal'cie? Że jest tu pełno specjalistów od wszystkiego, którzy - chociaż nie wiadomo jak byś się starał - zawsze zmieszają cię z błotem i oceniają pracę, jakby autor pracował z programem już 10 lat, znał każdy jego zakamarek i potrafił wyczarować w nim dzieło godne hollywooda. Chciałam się kiedyś nauczyć After Effect'a - obejrzałam chyba wszystkie możliwe poradniki, kombinowałam jak tylko mogłam, ale nic nie załapałam. Biorąc więc pod uwagę fakt, że jest to pierwsza tego typu praca Matrizena w  tym programie, że nie zna go jeszcze dobrze i że jest w tej dziedzinie dopiero nowicjuszem - jestem pod wrażeniem. Nawet, jeżeli nie dostałby za to intro fortuny i jest ono podobne do wielu innych, to zrobił go sam, od zera i po prostu chciał się swoją pracą pochwalić - no bo po co miałby coś robić, jeżeli nikt tego nie zobaczy.



#10 Matrizen

Matrizen

    Niektóre błędy są zbyt śmieszne, żeby popełnić je tylko raz

  • Weteran
  • 1777 postów
  • Matrizen

Napisano 16 February 2015 - 19:09

Wiecie co mnie najbardziej wkurza na CraftPortal'cie? Że jest tu pełno specjalistów od wszystkiego, którzy - chociaż nie wiadomo jak byś się starał - zawsze zmieszają cię z błotem i oceniają pracę, jakby autor pracował z programem już 10 lat, znał każdy jego zakamarek i potrafił wyczarować w nim dzieło godne hollywooda. Chciałam się kiedyś nauczyć After Effect'a - obejrzałam chyba wszystkie możliwe poradniki, kombinowałam jak tylko mogłam, ale nic nie załapałam. Biorąc więc pod uwagę fakt, że jest to pierwsza tego typu praca Matrizena w  tym programie, że nie zna go jeszcze dobrze i że jest w tej dziedzinie dopiero nowicjuszem - jestem pod wrażeniem. Nawet, jeżeli nie dostałby za to intro fortuny i jest ono podobne do wielu innych, to zrobił go sam, od zera i po prostu chciał się swoją pracą pochwalić - no bo po co miałby coś robić, jeżeli nikt tego nie zobaczy.



Bardzo mądre słowa, lecz na próżno napisałaś, bo nikt z tego forum tego nie przeczyta:/ aczkolwiek bardzo dziekuje i sam jestem pod wrażeniem, że ktoś się wypowiedział w taki sposób.
Gdybyś potrzebowała pomocy przy AAE możesz do mnie napisać, nie co już ogarniam trochę ten program, więc chętnie się podzielę pomocą :)
  • Ice_trooper lubi to

tumblr_nq27hwHzg11qcy62fo2_500.gif


#11 ad1x

ad1x

    Znawca

  • Weteran
  • 393 postów

Napisano 16 February 2015 - 19:29

Wiecie co mnie najbardziej wkurza na CraftPortal'cie? Że jest tu pełno specjalistów od wszystkiego, którzy - chociaż nie wiadomo jak byś się starał - zawsze zmieszają cię z błotem i oceniają pracę, jakby autor pracował z programem już 10 lat, znał każdy jego zakamarek i potrafił wyczarować w nim dzieło godne hollywooda. Chciałam się kiedyś nauczyć After Effect'a - obejrzałam chyba wszystkie możliwe poradniki, kombinowałam jak tylko mogłam, ale nic nie załapałam. Biorąc więc pod uwagę fakt, że jest to pierwsza tego typu praca Matrizena w  tym programie, że nie zna go jeszcze dobrze i że jest w tej dziedzinie dopiero nowicjuszem - jestem pod wrażeniem. Nawet, jeżeli nie dostałby za to intro fortuny i jest ono podobne do wielu innych, to zrobił go sam, od zera i po prostu chciał się swoją pracą pochwalić - no bo po co miałby coś robić, jeżeli nikt tego nie zobaczy.

 

Czyli mimo tego, że jakaś praca mi się nie podoba, a autor pracuje w programie godzinę, to mam mu mówić, że jest ona świetna i nie mam żadnych zastrzeżeń? Po to się wystawia coś do oceny, aby można było zobaczyć co ludzie sądzą na ten temat, co im się podoba, a co nie.. nie uważasz? Ciągłym mówieniem, że coś jest za******e każdy by stał w miejscu ze swoim poziomem. Poza tym jeżeli szuka się faktycznie jakiejś dobrej krytyki i pomocy, to idzie się z tym na fora graficzne, których jest masa. Natomiast Matrizen sobie pisze tutaj, bo chce, żeby mu każdy mówił jakich to on pięknych rzeczy nie robi, a tak nie jest. 


  • Mareq lubi to

#12 Miszla

Miszla

    Nie mam przyjaciół

  • Użytkownik+
  • 513 postów
  • Miszla

Napisano 16 February 2015 - 20:48

Ejże, nigdy nie mówiłam, że krytyka jest zła. Wręcz przeciwnie, sama chciałabym zostać grafikiem - choć dość nieudolnie mi to idzie - i cenię sobie wszelką krytykę. Załóżmy, że jestem jakimś mega profesjonalny użytkownikiem AE i wytykam błędy w pracy Matrizena. Napisałabym wtedy coś w stylu: "Jak na pierwszy raz nie jest źle, no ale mógłbyś poprawić to, to i to. Podoba mi się, że wykorzystałeś to, ale gdybyś dodał to, to byłoby lepiej." Sama odebrałam twój pierwszy post, bardziej jako agresywna próba poniżenia kogoś. No dobra, źle to napisałam, po prostu nie chcę się powtarzać z wyrażeniem "zmieszać kogoś z błotem". Wracając - mamy w twojej krytyce wymienione trzy błędy. "Brzydka typografia" - Matrizen najwyraźniej nie zauważył w niej nic złego. Mógłbyś rozpisać się i powiedzieć co byś w niej zmienił. Inaczej brzmi "Brzydka czcionka", a inaczej: "Brzydka czcionka, powinna być prostsza i bardziej kanciasta". "Muzyka średnio pasuje". Więc co ty byś zaproponował? Co jest złego w tym utworze? Może do tego typu inter pasuje inny gatunek, a może nawet masz przykład utworu, który byłby odpowiedni i pasował? "Matrizen design jest kiepskie". To już można interpretować na kilka różnych sposobów. Logo jest brzydkie? Może w ostatniej scenie efekt szumu nie pasuje? Albo ta ostatnia scena w ogóle powinna być inna? Twój post zabrzmiał, jakbyś był obrażony na Matrizena i starał się mu dopiec. Gdybym była na jego miejscu nie wyniosłabym z twojego postu absolutnie nic - nie wiedziałabym, co tak właściwie jest źle. (No ok, akurat argument z muzyką był na miejscu, chociaż ja sama nie widzę w niej nic złego.) Nie, żebym uważała, że Matrizen jest święty - wyskoczył na ciebie, zamiast się dopytać, co dokładniej miałeś na myśli, mówiąc o topografii czy, że matrizen design jest kiepskie. Twój drugi post tyczy się oryginalności intra. Sama zwróciłam na to uwagę, no ale hej, przecież Matrizen nie siedzi w intrach już parę lat, to jego pierwsze, gdzie po prostu chciał przetestować swoje umiejętności i je zaprezentować przed publiką, a że CraftPortal jest mu znane to wybrał to forum.

Reasumując:
-Nie uważam, że krytyka jest zła, ani że powinniśmy chwalić kogoś, kto opublikował swoją pracę po godzinie pracy z programem, tylko spokojnie wytłumaczyć mu błędy, zamiast go atakować
-Twój post brzmi jak atak na autora, a nie ocena pracy
-Matrizen (jak mi się wydaje) podzielił się swoją pracą na tym forum, nie dlatego, że wszyscy go tu zawsze chwalą, a on właśnie tego oczekiwał, ale ta strona jest mu znana i nie miał co wychodzić z czymś takim - co nie jest wielkim geniuszem - na forum graficzne. Ja sama niegdyś wrzucałam swoje prace tylko tutaj - przestałam, bo większość osób zamiast powiedzieć mi co jest do poprawy, naskakiwała na mnie


  • Matrizen i AlanOGL lubią to

#13 ad1x

ad1x

    Znawca

  • Weteran
  • 393 postów

Napisano 16 February 2015 - 21:12

Ejże, nigdy nie mówiłam, że krytyka jest zła. Wręcz przeciwnie, sama chciałabym zostać grafikiem - choć dość nieudolnie mi to idzie - i cenię sobie wszelką krytykę. Załóżmy, że jestem jakimś mega profesjonalny użytkownikiem AE i wytykam błędy w pracy Matrizena. Napisałabym wtedy coś w stylu: "Jak na pierwszy raz nie jest źle, no ale mógłbyś poprawić to, to i to. Podoba mi się, że wykorzystałeś to, ale gdybyś dodał to, to byłoby lepiej." Sama odebrałam twój pierwszy post, bardziej jako agresywna próba poniżenia kogoś. No dobra, źle to napisałam, po prostu nie chcę się powtarzać z wyrażeniem "zmieszać kogoś z błotem". Wracając - mamy w twojej krytyce wymienione trzy błędy. "Brzydka typografia" - Matrizen najwyraźniej nie zauważył w niej nic złego. Mógłbyś rozpisać się i powiedzieć co byś w niej zmienił. Inaczej brzmi "Brzydka czcionka", a inaczej: "Brzydka czcionka, powinna być prostsza i bardziej kanciasta". "Muzyka średnio pasuje". Więc co ty byś zaproponował? Co jest złego w tym utworze? Może do tego typu inter pasuje inny gatunek, a może nawet masz przykład utworu, który byłby odpowiedni i pasował? "Matrizen design jest kiepskie". To już można interpretować na kilka różnych sposobów. Logo jest brzydkie? Może w ostatniej scenie efekt szumu nie pasuje? Albo ta ostatnia scena w ogóle powinna być inna? Twój post zabrzmiał, jakbyś był obrażony na Matrizena i starał się mu dopiec. Gdybym była na jego miejscu nie wyniosłabym z twojego postu absolutnie nic - nie wiedziałabym, co tak właściwie jest źle. (No ok, akurat argument z muzyką był na miejscu, chociaż ja sama nie widzę w niej nic złego.) Nie, żebym uważała, że Matrizen jest święty - wyskoczył na ciebie, zamiast się dopytać, co dokładniej miałeś na myśli, mówiąc o topografii czy, że matrizen design jest kiepskie. Twój drugi post tyczy się oryginalności intra. Sama zwróciłam na to uwagę, no ale hej, przecież Matrizen nie siedzi w intrach już parę lat, to jego pierwsze, gdzie po prostu chciał przetestować swoje umiejętności i je zaprezentować przed publiką, a że CraftPortal jest mu znane to wybrał to forum.

Reasumując:
-Nie uważam, że krytyka jest zła, ani że powinniśmy chwalić kogoś, kto opublikował swoją pracę po godzinie pracy z programem, tylko spokojnie wytłumaczyć mu błędy, zamiast go atakować
-Twój post brzmi jak atak na autora, a nie ocena pracy
-Matrizen (jak mi się wydaje) podzielił się swoją pracą na tym forum, nie dlatego, że wszyscy go tu zawsze chwalą, a on właśnie tego oczekiwał, ale ta strona jest mu znana i nie miał co wychodzić z czymś takim - co nie jest wielkim geniuszem - na forum graficzne. Ja sama niegdyś wrzucałam swoje prace tylko tutaj - przestałam, bo większość osób zamiast powiedzieć mi co jest do poprawy, naskakiwała na mnie

 

Pytania, które zadałaś powinien napisać własnie Matrizen jeżeli jakkolwiek zależałoby mu na poprawie jakości swoich prac, a to co on robi świadczy tylko o tym co pisałem w moim poprzednim poście. Napisałem z grubsza, ponieważ wiem jak on się zachowuje i nie ma w ogóle chęci do słuchania jakiejkolwiek krytyki, z takim podejściem to powinien w ogóle przestać udostępniać jakiekolwiek swoje prace. (odsyłam, też śmieszne zachowanie) Poza tym musicie zapamiętać, że odpowiednie rzeczy wstawia się na odpowiednie fora, na pewno więcej osób, które znają się na grafice jest na forum graficznym niż na forum o grze i jeżeli FAKTYCZNIE CHCIAŁOBY SIĘ WARTOŚCIOWYCH PORAD to właśnie tam wstawiałoby się swoje prace. 



#14 zalogooJ

zalogooJ

    Old No.7

  • Weteran
  • 1279 postów

Napisano 16 February 2015 - 21:18

Wiecie co mnie najbardziej wkurza na CraftPortal'cie? Że jest tu pełno specjalistów od wszystkiego, którzy - chociaż nie wiadomo jak byś się starał - zawsze zmieszają cię z błotem i oceniają pracę, jakby autor pracował z programem już 10 lat, znał każdy jego zakamarek i potrafił wyczarować w nim dzieło godne hollywooda. Chciałam się kiedyś nauczyć After Effect'a - obejrzałam chyba wszystkie możliwe poradniki, kombinowałam jak tylko mogłam, ale nic nie załapałam. Biorąc więc pod uwagę fakt, że jest to pierwsza tego typu praca Matrizena w  tym programie, że nie zna go jeszcze dobrze i że jest w tej dziedzinie dopiero nowicjuszem - jestem pod wrażeniem. Nawet, jeżeli nie dostałby za to intro fortuny i jest ono podobne do wielu innych, to zrobił go sam, od zera i po prostu chciał się swoją pracą pochwalić - no bo po co miałby coś robić, jeżeli nikt tego nie zobaczy.

To nie tylko na CraftPortal jest tylu specjalistów. Wszędzie. Internet się rządzi takimi prawami. Trzeba to zaakceptować. Ja jestem totalnie zielony w takich sprawach tworzenia filmów oraz przejść w takich programach więc mi się bardzo podoba i potrafię coś docenić. Trzeba także zauważyć fakt, że Matrizen nie znał dobrze tego programu, a wyszło mu jak wyszło. Dla mnie wszystko ze sobą się łączy i pasuje. Lekko mrocznie i ciekawie, dodatkowo dosyć mocna muzyka. Dobra robota.


  • Matrizen lubi to
Dołączona grafika