Skocz do zawartości


Zdjęcie

[blog] Subiektywista - muzycznie, sybiektywnie

Jumperr blog metal power folk epic recenzje relacje

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jumperr

Jumperr

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 92 postów
  • Jumperr98

Napisano 19 January 2015 - 13:32

Cześć!

 

Interesujesz się muzyką? Kręci Ci metal? Ubóstwiasz piękne melodie? Ten blog jest dla Ciebie!

 

"Subiektywista" to projekt mający na celu przybliżenie ludziom tematykę metalu, a konkretniej dwa jego podgatunki: power oraz folk. Założyłem go z myślą o recenzjach płyt muzycznych oraz relacjach z koncertów, nie zabraknie też jednak przemyśleń odnośnie poszczególnych kawałków oraz luźnych rozważań na tematy nieco tylko związane z powyższymi stylami. Zresztą, po cóż miałbym się wysilać bez sensu? Wszystko jest opisane w pierwszym wpisie!

 

Zajrzyj na mój blog

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Sława!


Użytkownik Jumperr98 edytował ten post 19 January 2015 - 13:52

Dołączona grafika


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Jumperr

Jumperr

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 92 postów
  • Jumperr98

Napisano 04 February 2015 - 19:18

Po dłuuugim czasie pierwszy prawdziwy post napisany ^^

 

Ot, trzasnąłem relację z death-metalowego koncertu ;)

Zapraszam 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

!


Dołączona grafika


#3 Danio

Danio

    szatan piekło 666

  • Użytkownik+
  • 2695 postów

Napisano 04 February 2015 - 19:33

Albo akustyka i brzmienie było zjebane, albo po prostu nie Twój styl. Decapitated gra bardzo przyjemnie, w ich utworach jest sporo groove i fajnych zagrywek(ostatnia płyta za******a, jak grali kawałki z niej, a raczej grali, to nawet chętnie bym się na nich wybrał jak bym miał możliwość). Przecież "darcie mordy" to rzecz w death metalu zupełnie normalna, nie wiem czego tak naprawdę oczekiwałeś ^^

 

djent czy tam inne ścierwo to takie nowomodne, techniczne, bezpłciowe granie, nic ciekawego. 


Don't hold me back

This is my own hell


#4 Jumperr

Jumperr

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 92 postów
  • Jumperr98

Napisano 05 February 2015 - 22:18

Akustyka naprawdę średnia - zupełnie nie było słychać gitary prowadzącej, przez co wszystko było takie... bez wyrazu. Perka przyćmiewała nawet wokal.

 

A to, że nie mój styl to inna sprawa ;)


Dołączona grafika






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Jumperr, blog, metal, power, folk, epic, recenzje, relacje