Skocz do zawartości


Zdjęcie

[pytanie] Czy grałbyś na takim serwerze

serwer pomocy gra minecraft

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Emil2506

Emil2506

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 102 postów
  • Emil2506

Napisano 17 January 2015 - 08:49

Wpadłem na pomysł żeby zrobić taki serwer:

Każdy gracz miałby swoją wyspe, na której mógłby mieszkać oraz sadzić 2 wybrane rośliny.Była by 1 wieka wyspa na której gracze wydobywali by surowce. Wyspy będą miały punkty. Żeby zdobyć kilka punktów trzeba będzie posiadać 4 rodzaje roślin i jakieś surowce, dlatego przyda się handel z innymi graczami którzy będą hodowali inne rośliny. Można będzie atakować i zdobywać inne wyspy. Polegać to będzie na tym że 2 graczy zgłosi to adminowi i ustali godzine bitwy. Jeśli ten który atakuje wyspe wygra, dostaje wyspe a gracz do którego należała będzie musiał mieć nową. Oczywiście na serwerze będą pieniądze. Podobał by ci sie taki serwer?



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 TheVoidek

TheVoidek

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 329 postów
  • Piechacz

Napisano 17 January 2015 - 11:39

Osobiście pomysł nie przypadł mi do gustu. Jakoś koncepcja bitwy o rośliny niezbyt mnie przekonuje.

W dodatku takie ustalanie bitew :/

 

Dodaj do tematu ankietę będzie prościej odpowiadać.


uJnjwIB.png


#3 BloodHunter926

BloodHunter926

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 196 postów

Napisano 17 January 2015 - 13:11

yyyyy.. eeeee... 

 

Trochę zagmatwałeś opis, ale trudno (doczytałem się)

 

ykhm.. no więc, zgodzę się z kolegą TheVoidek, ponieważ bitwy na rośliny sadzenie i kopanie??? nie brzmi zbyt zachęcająco, jest to logika al'a plemiona czy mechrage, a mianowicie sadzisz coś czekasz jakiś czas w jakim nic nie robisz potem odwiedzasz znowu coś zasadzić i wykopać. i tak w kółko. 

 

To jest MOJA opinia. Jeżeli coś źle zinterpretowałem to proszę popraw mnie.



#4 klipbun1234

klipbun1234

    Expert

  • Użytkownik+
  • 951 postów
  • klipbun

Napisano 23 January 2015 - 13:38

trochę słabe , a jak nie będzie na serwerze admina ?? , to co ? , jak chcesz taki serwer zrobić to byś musiał się bardzo dobrze znać na robieniu skryptów lub pluginów do minecrafta żeby wszystko było zautomatyzowane


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
POMOGŁEM WIESZ CO ROBIĆ...

 


#5 elementiro

elementiro

    dog in disguise

  • Użytkownik+
  • 119 postów

Napisano 23 January 2015 - 17:42

Opis mnie niespecjalnie przekonywa, bardzo dużo zależy od realizacji. Jak byłaby naprawdę dobra, może bym spróbował. A tak z samego opisu - na 90% nie.



#6 Emil2506

Emil2506

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 102 postów
  • Emil2506

Napisano 24 January 2015 - 10:11

Dziękuje za opinie

 

Po przemyśleniu rzeczywiście pomysł przestał mi się też podobać



#7 eGhuthekPL

eGhuthekPL

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 156 postów
  • eGhuthek

Napisano 24 January 2015 - 10:52

Ustalanie bitew? Bez sensu. Wtedy wygrają te drużyny, które mają lepsze sety lub będzie ich więcej. Zaskoczenie to podstawa. 

Nie wiem czy bym zagrał. Zależało by od reklamy i wykonania serwera. W dużym stopniu patrzę też na liczbę graczy online. 







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: serwer, pomocy, gra, minecraft