Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Budowniczy] [Technik] DUŻY PROJEKT SERWER JAIL, EKONOMIA

Budowniczy technik duży projekt jail prison ekonomia pvp minecraft serwer

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Alpejczyk

Alpejczyk

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Alpejczyk

Napisano 09 January 2015 - 14:03

  •  Nazwa i opis projektu/serwera: Jararaxus Jail. Witam. Mam zamiar stworzyć porządny polski serwer jail, bo z tego co widzę w naszym kraju jest słabo jeśli chodzi o takie serwery, a jest to jedna z moich ulubionych odmian tej gry. Serwer jail, który ja chce stworzyć będzie wyglądał następująco: Starujemy w więzieniu, w bloku D w 4 randze. Na początku, żeby się dorobić będziemy wykonywać questy, pracować ciężko w kopalni, by potem surowiec wydobyty własnymi rękami sprzedawać innym graczom na czarnym rynku, dzięki zarobionym pieniądzom, możemy wreszcie kupić własną cele, otworzyć sklep i zacząć żyć jak biały człowiek. :D Jeśli uzbieramy wystarczająco dużo kasy będziemy w stanie wkupić się do rangi 3 w bloku D, potem 2 i 1, aż wreszcie będziemy w stanie przenieść się do bloku C, gdzie czekają na nas, większe cele, więcej przywilejów, kopalnie z lepszymi surowcami, dostęp do broni, możliwość stworzenia własnego gangu do zastraszania innych uwięzionych itd, itd... . Nie będę zdradzał od razu wszystkiego ale ten opis powinien oddać ogólny zarys tego projektu.
    W każdym razie, dużo już zrobiłem sam, jeszcze więcej zostało do zrobienia, więc ta oferta kierowana jest do ludzi wytrwałych, którzy znają się na tym co robią.
  • Oczekuję: Szukam co najmniej 2 budowniczych, do budowy więzienia, dwa skrzydła i spawn już zbudowałem, trzeba zbudować kolejne dwa i wszystko ładnie powykańczać, oprócz tego budowniczy muszą bardzo dobrze ogarniać WG i WE, jak i plugin permissionsex, chociaż nie jest to wymagane ale będzie dodatkowym plusem. Budowniczy muszą ogarniać te pluginy ponieważ niestety będzie strasznie dużo zabawy z oznaczaniem cel, poszczególnych bloków i innych stref specjalnych. Oczywiście super by było gdyby budowczniczy byli kreatywni, zawsze jestem chętny wysłuchać jakiegoś nowego pomysłu, który mógłby ulepszyć serwer. :)
    Jeśli chodzi o technika to najchętniej wziąłbym kogoś do projektu, zamiast jednorazowo płacić za każdy plugin jako, że mam dużo pomysłów jak zrobić ten serwer unikalnym a nie wszystkie pluginy jestem w stanie sam przerobić, dlatego dodatkowy technik bardzo by mi się przydał.
    Ostatnia rzecz to wiek nie jest dla mnie aż taki ważny, ale najważniejsze jest to, żeby osoba składająca podanie, była osobą dojrzałą,pracowitą, słowną i umiejącą wykonywać polecenia. Nie potrzebuje tu dzieciaków które się na mnie obrażą bo im powiem, że ch**owo (za przeproszeniem) coś wygląda, oczywiście to wszystko w żartach zawsze się można dogadać jeśli ludzie są normalni.
    I oczywiście ts3 lub skpe obowiązkowe, bez tego nasza współpraca nie ma sensu.
  • Oferuję: Jako, że to jest poważna oferta i myślę o stworzeniu na prawde dobrego serwera, który być może rozwinie się w coś super, to dla budowniczych oferuję wiadomo range, na serwerze po starcie jak i normalną zapłatę, którą dogadamy osobiście z każdym w zależności od jego umiejętności i włożonej pracy.
    Technik może liczyć na dokładnie to samo, ale nie oszukujmy się, że jego robota wymaga większych umiejętności także można się spodziewać większej zapłaty, lub % z zysków jeśli zdecyduje się zostać moim technikiem na stałe.
  • O mnie: Nazywam się David, jestem studentem pierwszego roku Ekonomi z Wrocławia, komputery, gry to moje hobby jak chyba większości z nas w tych czasach :D Serwery stawiam od dawna, do różnych gier, więc na prawdę mam doświadczenie. Mam dużo wolnego czasu, lubię to robić, chcę to robić, to naprawdę świetna zabawa.
  • Kontakt: PW na forum, lub gg 13124472

 

Wydaje mi się, że to wszystko co chciałem napisać, więc jeśli przeczytaliście tego posta, chcecie stworzyć nieprzeciętny serwer, który nie padnie po tygodniu a może rozwinąć się w naprawdę duży projekt i uważacie, że jesteście osobą, której szukam to zapraszam do składania podań lub pisania na PW.



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 skynets

skynets

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 451 postów
  • skynets

Napisano 09 January 2015 - 14:37

Praktycznie w 95% opisanego tutaj projektu, zrobiłem na swoim serwerze:) Więc napewno 1 serwer w polsce jest:) I odrazu mogę ci powiedzieć ze aktualnie mam 200 regionów i z każdym dniem dochodzą kolejne bo cel brakuje a mam ich już kolo 120:) Takze trochę jest z tym zabawa


Użytkownik skynets edytował ten post 09 January 2015 - 14:41


MyOtherWorldPing

MyOtherWorldSpawners


Sieć serwerów Minecraft
Serwer Minecraft IP: play.myotherworld.net

HnS, Survival, Parkour, MiniGry, SkyBlock, AntFarm, TNTRun, Prison, SkyWars. Dragon Escape, FlappyCraft oraz WIELE WIELE INNYCH!


logo.png


#3 Alpejczyk

Alpejczyk

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Alpejczyk

Napisano 09 January 2015 - 15:02

Nie mówie, że nie ma, mówie że jest ich mało i chce stworzyć swój i zobaczyć co z tego wyjdzie ;)



#4 skynets

skynets

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 451 postów
  • skynets

Napisano 09 January 2015 - 15:20

Z mojego doświadczenia wiem ze na serwerze mam dziennie okolo 100 unikalnych wizyt z czego średni online oscyluje w granicach 20-25osób, serwer działa w sieci serwerów gdzie dziennie odwiedza od tysiąca do kilku tysięcy graczy w zależności od dnia tygodnia



MyOtherWorldPing

MyOtherWorldSpawners


Sieć serwerów Minecraft
Serwer Minecraft IP: play.myotherworld.net

HnS, Survival, Parkour, MiniGry, SkyBlock, AntFarm, TNTRun, Prison, SkyWars. Dragon Escape, FlappyCraft oraz WIELE WIELE INNYCH!


logo.png


#5 CocaColaPL

CocaColaPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • Fontress95

Napisano 09 January 2015 - 21:26

Zgłaszam się na budowniczego.

GG:45164575


Użytkownik CocaColaPL edytował ten post 09 January 2015 - 21:29


#6 jahumen

jahumen

    Znawca

  • Weteran
  • 212 postów
  • jahumen

Napisano 12 January 2015 - 13:39

...


Użytkownik jahumen edytował ten post 21 March 2017 - 20:08


#7 ArchyGame

ArchyGame

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 12 January 2015 - 13:55

Mogę zostać technikiem

Wystarczy ze masz skype i mikrofon

Życzę miłego dnia :-)

#8 NaVv666

NaVv666

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • NaVv666

Napisano 08 April 2015 - 16:55

Zgłaszam się na technika 

 

Napiszę ci co sobie tylko wymyślisz xD 

 

W sprawie pluginów i skryptów to jeszcze nie spotkałem się z czymś czego bym nie dał rady zrobić. 

 

Uczestniczyłem w paru projektach na serwer w 2 byłem Technikiem a 1 sam załozyłem i nie była to klapa serwer trzymał się przez rok więc myślę że jestem ogarnięty w sprawach serwerów 

 

Mam dużo wolnego czasu w weekendy mogę siedzieć cały dzień a w dni robocze po 3-6 godzin 

 

Mam 15 lat trochę mało ale ogarniam wszystką i jestem myślę kulturalny. 

 

Przepraszam za ortografie ale pisane szybko i na telefonie czekam na odpowiedź na PW 

 

Jeśli chcesz mojego skype napisz ;)



#9 Libter

Libter

    Legenda

  • Zbanowany
  • 3502 postów

Napisano 05 March 2016 - 16:14

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
archiwum







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Budowniczy, technik, duży, projekt, jail, prison, ekonomia, pvp, minecraft, serwer