Skocz do zawartości


Zdjęcie

FTB + Hamachi = End of Stream

ftb hamachi end of stream connection lost serwer feed the beast

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Akiro

Akiro

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 January 2015 - 10:59

Witam, chciałbym postawić serwer z modpackiem od FTB dla kilku osób na Hamachi, ale podczas próby połączenia z serwerem wyskakuje napis "Connection Lost - End of Stream".

Żeby uniknąć wszelkich wątpliwości opiszę po kolei co robiłem:
1. Założenie własnej sieci hamachi.
2. Pobranie paczki Monster od FTB.
3. Odpalam ServerStart.bat, po czym go wyłączam.
4. Edytuję powstały plik server.properties (zmieniam IP na to z Hamachi oraz ustawienia typu difficulty, gamemode, itp.)
5. Ponownie uruchamiam serwer.
6. Wchodzę do gry poprzez launcher FTB.
7. Dodaję IP z hamachi do listy serwerów, pokazuje mi status online 0/10 graczy.
8. Próbuję połączyć się z serwerem, pojawiają się napisy: "Connecting", "Logging on", a po chwili wyżej wspomniane "Connection Lost - End of Stream". Przy próbie ponownego połączenia napisy "Connecting" i "Logging on" już się nie wyświetlają.
9. Dodam jeszcze, że kiedy znajomy postawił serwer u siebie mógł on połączyć się z nim i grać, aczkolwiek ja cały czas dostawałem "End of Stream". Inne osoby, które próbowały łączyć się z moim serwerem również otrzymywały taki komunikat.

Mój internet cały czas chodził płynnie i nie gubił pakietów. Mam 8GB RAM, na serwer przeznaczone 2 GB.

Próbowałem wygooglować rozwiązanie, ale wszystkie porady jakie znalazłem były bezskuteczne.



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam




Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ftb, hamachi, end of stream, connection lost, serwer, feed the beast