Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gothic


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kostek667

Kostek667

    Jam Jest 660.. i 7

  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 25 May 2010 - 22:04

Bezimienny bohater, skazaniec z kolonii górniczej, wybraniec, pogromca Śniącego, pogromca smoków, wyzwoliciel Myrtany, zabójca orków. Jesteście fanami Gothica? Podzielcie się swoimi opiniami o tej prawie najbardziej zabugowanej sadze w historii :)

Jak dla mnie, jest to jedno z najlepszych RPG w jakie grałem, od klimatycznie najlepszej ''jedynki'' po ogromną, ale ze słabszą fabułą ''trójkę'' mogłem grać dniami i nocami, i do tej pory tak jest. Dla mnie najlepsza pozostaje jedynka, a po zassaniu moda ''Mroczne Tajemnice'' wsiąknąłem w nią na dobre, przez co ogromnie polecam ten dodatek fanom gry.

26.09.2010 - gram w gothica :D

08.01.2011 - zainstalowałem gothica, ciekawe ile będę grał?

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Pesio

Pesio

    0.29_a

  • Użytkownik
  • 335 postów

Napisano 26 May 2010 - 13:57

Grałem w dwójkę i w trójkę. Trójka była beznadziejna i tak zabugowana że miałem dosyć po 4 godzinach gry. Gothica II i dodatek Noc Kruka polecam ;)
Dołączona grafika

#3 Gladius

Gladius

    Nowy

  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 26 May 2010 - 14:15

Dobrze że ktoś założył temat o tej grze.Gra bardzo mi się podobała/podoba/będzie podobała.w 3 nie grałem
ale w 1 i 2 tak.Ogólnie czasami lubię sobie wpisać kody i zrobić masakrę :D.Mroczne Tajemnice są fajne

#4 ProTester

ProTester

    Nowy

  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 02 June 2010 - 13:21

Powiem krótko. Gothic II rox.
Moje zajęcie po przejściu Gothica II. "Nowa gra", potem b marvin b i bawię się face helperami, robiąc różne wojny. Np. Najemnicy vs Paladyni. ;)



Jak wg. moda jest to zła rzecz to niech usunie tą część posta.
Dobre forum o Gothicu, dużo ludzi znających się na tym:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


(pewnie większość zna tę stronę.)

#5 Iluvatar

Iluvatar

    Architekt śródziemia

  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 15 June 2010 - 19:47

Jedynkę przeszedłem każdą profesją. Dwójką prawdopodobnie tylko magiem nie przeszedłem, nie dałem rady z orkami w górniczej.
Aktualnie gram w trójkę enhanced edition, bardzo fajnie się gra mimo kilku nadal niedopracowanych bugów( po zabiciu wilków pokazuje się wiadomość o wypełnieniu zadania w mieście w którym nawet nie byłem : | ).Jestem fanem i czekam gorąco na arcanię.

#6 mallo.

mallo.

    Nowy

  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 07 September 2010 - 11:37

Jedynkę przeszedłem, 2 NK (nasza-klasa! XD) nie chce mi sie. Jestem w tej dolinie.

PS. Obejrzyj Człowieka-wodę! The best movie which i see Mallo

#7 Pesio

Pesio

    0.29_a

  • Użytkownik
  • 335 postów

Napisano 12 September 2010 - 10:03

Kostek chyba przechodzi Gothica już sześćset sześćdziesiąty siódmy raz, ileż można D: ? Nawet pogadać z nim się nie da, gdy jest w transie Gothicowym. Ja bym tak nie mógł, dla mnie RPG to gry na jedno/dwa przejścia, jak film. Film obejrzysz raz, czy dwa i już nie dowiesz się niczego więcej, bo wszystko zostało już powiedziane. Jeśli się mylę to proszę mnie skontrować.
Dołączona grafika

#8 mikidyb102

mikidyb102

    Three Days Grace

  • Użytkownik
  • 232 postów

Napisano 12 September 2010 - 10:33

Kostek chyba przechodzi Gothica już sześćset sześćdziesiąty siódmy raz, ileż można D: ? Nawet pogadać z nim się nie da, gdy jest w transie Gothicowym. Ja bym tak nie mógł, dla mnie RPG to gry na jedno/dwa przejścia, jak film. Film obejrzysz raz, czy dwa i już nie dowiesz się niczego więcej, bo wszystko zostało już powiedziane. Jeśli się mylę to proszę mnie skontrować.


Film można oglądać em... milion razy nawet jeśli jest dobry i się bardzo ale to bardzo podoba, tak samo z grą jest... w tym przypadku z gothicem...
Tak do tematu to kiedyś grałem w 7 i szczerze dosyć zbugowana trójka jest, zabili mnie z jakiegoś najsłabszego noża jak miałem jedną z najsilniejszych postaci (save kolegi).

#9 Pesio

Pesio

    0.29_a

  • Użytkownik
  • 335 postów

Napisano 12 September 2010 - 10:55

Oczywiście że można oglądać milion razy, nawet dwa miliony razy, ale po co? Przecież jest wiele innych produkcji w które warto zagrać, nie można się ograniczać tylko do jednej gry. Czasz przeznaczony na przejście Gothica numer 668, lepiej przeznaczyć na coś innego. Jest przecież tyle innych rzeczy które można zrobić przez ten czas.
Dołączona grafika

#10 mikidyb102

mikidyb102

    Three Days Grace

  • Użytkownik
  • 232 postów

Napisano 12 September 2010 - 12:16

Ale z tego co widzę to kostek jest fanem number 1 i będzie go przechodził nawet 669 i 670... razy.

#11 matejss

matejss

    Legend

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • matejss

Napisano 12 September 2010 - 12:46

to ja przechodziłem każdego gothic'a +100 razy :< btw. 2/1 rox, 3 zbugowana, niby sa patche, ale ogolnie, robili to na odwal :3

#12 Kostek667

Kostek667

    Jam Jest 660.. i 7

  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 12 September 2010 - 14:25

Pokaż mi swoje tow... eee... nie to okno dialogowe.... Ja w transie? Niech cię dosięgnie łaska Adanosa! Ty plugawcze! Jak śmiałeś zniszczyć mój świat?! Nie możesz mi wmawiać, że czarne jest czarne, a białe jest białe! Pesio, zgiń... Cholerny pomiot Beliara....

#13 czasnafilm

czasnafilm

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 103 postów

Napisano 31 October 2010 - 20:05

kocham tą serie, kochałem i będę kochać. Arcania nie zalicza się do tej serii(jak miło, że twó.. ci ludzie, co to niby zrobili[jak można ich nazwać twórcami, po tym syfie?] zmienili tytuł)
Trójka może i ma błędy, ale z patchem 1.7 jest całkiem przyjemna gra. Teraz, po 4godzinnej rozgrywce w Arcanię(lol, ale jak tam nie ma nawet gildii, czy zbyt wielu misji pobocznych, to niby czemu miałbym dłużej to przechodzić) zacząłem od nowa się w jedynkę bawić. W każą część gothica grałem i każdą przeszedłem wszystkimi kombinacjami(nawet w IINK magiem bitewnym, oddzielnie grałem w 2 bez dodatku i oddzielnie z dodatkiem), w tym Risena, którego również zaliczam do tej serii. Oprócz jedynki, w którą nie grałem tylko sekciarzami. No to gram :D. Do tej gry warto wracać. Nie licząc Zmierzchu Bogów i czwórki :D.

#14 Legiss

Legiss

    Pedał - bo najlepiej określają nas inni.

  • Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 01 November 2010 - 11:27

Biegnij, wracaj do mamusi!

Jedna z sensowniejszych gier w które grałem. Tyle. Nawet dosyć długo bawiłem się teksturami. :>

#15 dulumur

dulumur

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 133 postów

Napisano 11 November 2010 - 23:33

Uwielbiam Gothica za jego klimat i muzyke. Najbardziej mi się podoba Gothic I i Gothic II z dodatkiem, dość długo grałem w te gry. Gothic 3 nie ma już tego czegoś co miały wcześniejsze części gry. Szkoda mi tylko tych 180 zł na EK limitowaną, którą i tak sprzedałem jakiś czas temu... Na dodatku do G3 zawiodłem się całkowicie, zrobili go na siłe, mam go i grałem może jakieś 15 min i już nigdy go nawet nie zainstaluje:/ W nowej odsłonie Gothica podoba mi się jedynie grafika, gra jest za prosta. Pewnie wyjdzie jeszcze jakiś dodatek albo i Arcania 2. Z gier podobnych do Gothica polecam wam Risena, grało mi się w tą gre bardzo dobrze ( Już nie moge się doczekać drugiej części ).

#16 Mac70

Mac70

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 12 November 2010 - 21:57

Ja za Gothicami za bardzo nie przepadałem nigdy, nie wiem czemu, ale po prostu ich nie lubię. Może to wina interface, może bugów, może klimatu, po prostu nie jestem w stanie stwierdzić - choć przyznam, że część 2 była całkiem niezła.

#17 Nomyzik

Nomyzik

    Nowy

  • Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 13 November 2010 - 23:44

NIE LUBISZ GOTHICA?! ZGINIESZ!!! :) A tak bardziej serio - jeden z pierwszych rpg-ów w jakie dane mi było zagrać, no i cóż - przeszedłem wiele razy, robiłem nawet machinimę na yt z gothica (swoją drogą dość popularną, bo nie miałem kolejnej sztampowej fabuły i ivony za głos) no i cóż mogę powiedzieć - po prostu klasyk. Ledwie wyszedł gothic 3 to kupiłem go na necie (bo w moim rodzinnym mieście raczej szybko by się nie pojawił :| ) i nawet na nim się nie zawiodłem - co prawda to nie było to, utracił "ducha" serii, ale ogromem swego świata po prostu miażdżył wszystkie znane mi sandboxy. Podsumowując - gothic jest to seria do której często wracam z sentymentem i nadal daję mi ogrom frajdy ;)

#18 MrWilk3000

MrWilk3000

    MrGulasz

  • Użytkownik
  • 106 postów

Napisano 04 June 2011 - 07:32

Krótko i na temat.Gothic to najlepsza gra w jaką grałem.Zacząłem w nią grać gdy miałem 7 lat :o:O.Żadnej części nie przeszedłem bez cheatów ;-(;-(.Gram tylko w część pierwszą i drugą (następne nie chcą chodzić zbyt dobrze na moim lapku)

#19 tomangelo

tomangelo

    Ekspert

  • Weteran
  • 1795 postów
  • tomangelo

Napisano 04 June 2011 - 11:20

Gothic - miło wspominam, jedna z pierwszych gier w które grałem. Tak powinno budować się gry, dość trudne, rozbudowane, dla każdej klasy inaczej toczy się fabuła.
Dołączona grafika <- dołącz do projektu Colobot: Gold Edition.

#20 Infernal

Infernal

    Prędzej czy później i tak Cię zjem...

  • Użytkownik
  • 3976 postów

Napisano 04 June 2011 - 16:41

Co tu dużo mówić, żywa legenda, znana przez wszystkich. Była pierwszym eRPeGiem, który w moich oczach naprawdę 'żył' .

Swoją drogą, ponoć Piranha Bytes (twórcy tego cuda) odzyskali prawa autorskie do tworzenia Gothica! :D