Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam grafików do ekipy tworzącej modyfikację.

minecraft mody graficy szukam

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 SSslimer

SSslimer

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • Ssslimer

Napisano 20 December 2014 - 23:06

Cześć

Poszukuję chętnych osób do przyłączenia się do projektu, którego celem jest tworzenie modyfikacji.

Modyfikacje tworzę jak na razie sam, jednak nie mam zdolności graficznych.

Szukam osoby może dwóch. Podstawowe zadania jakie będą do wykonywania są takie jak tekstury (w większej rozdzielczości także), GUI oraz modele mobów. Wymagane +16 lat, skype, umiejętność pracy w Gimpie, czy kto co woli (byle nie Paint :) ), oraz w Techne.

Nie wymagam pracy na terminy, pracujemy kiedy mamy czas bo są ważniejsze rzeczy od komputera.

Dodam, że praca jest non-profit nie czerpię z niej żadnych zysków póki co, liczy się zabawa dana od moda graczom oraz rozwijanie pasji jak ktoś takową posiada.

Chętnych proszę o kontakt na PW tam na wszystko odpowiem.


Użytkownik SSslimer edytował ten post 21 December 2014 - 00:06


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 ChomikPL

ChomikPL

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 118 postów
  • Chomik

Napisano 21 December 2014 - 14:20

Raczej szybko nikt Ci nie odpisze. Powinieneś opisać modyfikację, którą robisz. Nikt nie dołączy do projektu na ślepo. Jeżeli mod okaże się słaby, to wysiłek grafika pójdzie na marne, dlatego powinien on wiedzieć w czym będzie maczał palce :P
  • Bartosz Konkol lubi to

#3 SSslimer

SSslimer

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • Ssslimer

Napisano 22 December 2014 - 14:33

Dobry pomysl by opisac modyfikacje. Czy jest jakises miminum postow by zalozyc temat o modyfikacji?

Modyfikacja ma na celu stworzyc wioski wiesniakow z ktorymi bedzie wieksza wspolpraca i mozliwosc ich wykorzystania. Staram sie tez rozbudowac pewne aspekty gry ktore sa pominiete badz malo urozmaicone. Przepraszam za bledy, ale alt mam zepsuty.



#4 ChomikPL

ChomikPL

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 118 postów
  • Chomik

Napisano 22 December 2014 - 23:22

Chyba nie ma żadnego minimum postów. To, co napisałeś raczej nie jest zbyt rozbudowanym opisem i daje strasznie ogólny obraz modyfikacji.

#5 Emilian

Emilian

    Znawca

  • Użytkownik
  • 379 postów

Napisano 22 December 2014 - 23:28

Ehh, jak mnie to zawsze denerwuje. Wymagania spełniam (informuje aby nie było niedomówień), ale twierdzę, że są one bynajmniej ch****e. Po co Ci osoby z wiekiem większym niż szesnaście lat skoro liczą się zdolności... nie to jaki masz głos czy ile centymetrów w bicepsie. Nie przyłącze się z jednego powodu- wymagasz ode mnie jakiś rzeczy podczas gdy nawet mi nie zapłacisz za wykonaną pracę.


p2iraWw.jpg


#6 Azon

Azon

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 237 postów
  • Azon_PL

Napisano 23 December 2014 - 17:16

Ehh, jak mnie to zawsze denerwuje. Wymagania spełniam (informuje aby nie było niedomówień), ale twierdzę, że są one bynajmniej ch****e. Po co Ci osoby z wiekiem większym niż szesnaście lat skoro liczą się zdolności... nie to jaki masz głos czy ile centymetrów w bicepsie. Nie przyłącze się z jednego powodu- wymagasz ode mnie jakiś rzeczy podczas gdy nawet mi nie zapłacisz za wykonaną pracę.

Im wyższy wiek, tym większa szansa, że trafi się na nieco bardziej ogarniętą osobę (choćby taką, która zna znaczenie słowa "bynajmniej" i wie jak go używać).

 

SSslimer - opisz dokładnie co należało by zrobić (tekstury zwykłych bloków, modeli, mobów) i ile tej pracy by było.



#7 SSslimer

SSslimer

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • Ssslimer

Napisano 23 December 2014 - 20:39

Jak wiemy swieta za pasem, wiec czasu niewiele. Musze czas znalezc to napisze temat w ktorym opisze modyfikacje.

Projekt moda jest otwarty wiec kazdy moze dac jakis pomysl, urzyczyc pracy takze. W tej chwili jak chcesz wiedziec to musze zmienic textury itemow. Dokladniej narzedzi wykonanych z brazu + sztabka (obecne stworzene przezemnie nie satysfakcjonuja mnie), ksztalt jak tych z gry. Pracy bedzie coraz wiecej z tego co widze bo od pierwszej wersji moda wiele dodalem. Nie wiem czy to jest zgodne z regulaminem, ale zamieszczam link do obecnego tematu na MPCForum, temat niedopracowany i przestarzaly(niebawem aktyalizacja po wydaniu 2. wersji)

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Prosze o wyrozumialosc w krytyce, przygode z java dopiero zaczynam.



#8 Emilian

Emilian

    Znawca

  • Użytkownik
  • 379 postów

Napisano 01 January 2015 - 02:24

 

Nie wiem czy to jest zgodne z regulaminem

To się z nim zapoznaj, pozdrawiam i gratuluje sobie za malutki odkop.


p2iraWw.jpg


#9 OwenXD

OwenXD

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • OwenXD

Napisano 01 January 2015 - 04:05

Mógłbym dołączyć ale niestety stety, nie mam 16lat a raczej się znam na modach, zobacz sobie mój temat w modyfikacjach (mam 15lat). Jak narazie to mój mod to takie małe gó**o. Mogę pomóc , bym z tobą pogadał na tsie..

Polski mod mojego autorstwa zapraszam do oceniania i lajkowania!

 

 

XeoN Mods!


#10 Krafto.

Krafto.

    Znawca

  • Zbanowany
  • 268 postów
  • WBDeggerMMP

Napisano 01 January 2015 - 04:08

Ile płacisz?


i0uiMw7.png


#11 Rhanjie

Rhanjie

    Wyjadacz

  • Weteran
  • 834 postów

Napisano 22 January 2015 - 13:33

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat przeniesiony z forum
DodatkiModyfikacjeSzukam
do
Serwery Minecraft - KopalniaStanowiskaPoszukuję

 

 

Proszę skorzystać ze wzoru działu.



#12 Cranckey

Cranckey

    Kranik

  • Weteran
  • 866 postów
  • CranckeyPL

Napisano 28 January 2015 - 00:08

Wiadomość wygenerowana automatycznie<br /><br />Temat został przeniesiony do<br />kosza<br />

Wiadomość wygenerowana automatycznie<br /><br />Temat został przeniesiony do<br />kosza<br />

Wiadomość wygenerowana automatycznie<br /><br />Temat został przeniesiony do<br />kosza<br />


Dołączona grafika





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: minecraft, mody, graficy, szukam