Skocz do zawartości


Zdjęcie

Garry's mod


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 ProTester

ProTester

    Nowy

  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 02 June 2010 - 13:29

Zauważyłem że nikt na tym forum nie przedstawił tej jakże wspaniałej grze.
No dalej, mówcie co stworzyliście, jakieś ciekawe screeny.

Nie dam wam opisu gry, ponieważ takowego nie posiadam. ;)



(co ja bym dał żeby zagrać w Gmoda... :<)

Ode mnie:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

//Wirtualność


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Mofixil

Mofixil

    Użyszkodnik

  • Użytkownik
  • 668 postów

Napisano 02 June 2010 - 13:33

Ja mam wybite ponad 1000h, pora na crysisa :D

#3 Vatx

Vatx

    Cień

  • Użytkownik
  • 142 postów

Napisano 02 June 2010 - 14:21

Olol, Gmod najlepszy mod świata (aktualnie to już gra), moge grać godzinami, około 2 lata pograłem, gram i będe grać dalej :3 A narazie nie mam co pokazywać, teraz nad machnimą pracuje :F

#4 Pivot18

Pivot18

    Nowy

  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 13 July 2010 - 09:09

Ja niestety mam pirata ,ale zbieram. :D

#5 Mofixil

Mofixil

    Użyszkodnik

  • Użytkownik
  • 668 postów

Napisano 13 July 2010 - 11:00

Mam nabite ponad 1000h i... Już mi się nie chcę, co jakiś czas wracam ale nie na dłużej niż godzinę, nie mam jakiś dużych projektów do kończenia :[

#6 KotMroku1

KotMroku1

    Nowy

  • Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 20 October 2010 - 17:57

Garry's mod to gra kultowa,to podczas grania w niego dowiedziałem się o Minecrafcie.
I luv GMOD!

#7 fun maker

fun maker

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 113 postów

Napisano 20 October 2010 - 19:29

to podczas grania w niego dowiedziałem się o Minecrafcie.


ja też. mam nabite ponad 1000h i nie zamierzam odejść, szczególnie że jestem adminem na największym polskim serwerze.

ps. rozwieje niektórych wąpliwości. w gmodzie jest programowanie! i to w 2 jezykach: assamblerze i w wysoko poziomowym. a poza tym jest lua.

#8 fun maker

fun maker

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 113 postów

Napisano 12 December 2010 - 13:36

ale była zabawa, murze wam to powiedzieć!
zaczęło się tak:
mamy kolegę o nicku "Ghost". ja wymyśliłem żeby wszyscy (7 osób) zmieniło nick na ghost. i zaczęła się zabawa bo chodziliśmy poznanych angielskich serwerach i robiliśmy wierze z ludzi xD i krzyczeliśmy "YEAH GHOST!!!"

a jak ktoś chce to zapraszam na mój serwer [PL] gametip 1 lub 2. dedykowany zero lagów, z chęcią komuś pomogę jak ma jakiś problem.

#9 Pivot18

Pivot18

    Nowy

  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 26 October 2010 - 19:46

Swietna gra..
Kupiłem już ,i naprawdę ,wire ,addony ,phx możliwość robienia własnych konstrukcji ,własnej gry(A raczej gamemoda) robi wrażenie.
Na razie mało zrobiłem (gdyż wole strzelać do NPC xD) ,jakiś pojazd na hoverball i robota szpiega.



#10 Nomyzik

Nomyzik

    Nowy

  • Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 26 October 2010 - 19:50

Świetna gra, ale jak widać jestem na forum minecrafta, a nie gmoda ;) Ja tam nic nie konstruowałem głównie bawiłem się narzędziami. (w sensie jakichś większych konstrukcji nie robiłem)

#11 ReyX0

ReyX0

    Nowy

  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 07 November 2010 - 15:52

Pare miesięcy temu sobie to kupiłem na steama do tej pory nie umiem się obsługiwać w grze :D

#12 Trix10

Trix10

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 26 December 2010 - 20:07

ale chciałbym wypróbować gmod więc ściagnąłem gmod9 ale nie wiem z czym on działa z half life czy z country straikiem

#13 Trix10

Trix10

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 26 December 2010 - 17:25

Mógłby ktoś opisać co trzeba do gmod bo nic nie kumam.

#14 Legiss

Legiss

    Pedał - bo najlepiej określają nas inni.

  • Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 26 December 2010 - 17:29

Mógłby ktoś opisać co trzeba do gmod bo nic nie kumam.


W sensie? Kupujesz gmoda i grasz. Sandobx jak minecraft, ustawiasz ludziki i patrzysz jak sie naparzają, albo robisz jeszcze coś innego.

#15 czasnafilm

czasnafilm

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 103 postów

Napisano 26 December 2010 - 20:22

gmod 9 nie działa, chyba, że masz half'a 2 i CS:S'a. GMOD 10(płatny) nie wymaga niczego, ale kup choćby z CSS'em(razem jest taniej), bo modele i bronie są warte świeczki.

#16 fun maker

fun maker

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 113 postów

Napisano 26 December 2010 - 21:46

gmod 9 nie działa, chyba, że masz half'a 2 i CS:S'a. GMOD 10(płatny) nie wymaga niczego, ale kup choćby z CSS'em(razem jest taniej), bo modele i bronie są warte świeczki.


nie prawda, sprawdź 2 razy zanim coś powiesz. to każdego gmoda potrzeba gry na silniku source lista:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


nie ma GMOD 10!!!
jest garry's mod 9, który jest darmowy i cofnięty w rozwoju.
jest garry's mod, który jest płatny ale teraz jest w promocji 9,99e. chyba do dzisiaj.

#17 Trix10

Trix10

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 26 December 2010 - 23:20

Czyli bardziej się opłaca kupić?

#18 Vatx

Vatx

    Cień

  • Użytkownik
  • 142 postów

Napisano 27 December 2010 - 08:56

Kup sobie Orange Boxa i Gmoda, a potem CSS i masz komplet.

#19 fun maker

fun maker

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 113 postów

Napisano 27 December 2010 - 09:47

tak, gmod jest nie porównywalny do gmod 9.
jeśli masz kasę to kupuj orange box(około 50zł w empiku) + gmod(4euro w promocji) + ewentualnie CS:S. ponieważ gry na source rozszeżają możliwości garry's mod.
jeśli nie masz zbyt kasy to leć szybko na steam i kupuj gmod + portal. te dodatkowe gry nie są niezbędne i możesz równie dobrze cieszyć się gmodem. ja sam dopiero po roku dokupiłem orangeboxa. jedyne utrudnienie to to że nie będziesz widział elementów z innych gier w budowlach innych graczy. ale ja jakoś rok przeżyłem bez tego to tobie tez się uda :P
ale one są tylko do ozdoby(no poza RP i niektórymi modami) i wszystkie możliwości gmoda jak wire, budowanie z phx, wszystkie toole nie wymagają innych gier.

#20 Trix10

Trix10

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 27 December 2010 - 19:56

Mam pytanie:
-Czy opłaca się kupić ze strony Steam garysmod oraz halflife2 Bo niewiem czy to się opłaca
-i czy potrzebny jest portal bo wole half life