Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

[SERIA] Minecraft: Odległe Lądy / Far Lands


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

#61 RetroApo

RetroApo

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 495 postów

Napisano 08 July 2015 - 13:25

Dla mnie jest to niesamowicie smutne, że ten człowiek stracił tyle czasu, by zrobić coś zupełnie bez sensu.
Może kiedyś, jak już przestaniesz grać w Minecrafta, zrozumiesz, że to, co zrobiłeś było tylko dowodem na to, że musisz mieć naprawdę nudne dzieciństwo. W tym samym czasie mogłeś przeczytać jakąś ciekawą książkę, rozegrać ze sto meczy z kolegami, stworzyć coś ciekawego w Internecie. Nawet wybudowanie czegoś w Mc miałoby więcej sensu.
Podziwiam marnotrawstwo życia na tak wysokim poziomie.

Twoja opinia, Twoje zdanie. Uszanuję to chociaż się z nim nie zgadzam. Moje dzieciństwo skończyło się lata temu i nie sądzę żeby tamten czas był w jakikolwiek sposób zmarnowany ;)


Podróż do Odległych Lądów zakończona! ;)

 12 550 820 / 12 550 820

https://www.youtube.com/user/RetroApo


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#62 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 08 July 2015 - 14:17

Dla mnie jest to niesamowicie smutne, że ten człowiek stracił tyle czasu, by zrobić coś zupełnie bez sensu.
Może kiedyś, jak już przestaniesz grać w Minecrafta, zrozumiesz, że to, co zrobiłeś było tylko dowodem na to, że musisz mieć naprawdę nudne dzieciństwo. W tym samym czasie mogłeś przeczytać jakąś ciekawą książkę, rozegrać ze sto meczy z kolegami, stworzyć coś ciekawego w Internecie. Nawet wybudowanie czegoś w Mc miałoby więcej sensu.
Podziwiam marnotrawstwo życia na tak wysokim poziomie.

 

Ja za to nie rozumiem ciebie i twojego komentarza, jak możesz go w ogóle oceniać mimo tego, że go nie znasz?

A granie meczy z kolegami w jakiejś grze według ciebie nie jest stratą czasu? Wydawało mi się, że takie gry służą odpoczęciu od codziennych obowiązków, pracy, chyba, że to ja jestem jakiś dziwny. Równie dobrze autor tego tematu mógł wchodzić do minecrafta na 15-20 min, żeby się odprężyć, a przy okazji stworzyć taką serię, bo czemu nie.

Podziwiam "bulduperstwo" na tak wysokim poziomie.

 

A autorowi gratuluje, nie oglądałem twoich odcinków oprócz ostatniego i przyznam, że był ciekawy, wielki plus za muzykę.


  • RetroApo i The Minecraft Lens lubią to

"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#63 Pyro

Pyro

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 303 postów
  • Pyr0l

Napisano 08 July 2015 - 16:56

No a teraz na główną strone CraftPortal z tym ^o^ "Pierwszy człowiek/gracz, który dotarł do Świata Widmo na Survivalu" (Był też człowiek który wagonikiem jechał kopiowało i wklejalo mu tory. 16dób ponad a mapa chyba 400tb zajmowała)\

Gratuluję bardzo!


Użytkownik Pyro edytował ten post 08 July 2015 - 16:58

76561198164308216.png


#64 The Minecraft Lens

The Minecraft Lens

    Nowy

  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 08 July 2015 - 17:03

Dla mnie jest to niesamowicie smutne, że ten człowiek stracił tyle czasu, by zrobić coś zupełnie bez sensu.
Może kiedyś, jak już przestaniesz grać w Minecrafta, zrozumiesz, że to, co zrobiłeś było tylko dowodem na to, że musisz mieć naprawdę nudne dzieciństwo. W tym samym czasie mogłeś przeczytać jakąś ciekawą książkę, rozegrać ze sto meczy z kolegami, stworzyć coś ciekawego w Internecie. Nawet wybudowanie czegoś w Mc miałoby więcej sensu.
Podziwiam marnotrawstwo życia na tak wysokim poziomie.

 

A dla mnie jest smutne to, że człowiek w takim wieku jak ty wchodzi na forum o Minecraftcie chcąc pokazać innym jakim jest się dorosłym a jednocześnie się ośmiesza. Musisz mieć naprawdę nudną dorosłość. Żenada.

 

Co do autora tematu, gratuluję wytrwałości.


Użytkownik The Minecraft Lens edytował ten post 08 July 2015 - 17:14


#65 Winderlook

Winderlook

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 144 postów
  • Winderlook

Napisano 08 July 2015 - 17:15

Możesz napisać tytuł muzyki? Szukałem podobnej kupę czasu a nic nie znalazłem. Jakbyś mógł podać jeszcze źródło (to znaczy gdzie ją znalazłeś) to byłbym wniebowzięty. Chodzi o ten pierwszy utwór.

Żałuję, że chciałem cię odwieść od tej serii. Masz mój szacunek.

#66 Gość

  • Gość

Napisano 09 July 2015 - 12:57

Szukałem czegoś takiego na YT. ^^ Super :P



#67 Snowrip

Snowrip

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 597 postów

Napisano 10 July 2015 - 15:29

Gratuluje wytrwałości :) Powinno to trafić na stronę główną.