Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Android] Zamiana pamięci wewnętrznej na kartę SD/instalacja aplikacji z plikami obb na karcie SD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Wollek

Wollek

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 526 postów
  • PanWollek

Napisano 01 September 2014 - 15:51

Siema. Jak to sam tytuł mówi chciałbym się dowiedzieć czy już ktoś z was zrobił to na tym telefonie (LG L70). Jak pewnie wiecie plik vold.fstab różni się od innych tym, że zawiera zupełnie inne dane niż te w innych telefonach więc wszystkie poradniki z tym plikiem odpadają (przynajmniej ja nie znalazłem nic co jest związane z LG L70).

 

Teraz podam wam przykład i wyjaśnię czego oczekuje:

  • Powiedzmy, że mamy telefon na którym mamy 500mb wolnej pamięci wewnętznej.
  • Gra APK + pliki obb pomyżej 500mb nie zainstalujemy żadnym sposobem.
  • Oczywiście są programy które linkują pliki z pamięci wewnętrznej na karte sd jednak to w tym przypadku nie zadziała bo zwyczajnie aby to wykonać trzeba wpierw zainstalować tą aplikacje na pamięci wewnętrznej gdzie oczywiście nie mamy tam wystarczająco miejsca.

Więc pytanie brzmi co przestawić, jak przestawić krok po kroku aby pliki obb były odczytywane przez telefon z karty pamięci oraz nowe aplikacje instalowały się na pamięci zewnętrznej (SD).

I chodzi mi o sposób jak to zrobić na dokładnie tym smatfonie (LG L70). Telefon zrootowany. Karta pamięci 16gb. Android 4.2.2 (nic w nim nie zmieniałem)



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam