Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najmę pracownika do zadań specjalnych.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Likore

Likore

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 241 postów
  • Likore

Napisano 28 August 2014 - 22:25

Witam,

 

mam do wykonania stosunkowo łatwą, ale uciążliwą pracę (jak dla jednej osoby) więc przyjmę kogoś do pomocy.

 

Praca polega na uprzątnięciu dna zatoki (36 kratek pod wodą, głównie to żwir, dirt i stone) przy równoczesnym wykładaniu na równym poziomie wydobytego żwiru (gravel) w dziurach powstałych. Jest też trochę desek oraz kilka dyń, ale to praca praktycznie na godzinę-dwie.

 

Ponadto przyda się pomoc w stworzeni w pełni sprawnego mechanizmu światła redstonowego kierowanego ze śluzy (jest to utrudnione właśnie przez obecność wody).

 

Praca musi być wykonana jak najszybciej, więc liczę na szybkie zgłoszenia.

 

Narzędzia, dojazd oraz ewentualne mikstury w własnym zakresie. Oferuje darmowe wyżywienie, skrzynie na itemy, enderchest oraz łóżko.

 

Miejscem prac jest Wyspa Konoty - dojazd z spawnu Raion kolejką do sekty dziadka mroza, następnie brukowaną drogą pieszo (~1k).

 

Wynagrodzenie: 10 bloków emeraldów + 5 prowizji za ewentualne szybkie rozwiązania.  


X2YBzqf.png
Lass mich deine seele dem herrscher der finsternis opfern.
Post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemuw dniu jutrzejszym.
Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Pawełek

Pawełek

    Ekspert

  • Weteran
  • 1474 postów
  • Evolveye#7100
  • Evolveye

Napisano 29 August 2014 - 10:53

Jak ktoś się zgłosi ale nie ogarnie redstona *w sumie to ja nwm o co z nim chodzi ale raczej wiem jak mam poprowadzić okablowanie* to ja pomogę bo raczej wiem jak to zrobić. Mogę też podejść z gąbkami jak by były przydatne.